دادنامه هاشم خواستار به دبیر کل سازمان ملل

که بعد از هشت هفته نمیدانم چه بلایی بر سر مادرشان امد که اخلاقا مجبور شدم شش بچه گربه را بخوبی بزرگ کنم . اما روحانیون حاکم بر ایران از جمله شخص اقای خامنه ای چگونه قلب هایی دارند که این همه فقر و فلاکت را در ایران میبینند و خودشان را به بی خیالی زده اند؟! بر ملت ایران ثابت شده است که فقر و فلاکت ملت ایران و کشتار ملت های خاورمیانه متوجه شخص اقای خامنه ای است.

اقای دبیرکل آیا از حقوق ملت و ازادی و رعایت حقوق بشر و قوه ی قضائیه ی مستقل و انتخابات ازاد دفاع کردن جرم است؟ ایا مخالفت با صدور استبداد دینی به کشورهای خاورمیانه که فقر و فلاکت و کشتار بدنبالش دارد جرم است؟! آیا دفاع از ازادی مذاهب و ادیان جرم است؟!(اخرینش سرکوب دراویش گنابادی و به حصر بردن رهبر سالخورده ی دراویش، اقای دکتر تابنده ی حقوق دان و ازادیخواه میباشد.) ایا وصیت کردن که مرا در کنار اعدام شدگان زندانیان سیاسی تابستان ۶۷ دفن کنید جرم است؟!و…

اقای دبیرکل انچه بیان کردم خلاصه ای از مقالات و مصاحبه هایم بود ،کدام یک جرم است ؟! بخاطر همین مصاحبه ها و مقالات بارها مرا به زندان انداخته و در زندان بخاطر نوشتن چند نامه به رئیس قوه ی قضائیه که در زندان شپش و ساس بسیار و غذای زندانیان بسیار بی کیفیت و تعداد زندانیان در واحد سطح بسیار زیاد است و جلو دست شویی ها می خوابندُ واعدام هائی که در خفا انجام می گیرد و به گوش هیچ کس نمی رسد … برای تنبیه تلفنم را قطع و مرا به بندهای دیگر از جمله بند اعدامیان و قاتل ها تبعید که در این بندها به من تخت نداده و در سه متر و هشتاد سانتیمتر جلو اطاق ،دوازده نفر را میخواباندند که مرا نیز بصورت کتابی در وسطشان انداختند که شانه ام به زمین نمی رسید و هر روز شغلم این شده بود که در هواخوری شپش هایم را از لباس هایم بگیرم. به این بسنده نکرده و در تاریخش مرا آزاد نکرده و مرا محاکمه و بخاطر همین نامه ها یک حکم جدید در زندان دادند. اکنون بخاطر افکار عمومی ملت ایرا ن و جامعه ی جهانی مرا به زندان نبرده بلکه به خانه ام هجوم اورده و لپ تاپ و موبایلم را برده و بعد از مدتی شماره ی تلفن خانه و شماره موبایل خودم و همسر و فرزند و نوه ام را بدون هیچ حکمی قطع تا اینترنت نداشته و با جهان قطع ارتباط باشم. انوقت رهبر ایران اقای خامنه ای میگوید در ایران ازادی عقیده و فکر و بیان داریم. اقای خامنه ای تصور میکند دروغ هر چقدر بزرگتر باشد مردم بهتر باور میکنند.

اقای دبیر کل حتی یک نشریه و یا حزب و یا سازمان و یا گروه و ان جی اوی مستقل و منتقد و ازاد نداریم . اقای دبیر کل توانایی سکوت کردنُ در مقابل این همه ظلم وستمی که به ملت ایران و ملت های خاورمیانه میشود را ندارم . به ماموران اطلاعات در باغچه ام که برای نصیحت کردنم امده بودند گفتم که مرا تا اخر عمر به داخل سلول انفرادی انداخته تا در همان سلول مرده و جنازه ام را به خانواده ام تحویل تا در کنارزندانیان سیاسی اعدام شده ی تابستان ۶۷ دفن کنند. اقای دبیر کل یک لحظه ارامش ندارم که مامورین بعد از این چه نقشه ای برایم خواهند کشید.جناب دبیر کل در سال ۸۳ سر بازجو با چشمان بسته ام به پشتم زد و گفت : اشتباه کرده اند که تو را استخدام کرده اندو ۲۷ سال سابقه ی کار پرید و از بین رفت که البته با جواب تند و دندان شکنم روبرو شد که همچون مردم تبریز در انقلاب مشروطیت علف های بیابان را خواهم خورد و تسلیم شما نخواهم شد ، انوقت شخصی روحانی به نام اقای رئیسی ُ که توسط اقای خامنه ای به ریاست دادگاه ویژ ی روحانیت و استان قدس رضوی گمارده شده و دستش به خون هزاران زندانی سیاسی تابستان ۶۷ الوده است صلاحیت دارد که کاندیدای ریاست جمهوری شده و ملیاردها تومان از استان قدس برداشته و هزینه ی تبلیغات ریاست جمهوریش کند!. جناب اقای دبیر کل جنبش دیماه ملت ایران بسیار عمیق و می رود که به یک انقلاب رهایی بخش که هدفی جز ازادی و دموکراسی برای ملت ایران ندارد تبدیل شود. ملت ایران از شما و جامعه ی جهانی میخواهد که به حاکمان ایران فشار وارد کرده که به حقوق اساسی ملت ایران احترام گذاشته و بخاطر تجمع و اعتصاب و ابراز عقیده ، افراد را زندانی و تبعید و اعدام و… نکنند. (نشر و ترجمه با پوستر و بدون پوستر، جزئی و کلی با ذکر ماخذ ازاد است.)

با تشکر نماینده ی معلمان ازاده ی ایران سید هاشم خواستار

۲۵خرداد ۹۷

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: