#خبر_فورى حسن تردست قاضى مرگ و صادرکننده بيش از ۸۰۰ حکم اعدام، در برلین آلمان!

⭕️ایرانیان مقیم آلمان دست به کار شوید! آدرس «قاضى مرگ» حسن تردست در آلمان را شناسایی کنید!

قاضی حسن تردست در آلمان است؛ برای دستگیری او متحد شویم!

حسن تردست قاضی رذلی که حکم اعدام ریحانه را صادر کرد را بشناسید
حسن تردست یکی از قضات دستگاه قضایی ایران است که مانند دیگر مسولین و مقامات حکومتی دستش به خون صدها جوان بیگناه ایرانی آلوده است. این قاضی شخصا دستور اعدام ریحانه جباری را صادر کرد.

#قاضى_مرگ #حسن_تردست كه از آغاز حاكميت #فرقه_تبهكار در #ايران كارى به جز شكنجه و #اعدام جوانان وطن را نداشته است و دستكم ٨٠٠ تن از جمله #ريحانه_جبارى و #بهنود_شجاعى با حكم صادره او اعدام شده اند، براى سازماندهى تيم ترور در خارج از كشور وارد #آلمان شده است. جالب است بدانيد كه دختر او در شهر پوتسدام، خواهرش در شهر ليمبورگ و دختر خواهرش در شهر كوچكى نزديك به كاسل آلمان و برادرش هم در شهر زوترمير #هلند زندگى مى كنند و نه در نزد الله خداى خويش بلكه در نزد كفار روزى مى خورند و به آرزوهاى بر باد رفته و خونهاى ريخته شده از ياد رفته جوانان وطن مى خندند ! راستى خواستم يادتان بيندازم كه اين نامرد پست فطرت همان كسى است كه چندين زن ايرانى را به جُرم كشف حجاب به زندانهاى طولانى مدت بين ١٨ سال تا ٢٤ سال حبس محكوم كرده است !

میدانید این دختر کیست؟ هیلدا تردست فرزند قاضی حسن تردست قاضی ای که حکم اعدام ریحانه جباری را صادر کرد قضاوت با شما……

هیلدا تردست دختر قاضی مرگ #حسن_تردست در آلمان بسر میبرد. فرزندان مردم را به دلیل کوچکترین آزادی بی حجابی حکم می داد و فرزندان خودشان از آزادیهای اروپا بهره می گیرند. این پوشش حق مسلم هر خانمی است
مقامات رژیم فاسد حقی را که برای فرزندان خود روا میدانند نمیتوانند از دیگران سلب کنند

 

مجامع حقوق بشری و‌#اتحادیه_اروپا چگونه اجازه داده است که ناقضان حقوق بشر و جانیان جمهوری اسلامی حتی وارد #اروپا بشوند چه برسد به اینکه به اینها اجازه اقامت بدهد؟

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: