خیلی فوری اعتصاب سراسری بازاریان و کسبه کل کشور اعتراض به گرانی و تورم دوشنبه ۱۶ مهر در هر شهر و روستا و در هر کوچه و خیابان مغازه های خود را می بندیم

فراخوان به اعتصاب سراسری از ۱۶ مهر
مردم آگاه ایران!
جوانان ودانشجویان عزیز!
کم کم به چهلمین سال حیات یک دیکتاتوری مذهبی نزدیک می شویم. دیکتاتوری که در یک بزنگاه تاریخی با خود مرگ ونیستی به ارمغان آورد. خمینی وقتی به ایران پاگذاشت نوید داد ایران را آباد خواهد کرد‌؛اما امروز بعد از چهل سال می بینیم تمام ایرانی که قبل از آمدن خمینی آباد بود، تبدیل به گورستان شده است. دیکتاتوری که با بهره گرفتن از قدرت در هم آمیخته مذهبی و حکومتی و مشروعیت برآمده از دجالیت و فریب، انرژی و توان آزاد شده یک ملت را در یک جنگ خانمانسوز به باد داد و یا در زندانها و شکنجه گاهها به مسلخ برد. حکومتی که ظاهرا از مشرب تاریخی و ایدئولوژیک شیعه علی تغذیه می شد،اما با فرسنگ ها فاصله با فرهنگ و منش علی(ع) به یک اشرافیت فربهی تبدیل شده است که صدها بار منحط تر و قهقرایی تر از شاهان قاجار است . دیکتاتوری خونریزی که با سوءاستفاده از مذهب و اسلام، بزرگترین جنایتها را در حق جوانان آرمانخواه مرتکب شده است و هزاران نفر از آنان را در شکنجه گاهها و یا میدانهای اعدام ، به مسلخ فرستاد و سرانجام اینکه چنان فساد و نابرابری طبقاتی را دامن زده است که بنا به آمار رسمی همین حکومت بیش از ۸۰ درصد مردم درزیر خط فقر به سر می برند.
جوانان آگاه!
این اما تمام ماجرا نبود از همان روز نخست حیات ننگین این حاکمیت، مخالفت با آن آغاز شده بود و برغم سرکوب خونین و بی رحمانه این مقاومت در برابر دیکتاتوری هرگز و هرگز روبه کاستی وخاموشی ننهاد و سرانجام دیدیم که در قیام شکوهمند دیماه ۹۶ به اوج تازه ایی رسید و درخیزشهای مستمر بعد از آن و بخصوص خیزش سترگ مرداد ماه ۹۷، دیکتاتوری خونریز را به لبه پرتگاه رساند .
اینک این دیکتاتوری منحط رو به سقوط و فروپاشی است وبرای تسریع در سقوط این وجود تاریخی ناهمگون تاریخی هرکدام مان باید سهم خود را برداریم.
باید هر کارخانه و محل کار و کسب و مغازه یی به صحنه اعتراض و اعتصاب تبدیل شود. دراستقبال از ۱۶ مهر روز اعتصاب سراسری، در هر جا که هستید دست از کار بکشید! و برای بر زمین انداختن این حاکمیت پوشالی به میدان بیایید.

قرار ما ۱۶ مهر در سراسر ایران
حمایت از اعتصابات
جمعی از فعالین سیاسی
۱۴مهرماه۱۳۹۷

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.