خونریزی معده سهیل عربی و انتقال او به بیمارستان در دهمین روز اعتصاب غذا وپیام وی در نهمین روز اعتصاب غذا

روز یکشنبه ۲۴ فروردین ماه ۹۹، زندانی سیاسی سهیل عربی در دهمین روز اعتصاب غذا به دلیل خونریزی معده به بیمارستان منتقل شد. از وضعیت کنونی وی اطلاعی در دست نیست.

نامه چهارم سهیل عربی از زندان تهران بزرگ در روز نهم اعتصاب غذا،

سوال از سید علی خامنه‌ای چرا به این همه ظلم، فساد و تبعیضی که در کشور تحت آخرش رخ می‌دهد واکنشی در خور نشان نداده!؟ اینها را نمی‌داند!؟ یا نمی‌خواهد بداند!؟
«من مرتکب جرمی نشدم، وظیفه خبرنگار بیان واقعیت و انعکاس مشکلات مردم، بالاخص دردمندان جامعه است و من فقط انجام وظیفه کردم و صدای ستم دیدگان بودم، به بی عدالتی اعتراض کردم.»
سهیل عربی وبلاگ نویس و فعال فضای مجازی بیش از ۸ سال در زندانهای اوین و تهران بزرگ محبوس است. وی در نهمین روز اعتصاب غذای خود پیامی فرستاده و در قسمتی از آن چنین می نویسد:
«روز گذشته سیدعلی خامنه‌ای در گفتگوی زنده خود با مردم اعلام کرد که بی عدالتی، شکاف، تضاد و اختلاف طبقاتی، فساد و نابرابری جهان را آلوده کرده است.
سهیل عربی دوست دارد از او بپرسد که پس چرا این همه ظلم و فساد، تبعیض و نابرابری و بی عدالتی که در کشور تحت حاکمیت او و در نزدیکی اش رخ می دهد، واکنشی در خور نشان نداده است؟ آنها را نمی داند یا نمی خواهد بداند؟ آیا میخواهد این شکاف و تضاد طبقاتی از بین رود؟
آیا می داند و می خواهد با ظلم و فساد و بی عدالتی مبارزه کند؟ یا بالعکس خود عامل اصلی این بی عدالتی و بحران هاست.»

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: