؟؟!!!تایید ۱۵ سال زندان صبا کرد افشاری

بازی با عمر و جوانی و سرنوشت بانوان آزاد اندیش ایران زمین توسط ضحاکان خامنه ای تا کی ؟؟؟!!!

دیکتانوری جنایتکاری که به دختر چوانی که هنوز بیست وپنج سال ندارد حکم بیست وسه سال زندان میدهد …به چه حرمی …صرفا انتخاب پوشش و کشف حجاب …ودر نهایت به صورتی کاملا غیر قاقونی ۱۵ سال حبس را در بیدادگاه تجدید نظر تایید میکند ….

حکم ۱۵ سال حبس تعزیری صبا کرد افشاری، در دادگاه تجدید نظر مجدداً به وی ابلاغ شد

ابلاغ مجدد حکم پانزده سال حبس تعزیری بعد از برائت برای صبا کرد افشاری

 

روز سه شنبه ۶ خرداد ماه ۱۳۹۹، حکم ۱۵ سال حبس تعزیری صبا کردافشاری که پیش از این در شعبه ۳۶ بیدادگاه تجدید نظر از بابت آن تبرئه شده بود، مجدداً توسط نامه اجرای احکام به وی ابلاغ شده؛ این در حالی است پیش تر بیدادگاه تجدیدنظر محکومیت وی را به ۹ سال حبس تقلیل داده بود.

✔️ صبا کرد افشاری در شهریور ماه ۹۸ در شعبه ۲۶ بیدادگاه ضدانقلاب تهران به ریاست قاضی ایمان افشاری محاکمه و به اتهام «تشویق به فساد و فحشا» به ۱۵ سال حبس، به اتهام «اجتماع و تبانی به قصد ارتکاب جرم علیه امنیت کشور» به ۷ سال و نیم حبس و به اتهام «فعالیت تبلیغی علیه نظام» به ۱ سال و نیم حبس و در مجموع به ۲۴ سال حبس تعزیری محکوم شده بود.

✔️ این حکم در آذرماه ۹۸ توسط شعبه ۳۶ بیدادگاه تجدید نظر استان تهران به ریاست قاضی احمد زرگر به ۹ سال حبس تعزیری کاهش یافت و این فعال مدنی طی حکم بیدادگاه تجدید نظر از بابت اتهام «تشویق به فساد و فحشا» تبرئه شد.

✔️ صبا کردافشاری ۱۱ خردادماه از سوی نیروهای امنیتی سپاه در منزل پدری‌اش بازداشت شد. او یک روز پس از بازداشت در شعبه ۱ بازپرسی بیدادگاه عمومی وضد انقلاب ناحیه ۲۱ تهران (دادسرای ارشاد) مورد تفهیم اتهام قرار گرفت و پس از ۱۱ روز بازجویی تحت فشار به زندان قرچک ورامین منتقل شد.

وی پس از چند دوره بازجویی در بند سپاه و حبس در زندان قرچک، به زندان اوین منتقل شد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: