دبیر کانون صنفی معلمان از زندان به بیمارستان رفت

زندانیان

روز شنبه ۱۳خرداد ۹۶،اسماعیل عبدی معلم سی و پنجمین روز از اعتصاب غذای اعتراضی زندانی سیاسی اسماعیل عبدی می باشد که ظهر امروز پس از کش و قوس های فراوان وی به بیمارستان جهت معاینات تخصصی منتقل شد.
به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، این عضو هیات مدیره کانون تهران از سی و پنج روز پیش با درخواست خروج پرونده اش از حالت امنیتی در اعتصاب غذا به سر می برد.
زندانی سیاسی اسماعیل عبدی، به دلیل اعتصاب غذا به افت شدید فشار و کاهش وزن و سرگیجه های ممتد، دچار شده است، کلیه های وی به دلیل اعتصاب غذای قبلی و فعلی دچار مشکل شده است.
لازم به یادآوری می باشد که زندانی سیاسی اسماعیل عبدی همچنان در اعتصاب غذا به سر می برد.
خاطر نشان می شود که روز پنجشنبه ۱۱خرداد ۹۶، آرش صادقی و یوسف عمادی، هم‌بندیان اسماعیل عبدی، در اعتراض به عدم توجه مسئولین دادستانی و سپاه به وضعیت اسماعیل عبدی، در مقابل دفتر افسرنگهبانی تحصن کرده بودند که پس از ساعاتی افسرنگهبانی گفته بود که رئیس زندان قول اعزام اسماعیل عبدی به بیمارستان را در اسرع وقت داده است و آرش صادقی و یوسف عمادی نیز موقتاً به تحصن خود پایان داده بودند.
همچنین به تعداد مختصری از فعالیت ها برای آزادی و حمایت از زندانی سیاسی اسماعیل عبدی به صورت تیتروار در زیر اشاره می شود:
درخواست آزادی فوری زندانی سیاسی، اسماعیل عبدی توسط سازمان عفو بین الملل
سازمان آموزش بین الملل (EI) و همچنین سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه
بیش از پانزده هزار امضای کمپین حمایت از اسماعیل عبدی
بیانیه کانون صنفی معلمان تهران در رابطه با اعتصاب غذای زندانی سیاسی اسماعیل عبدی
بیانیه سازمان معلمان ایران
دبیران استانی و منطقه ای تشکلات معلمان از سراسر کانادا
بیانیه شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان سراسر کشور در خصوص اعتصاب غذای اسماعیل عبدی
حمایت سندیکای کارگران فلزکار مکانیک ایران از زندانی سیاسی اسماعیل عبدی
حمایت انجمن صنفی معلمان کردستان – مریوان از زندانی سیاسی اسماعیل عبدیاسماعیل عبدی معلم

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

زندانیان
پرونده سازی جدید برای پریسا رفیعی دانشجوی زندانی سیاسی وامتناع وی از حضور در بیدادگاه

وز شنبه پنج مهرماه ۱۳۹۹، پریسا رفیعی، فعال صنفی دانشگاه تهران محبوس در زندان اوین از بابت پرونده جدیدی که اخیرا برای او گشوده شده دادگاه انقلاب تهران احضار شد. احضار خانم رفیعی به شعبه ببست و شش بیدادگاه ضد انقلاب تهران به ریاست قاضی ایمان افشاری به صورت شفاهی …

زندانیان
سه عضو کانون نویسندگان ایران جهت تحمل حبس به زندان اوین منتقل شدند

بکتاش آبتین، رضا خندان مهابادی و کیوان باژن، سه تن از اعضای کانون نویسندگان ایران امروز شنبه ۵ مهر پس از حضور در واحد اجرای احکام دادسرای اوین بازداشت و جهت تحمل دوران محکومیت خود به زندان اوین منتقل شدند. . پیشتر بیدادگاه تجدیدنظر استان تهران در دی ماه ۹۸ …

گزارش
اسامی زندانیان سیاسی #بند_زنان #زندان_اوین

  اسامی زندانیان #بند_زنان #زندان_اوین به ترتیب میزان حبس قابل اجرا #مریم_اکبری_منفرد #فاطمه_مثنی و #صبا_کردافشاری بیشترین حبس قابل اجرا را دارند. خانم اکبری‌منفرد از حدود ۱۱سال پیش بدون مرخصی زندانی است و همراه #آتنا_دائمی مریم اکبری منفرد و #پریسا_رفیعی پرونده‌ها‌ی باز نیز دارند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: