بولتن خبري١٠تير٩٩خورشيدي٣٠جون٢٠

رژيم فاشيستي مذهبي تلاش دارد سياستهاي خود را با پيروزي دموكراتها تغيير دهد و بخاطر همين است كه با گسترش اختناق و سركوب حتا در دوران كرونايي سعي دارد با دستگيري و حكمهاي شداد وغليظ تسمن از گرده مردم بر نمي دارد، در حاليكه همه مي دانند رژيم درحال فروپاشي است و مردم رراه مبارزه با اين رژيم را پيدا كرده اند تا اين فروپاشي را نزديك كنند. يادمان نرود در شوروي سابق وقتي قحطي رخ داده بود بزرگترين تصفيه ها توسط استالين صورت گرفت ، استاليني كه مي گفت شعر استاليني بگوئيد. درست همان كاري كه خامنه اي امروز انجام مي دهد! بايد به نيروي مردم اطمينان داشت با ايجاد فقر و گرسنگي ِمردم ،شورش ميليوني گرسنگان در راه است اين را خود روحاني بارها تكرار كرده است.
يكبار گفته بود ؛ ” اگر قرنطينه ادامه پيداكند شورش سي ميليون گرسنه را خواهيم ديد! با اين حرف مي خواست به خامنه اي بگويد اوضاع آنچنان هم بر وفق مراد نيست ، سر كيسه را شل كن!
از مقاله شكست. رژيم و شورش ميليوني گرسنگان ، بابك رحمتي
سعید معیدفر، جامعه شناس پیش تر به خبرگزاری ایلنا گفته بود: طوفان در راه است! یک انفجار بزرگ اجتماعی در کمین است. ارتش گرسنگان آمادة قیام است! برای هر اقدامی فردا خیلی دیر است چون دیگر وقت برای چاره اندیشی باقی نمانده است. جمعیت گرسنگان چنان قدرتی خواهد داشت که هیچ کس جلودار آنها نیست و مانند یک سیل همه چیز را ویران خواهند کرد.
قرارداد اخیر حکومت اسلامی باچين ، اگر به مرحله نهایی برسد، درواقع حکم فروش ایران و بردگی ایرانیان را دارد. ایرانیان نه تنها مثل همیشه هیچ بهره ای از دلارهایی که به دست حکومت اسلامی می رسد نخواهند برد، بلکه برای بیست و پنج سال باید حضور اربابان و اشغالگران تازه ای را، در کنار اشغالگران کنونی در سرزمین شان تحمل کنند.
هموطنان عزیز و گرامی ممکن است اعتراض شما مثل همیشه اثری در تصمیم گیری های این حکومت دیکتاتوری و غیرقانونی نداشته باشد اما سکوت شما، و به ويژه افراد و گروه هایی که خود را اپوزیسیون حکومت اسلامی حاکم بر ایران می دانند، می تواند نوعی موافقت و یا بی توجهی نسبت به این خرید و فروش غیر انسانی و ضد ملی به حساب آید.
از
نام فرزند نماینده جعلی مجلس در شناسنامه‌اش نیست!
نماینده قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه غلامرضا تاجگردون، ده‌ها دروغ گفته و حتی تولید دروغ می‌کند، گفت: ما نه توجهی به سیاست و فتنه‌گری ایشان داریم و نه مسائل دیگر، بلکه موضوع ما عدم صداقت ایشان است.
به گزارش فارس، علیرضا زاکانی در نشست خبری نمایندگان معترض به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون گفت: عدم صداقت توسط آقای تاجگردون ده‌ها بار اتفاق افتاده، اما چند نکته مختصر را می‌گویم. به عنوان مثال وقتی این‌ها دچار استیصال شدند خواهر ایشان نکته‌ای را منتشر و اعلام کرد نظر رهبری این بوده که آقای تاجگردن رزمنده و در جهاد سازندگی بوده و حامی محرومین و … است و وقتی اعتراضات بالا آمد، نگفتند اشتباه است بلکه گفتند فتوشاپ و جعلی است.
وی استفاده از مدرک دکترا را از دیگر موارد پرونده تاجگردون عنوان و خاطرنشان کرد: ایشان به صورت مکرر خود را در تبلیغات و اسناد، دکتر معرفی کرده است و در جایی دکترای وی اقتصاد و بعد مدیریت و … معرفی شده و ایشان فوق لیسانس بیشتر ندارد.
زاکانی تاکید کرد: آقای تاجگردون در ثبت نام خود ذکر نکرده که فرزند دوم دارد و خارج از کشور است و این فرزندش و در شناسنامه وی هم ثبت نشده است. اینکه کسی همسر و دخترش در خارج باشند و سفر‌های خارجی می‌روند از لحاظ امنیتی قابل پیگیری است.
زاکانی انتصاب فامیل و نزدیکان را از دیگر موارد موجود در مسئله پرونده تاجگردون عنوان و خاطرنشان کرد: قریب به ۲۴ نفر از نزدیکان تاجگردون در ۸۴ شرکت عضو هستند!
سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری امروز خود در پاسخ به سوال ایسنا : موارد اتهامی را روح الله زم داشت و دادگاه۱۳ مورد از عناوین را از مصادیق افسادفی الارض دانسته است و حکم اعدام صادر کرده است و در مورد چند مورد اتهامی که افساد فی الارض نبود به مجازات حبس محکوم شده که این حکم غیرقطعی و قابل فرجام خواهی است و چنانچه از ناحیه ایشان فرجام خواهی شود پرونده به دیوان عالی ارسال می‌شود.
یک نظرسنجی نشان می دهد که ۳۸ درصد از پرسش شوندگان در ایالات متحده، بر این باورند که جو بایدن نامزد حزب دموکرات به بیماری فراموشی مبتلا می شود و شایستگی رسیدن به مقام ریاست جمهوری را ندارد.
ترامپ؛ تودهنی آمریکا و اینترپل به دادستان خامنه ای
بعد از آن که دادستان خامنه ای در تهران از درخواست جمهوری اسلامی از اینترپل برای بازداشت رئیس جمهور آمریکا خبر داد، پلیس بین الملل گفت: چنین درخواست‌هایی را جدی نمی‌گیرد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: