خبرفوری 🔘‏تحریم های جدید وزارت خزانه داری ایالات متحده علیه شرکت ها و افرادی که به برنامه های تولید موشک حکومت اسلامی کمک میکردند:

وزارت خزانه‌داری آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد که چند فرد و شرکت مرتبط با سپاه پاسداران حکومت اسلامی را تحریم کرده است.

گروه (شبکه) دهقان
ابتکار صنعت ایلیا و PKGB
مهدی ابراهیم زاده
حامد دهقان
شقایق اخائی
گروه (شبکه) شریعت
شرکت گرین (هنگ کنگ)
.
🔘بحث مذاکرە توسط جمهوری اسلامی بە جایی نرسید، وزارت خزانەداری آمریکا شبکە حامی برنامە موشکی ایران را تحریم کرد.
.
🔘وزارت خزانەداری آمریکا روز چهارشنبە ۲۸ آگوست اعلام کرد کە ٢ شبکە وابستە بە رژیم ایران را بە اتهام نقض تحریم های بین المللی و همچنین تحریم های آمریکا بر برنامە موشکی جمهوری اسلامی تحریم کردە است.
.
🔘شبکە اول بە رهبری حامد دهقان از یک شرکت در هنک کنگ برای دور زدن تحریم های آمریکا علیە ایران استفادە کردە است. این شرکت همچنین دە ها ملیون دلار را صرف ایجاد فعالیت هایی کردە است بنا بە درخواست افرادی از سپاه پاسداران بخشهای الکترونیکی و تکنولوژی آمریکا را هدف قرار دادە است.
.
🔘شبکە دوم بە رهبری سید حسین شریعتی مقادیر هنگفت آلیاژ الومنیوم برای شرکت های تحت حمایت وزارت دفاع و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی تهیە کردە است.

در اطلاعیه وزارت خزانه‌داری آمریکا در این باره آمده است که یک شبکه ارتباطی سپاه پاسداران با شرکتی در هنگ ‌کنگ به مدیریت فردی به نام حامد دهقان تلاش کرده‌اند با دور زدن تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی فناوری و تجهیزات در اختیار سپاه و دولت ایران قرار دهند.

از شرکت دیگری با مدیریت فردی به نام سید حسین شریعت نیز در این اطلاعیه نام برده شده که در تهیه تجهیزات مرتبط با آلومینیوم برای نیروهای نظامی ایران دست داشته است.

وزارت خزانه‌داری آمریکا در اطلاعیه خود گفته است که این شرکت‌ها به دلیل تامین فناوری، و قطعات و مواد خام که در در برنامه هسته‌ای و موشکی ایران به کار می‌رود تحریم شده‌اند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: