دادخواهی پدر هدایت عبدالله پور :آیا فریادرسی هست ؟؟؟؟♦️

خبر

♦️دادخواهی پدر هدایت عبدالله پور برای تعیین تکلیف وضعیت جگر گوشه اش،آیا فریادرسی هست ؟؟؟؟♦️
♦️ پدر هدایت عبدالله‌پور، زندانی سیاسی: دست‌کم جسد یا مکان دفن فرزندم را نشان دهید
♦️سازمان حقوق بشر ایران؛ ۲۶ خرداد ۱۳۹۹: ابوبکر عبدالله‌پور، پدر زندانی سیاسی هدایت عبدالله‌پور، یک بار دیگر از مقام‌های جمهوری اسلامی درخواست کرد تا در صورت اعدام فرزندش، دست‌کم جسد یا مکان دفن او را نشان دهند. هم‌زمان، یک وب‌سایت داخلی از قول یک مقام امنیتی نوشت که هدایت عبدالله‌پور اعدام شده است.
♦️سازمان حقوق بشر ایران روز ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ از اعدام هدایت عبدالله‌پور، زندانی سیاسی کرد، خبر داده بود. در آن روز، مقام‌های قضایی ارومیه به پدر هدایت عبدالله‌پور اعلام کردند که فرزندش اعدام شده است. با این حال، تا کنون نه خبر اعدام به طور رسمی به وکلای هدایت اعلام شده، نه جسد او را به خانواده تحویل داده‌اند و نه محل دفن احتمالی این زندانی سیاسی اعلام شده است.
♦️هم‌زمان، یک وب‌سایت داخلی به اسم آکام نیوز که وابسته به دستگاه‌های امنیتی‌ست و خبرهای کردستان را از دیدگاه ج .ا بازتاب می‌دهد، به نقل از یک مقام امنیتی، اعدام هدایت عبدالله‌پور را تایید کرد.
♦️این شرایط باعث فشار مضاعف بر روی خانواده هدایت عبدالله‌پور شده است. ابوبکر عبدالله‌پور، پدر هدایت، در گفت‌وگو با سازمان حقوق بشر ایران، از رنج خانواده گفت و از سازمان‌های مدافع حقوق بشر خواست تا برای روشن‌شدن وضعیت فرزندش تلاش کنند.
♦️او همچنین خطاب به ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه، گفت: «آقای رئیسی! من به جای تو خجالت می‌کشم! خجالت بکش! اگر بچه‌ی مرا اعدام کردید، عرضه داشته باش و جنازه‌اش را نشان بده. به جای پیغمبر خدا نشسته‌ای، اسلام را کنار بگذار و انسان باش!»

سند صوتی دادخواهی ابوبکر عبدالله پور ، پدر هدایت از مجامع حقوق بشری برای تعیین تکلیف سرنوشت فرزندش
♦️ما نیز همصدا با پدر هدایت از مجامع حقوق بشری بخصوص سازمان عفو بین الملل و کمیته حقوق بشر سازمان ملل درخواست داریم که به رژیم اسلامی فشار بیاورند تا به شکنجه خانواده های زندانیان پایان دهد.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
🔴 ممانعت از اعزام رضا خندان مهابادی به بیمارستان

مسئولین و عوامل زندان اوین از اعزام رضا خندان مهابادی، عضو کانون نویسندگان ایران به بیمارستان ممانعت بعمل می آورند. این زندانی سیاسی که در زندان اوین محبوس است از بیماری‌هایی همچون آرتروز گردن، فشار خون و مشکلات ریوی رنج می برد و نیاز به درمان و رسیدگی های پزشکی …

خبر
حتا نمایندگان حکومتی هم اقرار به نابودی زندگی کارگران می کنند.

بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران: ۹۵ درصد جامعه کارگری کشور زیر خط فقر زندگی می کنند علی محمد عزیزی، بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران با اشاره به اینکه ۹۵درصد جامعه کارگری کشور بدون امنیت شغلی و زیر خط فقر زندگی می کنند گفت: قانون کار بسیار کهنه و قدیمی است. …

خبر
🔴 گلایه جمعی از پرسنل پاکبان مترو تهران به دلیل پرداخت نشدن حق الزحمه

🔴 گلایه جمعی از پرسنل پاکبان مترو تهران به دلیل پرداخت نشدن حق الزحمه عیدی سنوات سال ۹۸ ۱۵روز حقوق اسفند ۹۸ ۲ماه حقوق برج ۸و۹ سال جاری تمام زحمت نظافت ایستگاه هاوتمام کارهای سخت برای ما بچه های خدمات ولی برای حقوق دادن هیچ کس به فکر ما نیست …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: