حامد اسماعیلیون: ما اینجا منطقه خاکستری نداریم

«حامد اسماعیلیون» سخنگوی انجمن «خانواده‌های قربانیان هواپیمای اوکراینی»  از دلایل اعضای این انجمن در مخالفت با برگزاری دیدار ایران و کانادا می‌گوید. او در بخشی از صحبت‌هایش اشاره می‌کند که این بازی، تلاشی بوده برای عادی‌سازی روابط جمهوری اسلامی با کشور کانادا، درحالی که هنوز پرونده قتل مسافران هواپیمای اوکراینی به سرانجام نرسیده است.
او همچنین به ایران وایر گفت که در صورت قطعی شدن برگزاری این مسابقه، قصدی برای تحریم این بازی را ندارند و بیرون ورزشگاه، تجمع خواهند کرد.
حامد اسماعیلیون در این گفت‌وگو می‌گوید: «اگر کسی فکر می‌کند هنوز موضوع روشن نیست، باید بگویم که موضوع ما، بحث قتل و یک پرونده جنایی است. در جنایت زمین وسط وجود ندارد، منطقه خاکستری وجود ندارد. شما در جنایت یا کنار جنایتکار هستید یا کنار مقتول.»

طی یک حرکت هماهنگ، مزدوران آشکار و پنهان جمهوری اسلامی که در راسشان علیرضا علیزاده میباشد، حمله به حامد اسماعیلیون را آغاز کرده اند . علت این حمله فراخوان حامد و انجمن دادخواهی برای اعتراض علیه حضور تیم ملی فوتبال ایران در کانادا میباشد. انجمن دادخواهی و حامد اسماعیلیون میگویند دعوت از تیم ملی فوتبال ایران در کانادا جزویی از پروژه عادی سازی روابط با حکومتی است که سوای بقیه جنایاتش، یک هواپیما آدم را عمدی به موشک بسته است. حامد اسماعیلیون میگوید همین تیم فوتبال را دارند با همراهی افراد سپاه پاسداران به کانادا می اورند که مواظبشان باشند!
اگر به پست های این افراد در شبکه های اجتماعی دقت کنید همه همان خط علیرضا علیزاده را که بلندگوی رسانه ای خامنه ای است دنبال میکنند. این افراد اول به حامد اسماعیلیون فحش میدهند، بعد برای اینکه جرئت دفاع از اربابشان، حکومت جنایت و دزدی اسلام را ندارند، زیر تیتر « ورزش سیاسی نیست» صورتک های زشت بی وجدانشان را پنهان میکنند. سوال ما این است که اگر ورزش سیاسی نیست، چرا پس شماها از دم با دادن فحش سیاسی به حامد اسماعیلیون موضعگیریتان را شروع میکنید؟ اگر ورزش سیاسی نیست، چرا پس شماها که زیر تیشرت ورزشی پنهان شدید، از مراوده ورزشی این حکومت جنایتکار دفاع میکنید؟ یعنی دفاع از این حکومت یک عمل ورزشی است؟
بیشرفها شماها در حالی دارید از سیاسی نشدن ورزش حمایت میکنید که یک ورزشگاه جلو پای وریا غفوری به احترام بلند شد!
چرا به جای حامد اسماعیلیون یک نفر از شماها به جمهوری اسلامی اعتراض نکرد که آقا ورزش غیر سیاسی است، وریا غفوری را ممنوع التصویر نکنید! علیه غفوری لشکرکشی سیاسی و امنیتی نکنید!
مردم را چرا رنگ میکنید؟ شماها همه از دم سیاسی هستید. هم سیاسی هستید هم مدافع جمهوری اسلامی. شماها همگی از دم حامیان آشکار و پنهان این حکومتید. مسئله شماها صرفن فوتبال نیست، دارید ناخن میجویید که این حکومتی که آلاف و علوف شماها را میدهد، در عرصه بین المللی ایزوله بشود.
اگر ورزش سیاسی نیست، چرا نگهبان سپاهی گذاشتید برای تیم فوتبال که میخواهد از ایران خارج بشود؟ اگر ورزش سیاسی نیست چرا حکومتتان کشتی گیر مملکت را وادار کرد با ورزشکار اسرائیلی کشتی نگیرد! چرا وقتی ورزشکارها را مجبور کردند عکس قاسم کتلت را روی صفحات خودشان بگذارند نرفتید از غیر سیاسی بودن ورزش دفاع کنید؟ شماها همه مدافعین جنایت های این حکومتید. شریک جنایاتش هستید.فقط الان با حمله به حامد اسماعیلیون دستتان رو شده. قشنگ معلوم میشود کدامیکتان آلاف و علوفش را از این حکومت میگیرد. مشکل شماها فوتبال نیست. سکه چرکین و آلوده به خون این حکومت ته جیب هایتان است. سوراخ موش بخرید، چون کار حکومتتان و شماها تمام است! سوراخ موش بخرید چون سرنوشت آن نیروهای انتظامی که در کوچه بن بست گیر مردم افتاده بودند، در انتظار تک تک شماها هم هست. سرنوشت تک تکتان همان کوچه بن بست است.
به لشکر مزدوران علیزاده در خارج کشور: بیشرف! بیشرف! بیشرف!
#حامد_اسماعیلیون

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: