حمید محمدی رئیس جدید (شکنجه گر ) زندان اوین شد

خبر

حمید محمدی، مدیر سابق زندان های عادل آباد شیراز و قزل‌حصار کرج، به عنوان مدیر زندان اوین منصوب شد

طی حکمی توسط سیدحشمت اله حیات الغیب مدیر کل زندان‌های استان تهران، غلامرضا ضیایی از سمت مدیریت زندان اوین برکنار و حمید محمدی، رئیس سابق زندان قزالحصار کرج به عنوان رئیس جدید این زندان معرفی شد.

حشمت الله حیات الغیب در مراسمی ضمن «تکریم و معارفه»‌ زندان اوین، در هفته موسوم به «هفته قوه قضاییه» گفت: «کار اصلی ما اصلاح و تربیت زندانیان است و این یک مسئولیت خطیر ایجاب می کند با استفاده از ابزارهای متنوع و خلاقانه و فناوری های نوین علمی آموزشی و تربیتی همراه با برنامه ریزی های مدون این اهداف محقق شود.»

وی در این مراسم از «زحمات» ضیایی رئیس پیشین زندان اوین قدردانی کرد.

تغییر و تحولات مدیریتی زندان اوین به دلیل وجود بندها و بازداشتگاههای امنیتی با حساسیت دنبال می‌شود؛ تاکنون چند نفر از مدیران این زندان به دلیل نقض حقوق بشر در لیست تحریم‌ها قرار گرفته‌اند.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
صداقت و شجاعت و علم قیام سپید، سپید دلان را به سخن می آورد.

💠صداقت و شجاعت و علم قیام سپید، سپید دلان را به سخن می آورد. اگر چند باشد شب دیر باز بر او تیرگی هم نماند دراز شود روز، چون چشمه رخشان شود جهان چون نگین بدخشان شود کانال ما👈 @sakariyouha1414 ادمین👈 @ghiam14 💎 @iranyarannetwork1398

خبر
اعتصابات و اعتراضات کارگری و قیام سپید ، شورای هماهنگی رهبری و سامانه همبستگی ملی ایرانیان با منصور اسانلو

سامانه همبستگی ملی در حال گسترش است Instagram: @channelyektv http://www.facebook.com/ChannelYek  

خبر
#فورى 🔴 اعتصاب غذاى پنج نفر از زندانیان سیاسى محکوم به اعدام زندان مرکزى اهواز

#لب_دوزى جاسم حیدرى، على خسرجى،حسین سیلاوى، على مطیرى و على مجدم، پنج زندانى در انفرادى زندان مرکزى اهواز در اعتراض به شکنجه،رفتار مسؤلین زندان و ممنوعیت از ملاقات با خانواده هایشان از سه روز پیش اقدام به اعتصاب غذا کردند. منابع حقوق بشر مى گویند: این ۵ زندانى در انفرادى …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: