#خبر_فوری 🔴فلسطین هم ایران را تروریست خواند وبه قطعنامه عربستان رای مثبت داد

روز قدس را بە روز فریاد مردم مظلوم ایران تبدیل کنیم
کسانیکە با زور و یا از روی ناچاری بە نمایش روز قدس می روند حتما می دانند کە فلسطین ایران را محکوم کردە و بطور رسمی اعلام کردە در کنار کشور دوست و برادر عربستان سعودی است. آیا اکنون نظام میتواند از فلسطینی ھا فلسطینی تر باشد؟

همە مشاهدە می کنید کە مردم ایران بمراتب مظلوم تر و ستمدیدە تر هستند. روز قدس امسال را بە روز سیل زدگان، معلمین، مالباختگان، بیکاران، و بە روز تمام مردم ستمدیدە ایران تبدیل کنیم و بجای شعارهای حکومتی، شعارهایی در دفاع از خود سر دهید

فلسطین نیز چون دیگر کشورهای عربی به قطعنامه عربستان رای مثبت داد و اعلام کرد، ما نیز چون برادران در کنار عربستان پدر کشورهای عرب و مسلمان می ایستیم و با ایران قطع رابطه کرده و ایران راعامل تروریست و دخالت در کشورهای منطقه می دانیم !!!

🔸در پی بیانیه تماماً ضد ایرانی اتحادیه عرب، آنچه بیش از هر چیز نفرت بر انگیز است، رای نماینده عراق در محکومیت ایران است.

🔸کشوری که جان صدها هزار نفر از هموطنانمان را گرفت، دهها هزار نفر را درگیر عوارض پس از جنگ کرد و از همه مهمتر، بعد از جنگ هم به جای آنکه ما از آنها غرامت بگیریم، سالانه میلیونها دلار بابت بازسازی و… به آن کشور پولی که هم وطن خودمان نیاز دارد می دهیم، آن وقت در اتحادیه عرب علیه ما رای می دهد و از همه سخیف تر اینکه تلویزیون ما از خبری شدن این خیانت عراق جلوگیری می کند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: