با وجود پیگیری های مکرر خانوادەام و مراجعه به نهادهای امنیتی، تاکتون از سرنوشت “رامین حسین پناهی” هیچ گونه خبری در دست نیست.

وزارت اطلاعات می گوید، رامین تحویل ما نیست و تحویل سپاه پاسداران است و سپاه برعکس می گوید، رامین تحویل ما نیست و در دست وزارت اطلاعات است.

هرچند بطور غیره رسمی اخباری را دریافت کردەایم که رامین هنگامی که به تهران برده شده بود، با فشار و درخواست وزارت اطلاعات به کردستان برگردانده شده و هم اکنون در اداره اطلاعات شهر سنندج و تحت شکنجه کلیه چپ خود را ازدست داده و اگر همچنان در زیر شکنجه بماند و تحت درمان قرار نگیرد، احتمال مرگ وی حتمی است.

در این مدت که بجز پدر پیر و مادر مریضم، کسی نیست پیگیر وضعیت رامین و دیگر اعضای خانوادەام باشد، دیروز هنگامی که مادرم به اداره اطلاعات شهر سنندج مراجعه می کند، ماموران وزارت اطلاعات در اوج بی شرمی، به وی توهین و بی احترامی و وی را بیرون می کنند، و می گویند که سپاه مسئول پرونده و بازداشت رامین است و ربطی به وزارت اطلاعات ندارد، از طرفی دیگر سپاه هم می گوید، ما رامین را تحویل وزارت اطلاعات دادیم و دیگر ربطی به ما ندارد.

جای یادآوریست که ١٨ روز پیش “رامین حسین پناهی” در شرایطی که مورد هدف سه گلوله قرار گرفته بود، توسط نیروهای سپاه پاسداران بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل میشود.

پس از از این حادثه فشار نیروهای امنیتی، اطلاعاتی به خانوادەام شدت گرفته و چهار نفر از اعضای خانوادەام را به نام های ” افشین حسین پناهی ، زبیرحسین پناهی و احمد حسین پناهی را بازداشت کرده، و تاکنون از سرنوشت آنها اطلاع دقیقی در دست نیست.

خانوادەام در این مدت و طی چندین بیانیه و نامه به سازمانهای جهانی حقوق بشر و تمامی فعالان حقوق بشری و …خواستار پشتیبانی از رامین حسین پناهی و آزادی افشین زبیر و احمد و همچنین ممانعت و جلوگیری از حادثەای دیگر نسبت به خانواده حسین پناهی شدند.

19748915_1554888264569818_5615295067551037100_n

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: