خانواده قربانیان هواپیمای اوکراینی حواستار عدم لغو تحریم رییسی شدند

گزارش

‏حامد اسماعیلیون: “او (ابراهیم رئیسی)از کسانی بود که در شب هجدهم دی ماه دستور به بازگذاشتن آسمان ایران را دادند. برای تعقیب کیفری این فرد در خارج از ایران تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم و ادامه خواهیم داد.”

دادخواهی
‎#ps752justice

هفت جنایتکار ابله را جلوی مردم ردیف کرده‌اند که هیچ‌کدام جرئت نکردند از یکی از فجیع‌ترین جنایت‌های تاریخ آن هم در همین هفده ماه پیش حرفی بزنند.

جنایت پی‌اس ۷۵۲ به همه‌ مردم نشان داد چگونه سپاه و دولت و قوه‌ قضائیه و آدمکش بزرگشان هماهنگ عمل می‌کنند.

جرئت نمی‌کنند چون می‌دانند این پرونده رهایشان نخواهد کرد.

مردم خود بهترین قاضیان و بهترین شاهدین هستند.

انجمن خانواده‌های قربانیان پرواز اوکراینی در بیانیه‌ای با اشاره به نقش ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور منتخب نظام جمهوری اسلامی ایران، او را یکی از عاملین کشتار پرواز PS752 خواند.

اعضای این انجمن رئیسی را به دلیل عضویت در شورای عالی امنیت ملی در زمان حمله موشکی سپاه به هواپیما، یکی از مقصرین اصلی این فاجعه خواند.

اعضای انجمن خانواده‌های قربانیان پرواز اوکراینی، شورای عالی امنیت ملی را به دلیل صدور دستور باز‌گذاشتن آسمان ایران در شب حادثه، مقصر این فاجعه می‌داند. به گفته این انجمن، شورا پس از این حادثه، «دستور تحقیقات مخفیانه وغیرمنصفانه‌ای» را صادر کرده است.

انجمن خانواده‌های قربانیان پرواز اوکراینی ضمن تشکر از تمام کسانی با خانواده‌ها همدردی کرده و هزینه آن را با «زندان و دور افتادن از تحصیل» داده‌اند نوشت: نه تنها اجازه نمی‌دهد ابراهیم رئیسی از لیست تحریم‌های بین‌المللی خارج شود، «بلکه به لیست تحریم‌های کانادا و دیگر کشور‌ها افزوده شود.»

 

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گزارش
مرگ و مصدومیت دو نفر از کارگران شرکت نیشکر هفت‌تپه حین کار

  امروز چهارشنبه ششم بهمن‌ماه دو نفر از کارگران شرکت نیشکر هفت‌تپه حین تعمیر دستگاه “پن” لای پروانه‌های میکسر گیر کرده و یکی از کارگران به نام جمال سعدی در دم جانباخت و کارگر دیگر به نام کریم توکل دچار جراحات شدید شده و به بیمارستان منتقل گردید. تصویر متعلق …

گزارش
برگزاری جلسه محاکمه محمود صالحی و عثمان اسماعیلی

برگزاری جلسه محاکمه محمود صالحی و عثمان اسماعیلی 🔹طی ابلاغیه‌ای که در تاریخ 1400/09/16 برای عثمان اسماعیلی و محمود صالحی ارسال شد، جلسه دادگاهی بعد از یک ماه و نیم امروز مورخ 1400/11/06در شعبه سوم بازپرسی شهرستان سقز به اتهام “تبلیغ علیه نظام” برگزار شد. قابل ذکر است که بعد …

گزارش
فضای امنیتی شهر سراوان درپی کشته شدن رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیب و سوران در درگیری با افراد مسلح

  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیب و سوران در درگیری با افراد مسلح در این شهرستان کشته شد. به گزارش کمپین فعالین بلوچ، شب گذشته ۴ بهمن ماه ۱۴۰۰، در درگیری افراد مسلح با نیروهای نظامی در شهرستان سیب و سوران، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر این …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: