داماد «غلام‌علی حدادعادل» در کجا مشغول به فعالیت است؟

چندی پیش «غلام‌علی حدادعادل» ملقب به صفت شریف «ابوالمشاغل جمهوری اسلامی» در یک برنامه تلوزیونی گفت: «همسر دخترم در خانواده‌ای شهیدپرور در آمریکا به دنیا اومدن!»

اما داماد «حداد جان» کیست و کجاست؟ و با رانت پدر همسر خود در کدام ارگان دولتی مشغول شده است؟

سخنان چند روز گذشته «حدادعادل» و اظهار مظلومیت برای دریافت حقوق ۸ میلیون تومانی و ابراز پشیمانی برای عدم مشغولیت به حرفه «بقالی»، تیم خبری «آمدنیوز» را بر آن داشت تا به «تاریک‌خانه خاندان حدادعادل» نور بتاباند و به اطلاعاتی دست پیدا کند که ذیلا یکی از آن اطلاعات منتشر و باقی در زمان مقتضی رسانه‌ای خواهد شد.photo_2016-08-20_03-50-07

«غلامعلی حدادعادل» که طی ۱۵ سال اخیر در حالی به «ابوالمشاغل»، «دلال» و «ملاک» تبدیل شده که قبل از آن از وضعیت مالی متوسطی برخوردار بود. اما اخیرا داماد وی که به قول «غلام‌علی» فرزند شهید نیز هست و اصالتا آمریکایی است، بدون آن‌که به زبان فارسی تسلطی داشته باشد به سمت «مدیرکل دفتر امور نوآوری و حمایت از سرمایه‌گذاری» وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات منصوب شده است.

این انتصاب در حالی صورت گرفته که «روح‌الله رحمانی» داماد «غلام‌علی حدادعادل» سابقه حتی یک روز فعالیت در مدارج مدیریتی ایران را نداشته و رآسا با استفاده از «رانت» پدر همسر خود، به مدیرکلی این وزارت‌خانه منصوب شده است.

«فریدالدین حدادعادل» نیز که به مانند پدر خود، روش «کاسبی» در جمهوری‌ اسلامی را آموخته، به همراه «سیدمحمد محسن مهاجرانی» شریک خود (فرزند سیدعطاءالله مهاجرانی)، طی ملاقات‌های متعدد با مدیران و وزرای دولتی، زمین‌های متعدد بیت‌المال را از نهادهایی چون بنیاد ۱۵ خرداد، بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان امام و … با «یک پنجم/ یک دهم» قیمت واقعی و کارشناسی دریافت و برای ساخت مدارس غیرانتفاعی فرهنگ در سراسر کشور مورد استفاده قرار داده‌اند.

«غلام‌علی حدادعادل» باید به افکار عمومی پاسخ دهد که چنین رانت‌خواری‌هایی با سوء استفاده از عنوان فعالیت فرهنگی در کدام سیستم مدیریتی دنیا رخ می‌دهد و کدام «بقال» می‌تواند با دستور رییس ستاد اجرایی فرمان امام، ۵۰۰۰ متر از مرغوب‌ترین زمین‌های منطقه فرشته تهران را با یک پنجم قیمت دریافت و به مصرف شخصی خود برساند؟!

انتصاب «روح‌الله رحمانی» به سمت مدیرکلی وزارت ارتباطات در حالی صورت گرفته که «واعظی» وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات از اعضای اصلی حزب اعتدال و توسعه است و در کنار «محمدباقر نوبخت» و سایر وزرا، به نا امید کردن مردم از دولت اعتدال اهتمام ویژه‌ای نشان داده‌ است.

پیش از این «محمدباقر نوبخت»و «سیدحمید پورمحمد گل سفیدی» متهم ردیف دوم اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی را که با وثیقه از زندان آزاد شده، به سمت معاونت خود در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور منصوب کرده بود.

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.