خشمی که خودت انباشتی! خامنه ای باش تا صبح دولتت بدمد.

ویدیو ها

حکومت مسوول این همه خشم انباشته شده در بین مردم ایران ، مخصوصا در قلب جوانان است. زبانه های این خشم بالاخره به مساجد ، مراکز جهل ، جنون ، خرافات و مفت خوری کشیده شد. این ها جوانه های آتش های بزرگتر است. حکومت دیگر با ما سندیکالیست ها که به زبان مدنی وقانونی حرف می زنیم طرف نیست. حکومت  از این به بعد با افرادی طرف خواهد شد که از خودش خشونت ، ستم کاری، بی توجهی و اقدامات عجیب وغریب را آموخته اند.

موخته اند! خامنه ای باش تا صبح دولتت بدمد!

 

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ویدیو ها
تجمع اعتراضی بیش از ۱۸۰۰ نفر از کارگران پیمانکاری پالایشگاه تندگویان تهران

تجمع اعتراضی بیش از ۱۸۰۰ نفر از کارگران پیمانکاری پالایشگاه تندگویان تهران امروز چهارشنبه ۶ بهمن‌ماه کارگران پیمانکاری پالایشگاه تندگویان تهران در اعتراض به عدم دریافت حق و حقوق قانونی خود و عدم اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل در محوطه شرکت دست به تجمع زدند.

ویدیو ها
تجمع اعتراضی کارگران کارخانه لاستیک بارز کرمان

تجمع اعتراضی کارگران کارخانه لاستیک بارز کرمان امروز سه‌شنبه پنجم بهمن‌ماه کارگران کارخانه لاستیک بارز کرمان در اعتراض به عدم پرداخت حقوق معوقه در محوطه کارخانه دیت به تجمع زدند.

ویدیو ها
راهپیمایی و تجمع اعتراضی کارگران «کارد به استخوان رسیده» پتروشیمی رازی

راهپیمایی و تجمع اعتراضی کارگران «کارد به استخوان رسیده» پتروشیمی رازی صبح امروز دوشنبه ۴ بهمن ماه جمعی از کارگران پتروشیمی رازی در اعتراض به ممنوع الورود شدن تعدادی از کارگران دست از کار کشیدند و مقابل حراست مجموعه اعتراض کردند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: