با این ادبیات میشه ۹۲ هزار میلیارد حق مردم ایران را اختلاس کرد.

به سخنان مدیرعامل قبلی شرکت فولاد مبارکه حمیدرضا عظیمیان شریک دزد در فولاد مبارکه گوش کنیم:
هرجا نامی از مقام معظم انقلاب، سید علی خامنه ای رهبر موقت جمهوری اسلامی به میان می آید دزدی بیت المال صورت می‌گیرد و آقا دستور می‌دهند که کشش ندهید!

بخش گوچکی از غارت دستجمعی گرگها‌ ـ افشا شده توسط مجلس رژیم
1. شرکت فولاد مبارکه براساس تفاهمنامه‌ای با سپاه ناحیه مبارکه، مبلغ ۴۳ میلیارد تومان در بانک قرض‌الحسنه رسالت سپرده‌گذاری کرده است
2. به درخواست فرمانده سپاه صاحب‌الامر سپاه استان اصفهان، فولاد مبارکه مبلغ شش میلیارد و ۳۳۵ میلیون تومان به حساب معرفی‌شده پول ریخته است.
3. به درخواست فرمانده نیروی انتظامی اصفهان به حساب‌های معرفی‌شده از طرف او نیز یک میلیارد و ۵۲۶ میلیون تومان واریز کرده
4. به دادگستری زرین‌شهر نیز مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان تحت عنوان تجهیز ساختمان پرداخت کرده است.
5. شرکت فولاد مبارکه در سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ مبلغ یک میلیارد و ۴۴۰ میلیون تومان در وجه دفاتر برخی از ائمه جمعه و ستاد اقامه نماز جمعه پرداخت کرده است.
6. پرداخت یک میلیارد تومان به بسیج مجلس شورای اسلامی، سه میلیارد تومان به صداوسیما برای ساخت «فیلم شهید خرازی»، ۵۰۰ میلیون تومان به ستاد برگزاری اربعین، ۵۰۰ میلیون تومان به انجمن اسلامی دانش‌آموزان، ۳۰۰ میلیون تومان به «ایثارگران وزارت صنعت، معدن و تجارت»، ۱۰۰ میلیون تومان به پژوهشکده عصر، ۴۰۰ میلیون تومان برای ساخت فیلم شبانه رونیکا و ۱۰۰ میلیون تومان به موسسه راهبردی اشراق برخی دیگر از پرداخت‌های فولاد مبارکه‌اند.
7. در میان دریافت‌کنندگان کارت هدیه فولاد مبارکه در فاصله آبان ۱۳۹۷ تا شهریور ۱۴۰۰ که ارزش‌ آن ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده است، اسامی افرادی چون مدیرکل گمرک و کارشناسان مرتبط در اصفهان و هرمزگان، فرمانده انتظامی زرین‌شهر، رئیس و دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، مدیرکل جهاد کشاورزی، مدیرکل صداوسیما و سازمان انرژی اتمی ایران دیده می‌شود.
8. زیرمجموعه فولاد مبارکه نیز با معرفی استاندار هرمزگان، ۱۳ میلیارد و ۴۷۸ میلیون تومان به یک حساب شخصی پول واریز کرده است.
9. پرونده فساد، دستکم به‌ارزش ۹۱ هزار میلیارد تومان، در مجتمع صنعتی فولاد مبارکه اصفهان گزارش شده است
10. هزاران میلیارد تومان تخلف در بخش‌های مرتبط با «مبادلات ارزی»، «ارز حاصل از صادرات»، «خریدهای خارجی» در فولاد مبارکه گزارش شده است
11. دریافت‌های چندین میلیارد تومانی مقام‌های وزارت اطلاعات، فرماندهان سپاه، مقام‌های دولتی، صداوسیما و امام‌جمعه‌ها در این گزارش آمده است
12. این میزان سرقت تنها در سه سال 97 تا 1400 صورت گرفته است. زمان رئیسی افشا نشده است.
13. حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل سابق فولاد مبارکه، به همین جرم در فروردین ۱۴۰۰ به مدت چند روز بازداشت و سپس آزاد شد.
14. این گزارش می‌افزاید که فولاد مبارکه مبلغ ۲۲ میلیارد و ۱۲۷ میلیون تومان به عنوان علی‌الحساب به سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی پرداخت کرده که بدون وجاهت قانونی بوده‌است.
15. ده‌ها میلیارد تومان به افراد و نهادهایی دارای ممنوعیت دریافت هدیه و کمک پرداخت شده است.
16. فولاد مبارکه در سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹، مبلغ دو میلیارد و ۶۲۲ میلیون تومان به حساب‌های بانکی مقام‌های اداره کل اطلاعات استان اصفهان، پول واریز کرده است.
17. ۵۰۰ میلیون تومان کارت هدیه در اختیار مدیرکل حراست و ماموران اطلاعات قرار گرفته است
18. ۲۷۵ میلیون تومان به حراست استان هرمزگان پرداخت شده است.
19. فولاد مبارکه بابت خریدیک باغ / مبلغ ۱۸ میلیارد و ۱۶۹ میلیون تومان از داره کل اطلاعات اصفهان پول واریز می‌کند. .
20. وصدها فاکت دیگر که برای اشراف کامل می‌توان به گزارش افشا شده مراجعه کرد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: