ساعت اول، دو ویدئو در باره محسن حججی منتشر شده است .اولی ویدئویی بود که داعش بلافاصله در جریان حمله به سپاه قدس منتشر کرد. که زدند وکشتند و له کردندو حججی را درمیان خودشان داخل ماشین انداختند و بردند. بعد ماشین ها در بیابانها راه افتادند ورفتند.  درهمین ویدئوی اول  هیچ اثری از کشتن وسر بریدن نیست

ما جرا چیست ؟سپاه کم اورده است . سپاه می خواست که یک عاشورای جدید درست کند. اما سوخت . چرا؟ چون ویدئو های منتشر شده ادیت های ضعیفی دارد. ویدئوی اول که بیرون امد انتهایش در تاریکی تمام میشد اصطلاخا فید اوت میشود.که برای شما همین جا می گذاریم تا بینید. حججی را دستگیر می کنند و در ماشین بین دونفر می نشانند و می روند.


همان روز در فاصله ناچیزی ویدئوی دوم بیرون امد. ویدئویی که چند ثانیه تصویر اضافه داشت. تصویر ثابتی که یک نفر با دمپای که پوشیده است مثلا بر روی سینه یک جسد که باز ه مثلا سرش بریده شده است دارد فشار می دهد. یعنی حججی را برده اند وکشته اند و سرش را بریده و روی شکمش روبه دوربین گذاشته اند. کافیست کمی به این ویدئوی دوم با دقت نگاه کنیم. جمس قیلم ویدئو ، رنگ ان ، وثابت ماندن تصویر که هیچ لانگ شاتی نمی گیرد تا بیننده بفهمد این ویدئو کجا تهیه شده است. عملا این سه ثانیه دوم به ان یک دقیقه و28 ثانیه نمی چسبد. در نتیجه به نظر می رسد که تمام ان حتا می تواند یک فتو شاپ غیر حرفه ای باشد. لطفا به این ویئوی دوم هم با دقت نگاه کنید.

بعد از یکی دو روز، هیاهوی سپاهی های جاعش علیه داعش ، شهر ها را پر از تصویر حججی می کنند که باید نقش های علی اکبر کربلا و حسین فهمیده دوران جنگ را تواما از نظر تبلیغاتی در این دوران برای حکومت جاعش بازی کند.
پس ناگهان فیلم خداحافظی او هم با خانواده اش در فضای اینترنت منتشر می شود. جالب است که گویا بانوان خانواده هم همه از قبل اموزش دیده اند که، قرار است او کشته شود. پس زار زار گریه می کنند. مگر دفعه اول است که او به خاک کشوری دیگر تجاوزمسلحانه می کند؟ این گریه های لبلیغاتی برای چیست؟ شلید قبلا به انها این اموزش را داده اند. تا حسابی بازی را گرم کنند. بدون انکه خانواده بداند که چه ماجرا وستاریوی در پیش است. مثل سناریوی حمله داعش به مجلس جاعش!

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: