دبیر کانون صنفی معلمان از زندان به بیمارستان رفت

زندانیان

روز شنبه ۱۳خرداد ۹۶،اسماعیل عبدی معلم سی و پنجمین روز از اعتصاب غذای اعتراضی زندانی سیاسی اسماعیل عبدی می باشد که ظهر امروز پس از کش و قوس های فراوان وی به بیمارستان جهت معاینات تخصصی منتقل شد.
به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، این عضو هیات مدیره کانون تهران از سی و پنج روز پیش با درخواست خروج پرونده اش از حالت امنیتی در اعتصاب غذا به سر می برد.
زندانی سیاسی اسماعیل عبدی، به دلیل اعتصاب غذا به افت شدید فشار و کاهش وزن و سرگیجه های ممتد، دچار شده است، کلیه های وی به دلیل اعتصاب غذای قبلی و فعلی دچار مشکل شده است.
لازم به یادآوری می باشد که زندانی سیاسی اسماعیل عبدی همچنان در اعتصاب غذا به سر می برد.
خاطر نشان می شود که روز پنجشنبه ۱۱خرداد ۹۶، آرش صادقی و یوسف عمادی، هم‌بندیان اسماعیل عبدی، در اعتراض به عدم توجه مسئولین دادستانی و سپاه به وضعیت اسماعیل عبدی، در مقابل دفتر افسرنگهبانی تحصن کرده بودند که پس از ساعاتی افسرنگهبانی گفته بود که رئیس زندان قول اعزام اسماعیل عبدی به بیمارستان را در اسرع وقت داده است و آرش صادقی و یوسف عمادی نیز موقتاً به تحصن خود پایان داده بودند.
همچنین به تعداد مختصری از فعالیت ها برای آزادی و حمایت از زندانی سیاسی اسماعیل عبدی به صورت تیتروار در زیر اشاره می شود:
درخواست آزادی فوری زندانی سیاسی، اسماعیل عبدی توسط سازمان عفو بین الملل
سازمان آموزش بین الملل (EI) و همچنین سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه
بیش از پانزده هزار امضای کمپین حمایت از اسماعیل عبدی
بیانیه کانون صنفی معلمان تهران در رابطه با اعتصاب غذای زندانی سیاسی اسماعیل عبدی
بیانیه سازمان معلمان ایران
دبیران استانی و منطقه ای تشکلات معلمان از سراسر کانادا
بیانیه شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان سراسر کشور در خصوص اعتصاب غذای اسماعیل عبدی
حمایت سندیکای کارگران فلزکار مکانیک ایران از زندانی سیاسی اسماعیل عبدی
حمایت انجمن صنفی معلمان کردستان – مریوان از زندانی سیاسی اسماعیل عبدیاسماعیل عبدی معلم

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گزارش
فوری:‌ انتقال مجدد آرمان عبدالعالی به انفرادی برای اجرای حکم اعدام

اعدام قریب الوقوع آرمان عبدالعالی آرمان عبدالعالی، برای بار دوم در ده روز گذشته، جهت اجرای حکم اعدام به سلول انفرادی منتقل شد. حکم اعدام او قرار است در روز های آتی انجام شود. آرمان یکبار در هفته گذشته برای اجرای حکم اعدام به انفرادی منتقل شد و خانواده اش …

ویدیو ها
نرگس محمدی: آتنا دائمی ۶ سال بدون مرخصی در زندان است

بیست و چهارم مهرماه ۱۴۰۰ حضور شهناز اکملی مادر زنده یاد مصطفی کریم‌بیگی ، نرگس محمدی به همراه پدر و مادر آتنا دائمی زندانی سیاسی در پشت دیوارهای زندان‌لاکان رشت. آتنا دائمی بیش از شصت روز است که از حق تماسی تلفنی محروم است و خانواده می بایست در این …

زندانیان
جواد لعل محمدی توسط نیروهای امنیتی در مشهد بازداشت شد

روز چهارشنبه ۲۱ مهرماه، فعال مدنی، جواد لعل محمدی توسط نیروهای امنیتی در مشهد بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. ماموران در حین بازداشت ضمن تفتیش منزل برخی از لوازم شخصی از جواد لعل محمدی توسط نیروهای امنیتی در منزل شخصی خود در مشهد بازداشت وبه مکان نامعلومی منتقل …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: