هم وطن به هوش باش ! این خبر امروز منتشر شده است. ان هم در سایت های خبری حکومتی به شکل فوری ، اما مردم منطقه جوانرود و پاوه واورامانات سه سال پیش همه اطلاعات وشکایات خود را از این گروه در منطقه کرده بودند. که عوامل حکومت هیچ توجهی نکردند. بعد هم معلو شد اطلاعات حکومتی خودش این ها را تقویت وحمایت می کند تا مزاحم مردم عادی شوند. حالا که وقت امنیتی کردن کشور وبستن فضا به نظرشان رسیده است همین عومامل را با یک ماشین پر از اسلحه میگیرند وخبرش را پخش می کنند. لطفا با دقت این دو خبر را بخوانید وببینید چه بر سر زندانیان وفعالین مدنی وکارگری ما می خواهند بیاورند. وشاید هم کشتار دسته جمعی زندانیان سنی بیگناه ! این ها دنبال کشتار وایجاد رعب ووحشت هستند با حضور در عرصه های سیاسی واجتماعی جلوی جنایت های این حکومت را بگیریم.
امروز منتشر شده است:
در رابطه‌ با تبلیغ داعش در پاوه‌ و اورامانات #فوری
‏پلیس کرمانشاه امشب در ثلاث باباجانی به یک دستگاه خودرو ۴۰۵ مشکوک شد که در بازرسی از آن ۹۲ قبضه کلت کمری کشف کرد. /باشگاه خبرنگاران #
امنیتی

در ماههای اخیر در مساجد پاوه‌ و روستاهای اطراف آخوندها تبلیغ بیشتری در مورد توحید و احزاب توحیدی کرده‌اند و بعد از نماز مغرب به‌ صورت محرمانه‌ و دور از چشم مردم به‌ تبلیغ داعش می پردازند. مقر اصلی تبلیغ آنها روستاهای چورژی، دوریسان،بندره‌،شمشیر،بانه‌وره‌ و شهر جوانرو می باشد. شهر جوانرو بعنوان مرکز تبلیغ داعش شناخته‌ می شود. در شهر پاوه‌ افرادی اقدام به‌ اعزام جوانان و تشویق جوانان برای پیوستن به‌ گروه‌ داعش کرده‌اند که‌ اسامی تعدادی ازآنها از این قرار است:1- احمد صادقی، 2- سریاس صادقی، 3-نهادی ویسی، 4- حافظ ویسی (که‌ اخیرا خودش به‌ داعش پیوسته‌)، 5- آزاد کارگر، 6- مهزاد کارگر، 7- اقبال صحرایی، (تمام این افراد بجز آزادو بهزاد کارگر که‌ اهل روستای دشه‌ هستند بقیه‌ اهل دزآور و ساکن روستای چورژی می باشند). رژیم آخوندی هم کاری به‌ کار آنها ندارد و بصورت علنی از جلسات آنها که‌ در مساجد بر گزار می شوند جلوگیری نمی کند .

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: