آیت‌الله خامنه‌ای در تازه‌ترین سخنان خود گفت “دشمن” می‌خواهد با “ایجاد ناامنی و فتنه” ایران را دچار “ناآرامی” و “تشنج” کند. او تهدید کرد با کسانی که “امنیت” را برهم زنند برخورد شدید خواهد شد.
روز چهارشنبه (۲۰ اردیبهشت/۱۰ مه) آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی در سخنرانی در دانشگاه “امام حسین” با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری در ایران گفت که اگر مردم “قانون‌شکنی کنند، بداخلاقی کنند، اگر با حرف‌های خود دشمن را به خود امیدوار کنند، انتخابات به ضرر ما تمام خواهد شد.”
این سخنان یادآور برخورد او با حوادثی است که پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ رخ داد و معترضان به نتایج انتخابات از سوی او “جریان فتنه” نام گرفتند و متهم شدند که “امنیت ملی” را به خطر انداخته‌اند. به دنبال این اتهام سرکوب معترضین در ایران شدت گرفت.
این بار نیز تنها ۹ روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری علی خامنه‌ای بار دیگر هشدار داد: « اگر کسی بخواهد علیه امنیت کشور قیام کند، قطعاً با عکس‌العمل و واکنش سخت مواجه خواهد شد.» او تهدید کرد که هرکس بخواهد «تخطی کند، قطعا بداند سیلی خواهد خورد.»
رهبر جمهوری اسلامی که یک بار با اعتراض میلیونی مردم در ایران روبرو شده است، پیشاپیش گفته است که “دشمن” می‌خواهد “آشوب و فتنه” ایجاد کند: «اگر کسی بخواهد علیه امنیت کشور قیام کند، قطعاً با عکس‌العمل و واکنش سخت مواجه خواهد شد. آن صهیونیست پول‌دار آمریکایی خبیث که گفت من گرجستان را با ۱۰میلیون دلار توانستم زیر و رو کنم، در سال ۸۸ هم با حماقت به این فکر افتاد که بر جمهوری اسلامی به این عظمت اثر بگذارد؛ با دیوار مستحکم اراده و عزم ملی برخورد کردند؛ امروز هم همین‌جور است.»
به گفته او: «هدف میان‌مدت دشمن، مسئله‌ی اقتصاد و معیشت مردم است؛ اینکه اقتصاد حرکت نکند و لنگ بماند، کار و تولید در کشور پایین باشد و بیکاری به‌عنوان یک بلا در کشور عمومیت پیدا کند تا مردم از جمهوری اسلامی به‌خاطر مشکلات معیشتی ناامید شوند.»
آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به مخالفانی که به تغییر در سیاست و رفتار جمهوری اسلامی امید دارند گفت که “تغییر رفتار” یعنی “تغییر نظام”: «بنده همان وقت به مسئولان گفتم که توجه داشته باشید، تغییر رفتار با تغییر نظام هیچ فرقی ندارد. تغییر رفتار یعنی راه اسلام و انقلاب و خط امام را می‌رفتیم، حالا زاویه بگیریم و کم‌کم در طرف مقابل قرار بگیریم. تغییر رفتار یعنی از بین بردن نظام اسلامی.»
در انتخابات پیش رو حسن روحانی، رئیس جمهوری فعلی به عنوان نماینده طرفداران اعتدال در برابر دو نامزد تندروی اصولگرایان قرار گرفته و حملات این دو جناح در روزهای اخیر نسبت به یکدیگر شدت قابل توجهی گرفته است.
3 thoughts on “خامنه ای از چه چیز می ترسد؟”
  1. یک مرد عاجزناتوان بی سواد که هرگز حتی به مدرسه نرفته حتی دیپلم دبیرستان را به چشم هم ندیده ! دقت کنیم !!این مرد ؟ یک بیسواد است .یک بیسواد . او هرگزعبارات ریاضی و ادبیات را نشناخته .او ایران را !! نمی شناسد.بهتر است فراموش کنیم ٬چقدر محقق ٬نویسنده ٬جهانگرد سالها زمان برای شنا ساندن ذرهای از این سرزمین تلا ش کرده اند.؟ واو با دانسته هایش از لابلای قصه های هزار و یک شب خرافات ٬ عجز٬ ترس و افتابه و لگن وبخشهای عظیم غیرانسانی علمی پایین تنه وصیغه و گرسنگی و کتک والتماس و تمکین زن در سواری بر شتر مجبور است حکومت هم بکند …با تکیه به سلاح سربازانی که این قصه ها تربیت کرده اند…..این مرد امد …این مرد را !اوردند ….این مرد از این سرزمین نیست اما مانده است ….این مرد
    داس دارد …این مرد اسب ندارد ٬هیچ اسبی حاضر نیست به او سواری دهد……

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: