دادگاه بیـن‌المللی لاهـه کـیفر خـواسـت برای لیلا واثقـی فرماندار جنایتکار شهرقدس کـه در جـریان اعتـراضـات اخیـر دستـور تیراندازی به معترضین را داد،صادر کـرد

ااین قاتل بـجرم جنایت برعلیه بشر تحـت تعقیب در مـراجع قضـایی بیـن الملی قـرار گـرفـت
#نه_میبخشیم
#نه_فراموش_میکنیم

جمهورى آدمخوار ملايان

3 comments

 • Hamid

  آری، قاتل مشخص است. قاتل سیستم ، قاتل سرمایه، قاتل دولت سرمایه است. هنگامی قتل نیست، کشتار نیست، تجاوز نیست، به دار کشیدن، تیر باران کردن، به رگبار بستن در خیابان، کوه و دشت و بیابان نیست، قاتل نباشد.
  بنا براین، الزام ما را، ما کارگران و زحمتکشان، زنان و مردان تولید کننده کالا، از ماده طبیعت، وظیفه و مسئولیت معلوم است، به قدر دولت شما سازمان یابیم، مسلح شویم، یورش را به ضد یورش، حمله را به ضد حمله تبدیل کنیم.
  بین ما و دشمن قاتل، صلح و برابری نیست. کارگران سازمان یابید، زحمتکشان مسلح شوید! پرولتارها تسلیح طبقاتی یابید، مرزها را درهم شکنید، مرزهای ملی، مرزهای جنسیتی و مذهبی را، زنجیرها بشکنید و از هم بگسلید، دولت ها را خرد کنید، مالکیت و کار مزدوری را لغو کنید، وسیله تولید مال کسانی هستند، رویش کار میکنند. درک این، فهم این، خیلی ساده است!
  کسی که نیروی کار کردن دارد، کار یعنی تولید نمیکند، یعنی در آموزش و درمان شرکت نمیکند، اساسا و اصولا، حق خوردن ندارد، چه رسد به حاکمیت داشتن. کارگران و زحمتکشان، پرولتارهای جهان متحد شوید، ارگان انقلابی را موجودیت دهید، از کسی و خرافه ای اطاعت نکنید، به قاتلان گل ندهید که گلوله زیبنده سینه قاتلان است.
  به صحبت های حرافان مزدور گوش ندهید که شما را از مسلح شدن، از قدرتمند شدن، از سازمان یافتن، متحد شدن طبقاتی، نه همه باهم ماورای طبقاتی، از انجام عمل انقلابی منع میکنند! آنها را با نام خودشان یعنی مزدور سرمایه به نامید و بس!

  بدانید و آگاه باشید که شمائید که سیستم را سرپا نگه داشته اید، که شمائید میتوانید سیستم را زیر و رو کنید، جنگ طبقاتی – انقلاب قهری کمونیستی، دیکتاتوری پرولتارها ، تنها دولت زوال یابنده، مضمحل شونده، وسیله این زیر و رو شدنند که ناگزیرند که رهائی بخش هستند.
  این را باید درک کنیم که ما کارگریم و نه زن و مرد، اتحادمان پیروزی مان است و نه زن مرد بودنمان!
  به این قطعه از شعر برشت باور آورید” نظر به اینکه شما بجز زبان زور نمی فهمید، نظر به اینکه شما جز با زبان زور با زبان دیگری حرف نمی زنید، ما را تصمیم بر این است: که لوله توپ و تانگ را بطرف شما برگردانیم .”
  که شما سرمایه دارید که شما دارای نیروی مسلح هستید که شما دولت مدار و سیاست مدار دارید تا به ما دروغ بگویند.
  آری، که شما خرافه پراکن هستید که شما امپریالیست یعنی جنگ طلب هستید که شما مفتخورید که شما مرتجعید که شمائید که سیستم شماست که باید نابودگردید تا دیگر جنگ ها، کشتارها پایان گیرند و نه حاکم و ما محکوم باشیم!
  زیرا که ما تولید کننده ایم و باید حاکم گردیم، رهائی مان را پیروزی در این جنگ – جنگ طبقاتی – پیروزی انقلاب قهری – تضمین میکند و نه هیچ چیز دیگر!
  حمید قربانی ۱۴ ژانویه ۲۰۹۳ سال اسپارتاکوسی!
  https://t.me/kkfsf/12950

  پاسخ
  • ناشناس

   قاتل ترامپ قماربازاست که قاسم سلیمانی را در کشوری دیگر ناجوانمردانه ترور می کند

   پاسخ
   • ناشناس

    شما میتونید تعداد ترورهای رژیم را در خارج از ایران بشمارید

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: