خانه اشر افی اجاره ای فریبا و حمیدرضا امینی(آریوبرزن -اینترنتی)

ویژه خبرگر

محمدعراقی جاش رژیم در یونان ، در آتن دنبال افراد مبارز میگرده تا آدم ها را تحویل ماموران رژیم بدهد. محمد عراقی ظاهرا باج گیر است. اما نامور حفاسا و سپاه قدس است. که از ۱۴ سال پیش در منطقه مدیترانه برای رژیم کار میکند.بعد از ضرباتی که عیاران معیشت به ماموران رژیم در آتن زدند، ماموران رژیم «حمید رضا امینی، (فریبا (نام مستعار) مسوول سودابه نامدار زنگنه و حمیدرضا امینی،) سعید ، مجید موتورسوار» این تیم
زیر فرماندهی پلیس امنیت خارج از کشور و سپاه قدس سپاه در منطقه مدیترانه کارمیکنند. فعلا فریبا از محمدعراقی خواسته تا فرمانده معیشت را در آتن برایش پیدا کند. چرا؟

فرتوری دیگر از خانه تیمی فریبا، حمیدرضا امینی، محید موتوری ، سعید، و محافظ (آزیوبرزن) درآتن مرکز یونان، این آپارتمان سیستم کامل کنترلی و دوربین های محافظتی نصب شده است. دوربین ها با سیستم کنترل از راه دور اطلاعات درون خانه را برای فریبا فرمانده و مسوول نظامی امنیتی سودابه نامدار زنگنه و حمید رضا امینی در پوروژه نفوذ جدید رژیم و امینی میفرستد. تا منون جلسات زیادی در این خانه برای هماهنگی ورود کالاهای غیر قانونی مثل مواد مخدر(شیشه-کراک_گل-تریاک) برگزار شده است. کالاها به انباری در منطقه بارانداز های شهر وارد و تخلیه میشوند. به گفته کارشناسان پلیس مخفی یونان ، این تیم خیلی حرفه ایست، از مقادیر زیاد زعفران باز در بین کالاها استفاده میکنند، که روی بویایی سگهای کارشناس اثر منفی میگذارد. شمش های طلا، و دلار های مردم ایران، اسلحه و انواع مواد مخدر، سکس و اسناد و کالاهای تاریخی از دیگر موارد قاچاق این تیم های جکومتیست.
منتظر اطلاعات جدید از تیم ویژه خبرگر باشید

@mansoor1999

https://t.me/khabargar

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: