سرودی برای ایران با صدای محمد نجفی وکیل دادگستری محبوس در زندان

🔴در روح و جان من میمانی ای وطن!

زندانیان سیاسی را فراموش نکنیم!

نغمه ایران ایران از استاد محمد نوری با صدای محمد نجفی وکیل دادگستری محبوس در زندان در حضور دوستانی چون محمد نوریزاد، محمد مهدوی فر که متاسفانه هر سه این عزیزان در زندان بسر می برند!

روز جمعه هجده بهمن ماه نودوهشت, شعبه بیست و چهار بیدادگاه انقلاب تهران با صدور حکمی بر علیه محمد نجفی, وکیل دادگستری محبوس در زندان مرکزی اراک این فعال سیاسی را به تحمل شش ماه حبس تعزیری محکوم کرد. همچنین شعبه صدو ودو بیدادگاه کیفری دو اراک و شعبه دو بیدادگاه انقلاب اراک از بابت یک پرونده در دو بخش, محمد نجفی را در مجموع به تحمل سه سال و ده ماه حبس تعزیری محکوم کردند. این حکم روز گذشته به این زندانی سیاسی در زندان مرکزی اراک ابلاغ شد. با توجه به صدور این احکام بر علیه محمد نجفی, مجموع محکومیت حبس تعزیری صادره بر علیه این وکیل دادگستری به بیست وچهار سال و ده ماه حبس تعزیری در مجموع افزایش پیدا کرد.

برای محمد نجفی وکیل زندانی در اراک که مدتی پیش یک ماه در زندان تهران بزرگ بسر برد و شاهد وضعیت ناگوار غیربهداشتی آنجا ، وجود ساس و شپش ، مصرف متادون و خرید و فروش و مصرف شیشه و انواع مواد مخدر میان زندانیان انجا بود ، به جهت سخنرانی در مراسم ستار بهشتی در رباط کریم سال ۹۵ از سوی شعبه ۲۳ دادگاه انقلاب تهران حکم ۶ ماه زندان صادر شد که البته در این بیدادگاه شرکت نکرد و دلایل آن را اعتراض به کشتار مردم در آبان ۹۸ و عدم پاسخگویی حکومت و رهبرش و اینکه امیدی به عدالت دستگاه قضا نیست و بالای سر قاضی عکس بزرگ و خندان رهبر هست بنابر این قاضی و دادگاه بی طرف نیست و صلاحیت رسیدگی ندارد . محمد نجفی در پروتده دیگری نیز که مربوط به انتشار فایل صوتی در زندان اراک در تیر ماه ۹۸ بر علیه رهبر بود با دو اتهام نشر اکاذیب در دادگاه جزایی اراک ۴ ماه حبس گرفت و در اتهام دیگرش ؛ توهین به رهبر در دادگاه شعبه ۲ انقلاب اراک ۳ سال زندان دریافت نمود که گفته ؛ به این احکام اعتراض نمی کند و تسلیم به رای هم نمی زند . این وکیل شجاع اعلام کرد در انتخابات شرکت نمی کند و دلنوشته ای را به خانواده جانباختگان اعتراضات آبان ۹۸ تقدیم کرد؛ فرزندانتان جان دادند تا ما جان بگیریم ، خون صد جوان در رگ های من جاریست ، روح و جان من از هر ترس و هراس عاریست ، شرم بر من اگر بگذرم از خون جواتان وطنم ، ایستاده به خون خواهی ، بیرق آزادی برافرلشته منم ..‌‌..

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: