حشمت اله طبرزدی :تلاش مثلث امریکا، چین و روسیه برای گرفتن امتیازات بیشتر

✅تلاش مثلث
امریکا، چین و روسیه برای گرفتن امتیازات بیشتر از
ملاهای حاکم بر ایران

✍️حشمت اله طبرزدی

با سرعت گرفتن روند فروپاشی در درون مافیای حاکم بر ایران و اشکار شدن ضعف مفرط ملاهای حاکم که به شدت نیاز به پول پیدا کرده اند، سه ابرقدرت ، امریکا، روسیه و چین نیز برای گرفتن امتیازات بیشتر دست به کار شده اند.
چین به دنبال انعقاد قرار داد ۲۵ ساله و بلعیدن ایران است؛ روسیه میخواهد باج گیری از ملاها در تقسیم سهم ایران از دریای خزر به نفع خود را به تصویب مجلس دست نشانده ی خامنه ای برساند و بایدن نیز برای برگشت به برجام و امتیاز خواهی از ملاها ی در حال سقوط به قصد ایجاد جاپای محکم در بازار ایران ، عجله دارد.
بایدن گمان میکند با برگشتن به برجام و دادن تنفس مصنوعی به ملاها، میتواند امتیازات درشتی از این عقب مانده های ضد ایرانی مطالبه کند یا مثلا در نمایش انتخابات ریاست جمهوری پیش رو ، به نفع امریکا نقش افرینی کند.
اما تیم بایدن باید به خاطر داشته باشد ملت ایران تصمیم خود را گرفته است و نمایش انتخابات را تحریم مطلق خواهد کرد.امریکا نیز نخواهد توانست سرنوشت ملاهای حاکم را تغییر بدهد. بایدن باید به دوره ی سلف خود کارتر مراجعه کند که هر چه تلاش کرد نتوانست حکومت شاه را نجات بدهد و نتیجه ی دخالت انها در امور ایران موجب شد تا ملت ایران شعار بدهد؛
چین، شوروی(روسیه)، امریکا-
دشمنان خلق ما.
امید است با درایت تیم بایدن و پیشگیری از هوس تکرار تاریخ، ملت ایران که اینک به دوستی با امریکا می اندیشد ،دوباره امریکا را در کنار دشمنان خود نبیند.
ملت ایران وارد فاز تغییر رژیم شده است و ملاها را نماینده ی خود نمی داند و در نتیجه هیچیک از قرار ومدار های این رژیم فاسد با سایر دول را به رسمیت نخواهد شناخت.
@tabarzadi2
https://t.me/tasvir200/426
با سپاس از حشمت طبرزدی و
کانال ایرانیاران

#نه_به_جمهوری_اسلامی
#تحریم_انتصابات۱۴۰۰
#آری_به_آزادی_دموکراسی_عدالت_اجتماعی_ورفاه_وسادی_برای_ایرانیان

@mansoor1999

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: