خیلی مهم !حشمت رئیسی سندیکالیست و عضو کمیته مرکزی حزب توده ایران ، علی خدایی را باز شناسی می کند.

ویدیو ها
2

رفیق آذر معتقدی همسر رفیق جوانشیر دبیر دوم حزب توده ایران ومسوول تشکیلات حزب توده ایران  در تاریخ شفاهی در گفتگو با ناخدا حمید احمدی همرزم نا خدا افضلی می گوید،علی خدایی یکی از سه تفنگداربود. به گفته زنده یاد جوانشیرعلی خدایی  دروغ های زیادی گفته است .
او را به زندان برده اند، در زندان او را با جوانشیر رو در رو کرده اند، چرا  پنهان کرده است. در زندان با مهدی پرتوی هماهنگ بوده اند، کتمان کرده است. به دروغ می گوید خودکشی کرده بعد چطوری زنده مانده معلوم نیست، چطور در افغانستان باقی مانده است. نقش اتاشه روس که از همکاران کوزیکچین بوده است در حفظ علی خدایی در مقام مسوول حزبی افغانستان چه بوده است؟خدایی  تمام سعی اش را کرده است که همه توده ای ها و چپ ها را به دنباله روی از نظام ولایت فقیه بکشاند. وقتی موفق نشد. بر علیه علی خاوری، لاهرودی، غلام یحیا و… ونامه مردم بیشترین دروغ ها را گفت وسعی کرد که بین توده ای ها شک وتفرقه بیاندازد. حشمت رئیسی عضو کمیته مرکزی حزب توده ایران و کارگر سندیکالیست پرونده سراسر دودوزه بازانه ، نفوذی وخطرناک. او ودیگر همراهانش رابا اسناد دقیق باز می کند.
خبر گر در باره این پرونده اطلاعات دقیق و تجربه های شخصی سردبیر خبر گر را منتشر خواهد کرد.

بازتاب: اخبار
۲ دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ویدیو ها
فقر وبدبختی در ایران رفاه وساخت ساز در سوریه ولبنان

دانش آموز ابتدائی و راهنمائی در یک کلاس ۱۵ متری کانکسی ◾️ گزارشی میدانی از مدرسه عاشورای گوتاماکه با ۱۷۰ دانش آموز ابتدائی و راهنمائی که تنها کلاس آنها یک کانکس ۱۵ متری است. توجه شما را به دیدن این گزارش جلب می کنیم و قضاوت در باره این شرایط …

ویدیو ها
دفن شبانه جوان سنندجی کشته شده به دست نیروی انتظامی

ویدئویی منتشر شده که در آن “با وجود فشارهای امنیتی”، عده‌ای از اهالی سنندج با دف جنازه کژوان الماسی را تا گورستان شهر همراهی می‌کنند.

ویدیو ها
حکومت اسلامی داعشی در خیابان های تهران

  تخم مرغ دزد را در یک کارناوال شرم آور در خیابان کتک می‌زنند و تحقیر می‌کنند تا شتر دزدها در آسایش به تاراج مملکت مشغول باشند. درست به همین دلیل است که وقتی نوبت به اختلاس‌ها و دزدی‌های چند هزار میلیاردی مسیٔولان حکومت جمهوری اسلامی می‌رسد، واکنش خامنه‌ای یک …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: