حمله خشونت آمیز محافظان امام جمعه بروجرد به منتقدان + فیلم درگیری

شبکه رسانه‌ای بیان- برخی از رسانه‌های داخلی خبر دادند تیم محافظ حجت الاسلام حسن ترابی امام جمعه بروجرد، در اقدامی خشونت آمیز با چاقو و چوب به جلسه منتقدان حمله ور شدند.

گفته می‌شود، امام جمعه بروجرد سال‌هاست به صورت «مافیایی» زمام اختیار این شهر را عهده دار است و در تمام زمینه‌ها حتی در زمینه اشتغال نیز، دستور کتبی وی لازم است.

اوایل سال‌جاری نیز برخی از رسانه‌ها از اعتراض گروهی از روحانیون و طلاب بروجرد در استان لرستان به «فساد» امام جمعه این شهر و سایر امامان جمعه ایران خبر دادند.

آنها در یک حرکت اعتراضی به سمت تهران راهپیمایی کرده بودند.

معترضان با انتشار بیانیه‌ای، ضمن «نالایق» و «نااهلی» خواندن امام جمعه بروجرد، هدف از راهپیمایی خود را «رساندن پیام اعتراض مردم لرستان به فسادهای گسترده کانون‌های قدرت و ثروت» در این استان اعلام کرده بودند.

در این بیانیه ذکر شده بود که «حسن ترابی سال‌هاست که با لگدکوب کردن ارزش‌ها و ترویج فساد و نکبت در بروجرد در حق مردم خیانت می‌کند».

روحانیون معترض همچنین از«سکوت مرگبار» شورای سیاست‌گذاری ائمه‌جمعه ایران درباره فساد حسن ترابی انتقاد کردند.

همچنین پیشتر نیز «بهرام بیرانوند» نماینده دوره نهم شهرستان ب

روجرد در صحن علنی مجلس به رئیس شورای سیاستگذاری امامان جمعه درباره عملکرد حسن ترابی؛ تذکر شفاهی داده بود.

این در حالیست که ترابی به طور مکرر از «فقر، تبعیض و گرانی در کنار فساد اقتصادی و حقوق‌های نجومی سایر مسئولان جمهوری اسلامی» در رسانه‌های وابسته به جناح تندرو داد سخن سر می‌دهد و انتقاد می‌کند.

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.