درخواست محمد نجفی, وکیل شجاع دادگستری و فعال حقوق بشردر زندان مرکزی اراک، از آزادیخواهان جهان برای حمایت از محمد نوریزاد..محمد نجفی با اتهام جدیدتفهیم شده مجموعا به نزدیک بیست وپنج سال زندان محکوم شده است

ویدیو ها

سرودی برای ایران با صدای محمد نجفی وکیل دادگستری محبوس در زندان

🔴در روح و جان من میمانی ای وطن!

زندانیان سیاسی را فراموش نکنیم!

نغمه ایران ایران از استاد محمد نوری با صدای محمد نجفی وکیل دادگستری محبوس در زندان در حضور دوستانی چون محمد نوریزاد، محمد مهدوی فر که متاسفانه هر سه این عزیزان در زندان بسر می برند!

روز جمعه هجده بهمن ماه نودوهشت, شعبه بیست و چهار بیدادگاه انقلاب تهران با صدور حکمی بر علیه محمد نجفی, وکیل دادگستری محبوس در زندان مرکزی اراک این فعال سیاسی را به تحمل شش ماه حبس تعزیری محکوم کرد. همچنین شعبه صدو ودو بیدادگاه کیفری دو اراک و شعبه دو بیدادگاه انقلاب اراک از بابت یک پرونده در دو بخش, محمد نجفی را در مجموع به تحمل سه سال و ده ماه حبس تعزیری محکوم کردند. این حکم روز گذشته به این زندانی سیاسی در زندان مرکزی اراک ابلاغ شد. با توجه به صدور این احکام بر علیه محمد نجفی, مجموع محکومیت حبس تعزیری صادره بر علیه این وکیل دادگستری به بیست وچهار سال و ده ماه حبس تعزیری در مجموع افزایش پیدا کرد.

برای محمد نجفی وکیل زندانی در اراک که مدتی پیش یک ماه در زندان تهران بزرگ بسر برد و شاهد وضعیت ناگوار غیربهداشتی آنجا ، وجود ساس و شپش ، مصرف متادون و خرید و فروش و مصرف شیشه و انواع مواد مخدر میان زندانیان انجا بود ، به جهت سخنرانی در مراسم ستار بهشتی در رباط کریم سال ۹۵ از سوی شعبه ۲۳ دادگاه انقلاب تهران حکم ۶ ماه زندان صادر شد که البته در این بیدادگاه شرکت نکرد و دلایل آن را اعتراض به کشتار مردم در آبان ۹۸ و عدم پاسخگویی حکومت و رهبرش و اینکه امیدی به عدالت دستگاه قضا نیست و بالای سر قاضی عکس بزرگ و خندان رهبر هست بنابر این قاضی و دادگاه بی طرف نیست و صلاحیت رسیدگی ندارد . محمد نجفی در پروتده دیگری نیز که مربوط به انتشار فایل صوتی در زندان اراک در تیر ماه ۹۸ بر علیه رهبر بود با دو اتهام نشر اکاذیب در دادگاه جزایی اراک ۴ ماه حبس گرفت و در اتهام دیگرش ؛ توهین به رهبر در دادگاه شعبه ۲ انقلاب اراک ۳ سال زندان دریافت نمود که گفته ؛ به این احکام اعتراض نمی کند و تسلیم به رای هم نمی زند . این وکیل شجاع اعلام کرد در انتخابات شرکت نمی کند و دلنوشته ای را به خانواده جانباختگان اعتراضات آبان ۹۸ تقدیم کرد؛ فرزندانتان جان دادند تا ما جان بگیریم ، خون صد جوان در رگ های من جاریست ، روح و جان من از هر ترس و هراس عاریست ، شرم بر من اگر بگذرم از خون جواتان وطنم ، ایستاده به خون خواهی ، بیرق آزادی برافرلشته منم ..‌‌..

 

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ویدیو ها
گفتگوی رادیو پارس با جناب منصوراسانلو پیرامون کشتار نویدافکاری

گفتگوی رادیو پارس با جناب منصور اسانلو در مورد کشته شدن نویدافکاری و اثرات آن در روند همبستگی مردم و اپوزیسیون  

ویدیو ها
همبستگی نو برنامه ای از منصور اسانلو از تلویزیون اندیشه

Vimeo (https://vimeo.com/459065256) Hambastegi No 09-17-20 همبستگی نو This is “Hambastegi No 09-17-20 همبستگی نو” by ATV Live on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.  

مصاحبه ها
استمداد شراره صادقی، همسر #حیدر_قربانی، زندانی سیاسی محکوم به اعدام، از تمام انسان‌‌های آزادی‌خواه،

فریاد کن مرا بشنو مرا صدای من باش رژیم سرکوبگر جمهوری اسلامی و خامنه ای جنایتکار برای حفظ بقای رژیم متزلزل خود این بار در صدد قتل و اعدام قریب الوقوع یکی دیگر از شهروندان بیگناه ایران عزیزمان، #حیدر_قربانی است . صدای حیدر و حیدرها باشیم. #حیدر_قربانی_را_اعدام_نکنید ‏ #SaveHaydarGhorbani شراره …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: