در اولین سالگرد اعدام #نوید_افکاری قهرمان، برادر او سعید افکاری مورد ضرب و شتم قرار گرفت و بازداشت شد

در اولین سالگرد اعدام #نوید_افکاری قهرمان، برادر او سعید افکاری را به محض رسیدن به شیراز توسط شش نفر لباس شخصی مورد ضرب و جرح قرار گرفت و به مکان نامعلومی انتقال داده شد
الهام افکاری که می‌خواست برادرش را نجات دهد را هم کتک زده و پرت کردند و سپس سعید را بازداشت کردند.
آکانت توئیتر او را نیز حذف کردند.
بازداشت همراه با ضرب و شتم سعید افکاری و انتقال وی به مکانی نامعلوم

در آستانه سالروز اعدام نوید افکاری، سعید افکاری برادر وی، امروز یکشنبه ۲۱ شهریور در ورودی شهر شیراز توسط ۶ تن از نیروهای لباس شخصی همراه با ضرب و شتم بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد
سعید افکاری برادر نوید افکاری، در ورودی شهر شیراز توسط نیروهای لباس شخصی بازداشت و به مکانی نامعلوم منتقل شد.

، بازداشت آقای افکاری در آستانه سالروز اعدام نوید افکاری و همراه با ضرب و شتم صورت گرفته است. آقای افکاری روز گذشته با انتشار توئیتی اعلام کرده بود که نیروهای امنیتی خانواده افکاری را تحت فشار قرار داده و در تلاش برای جلوگیری از برگزاری مراسم سالروز اعدام نوید افکاری هستند. در پی انتشار این توییت، حساب شخصی آقای افکاری از دسترس خارج شده است.
همچنین گفته میشود که در زمان بازداشت آقای افکاری نیروهای امنیتی اقدام به ضرب و شتم الهام افکاری، خواهر او نیز کرده‌اند.

نوید افکاری و وحید افکاری در تاریخ ۲۶ شهریورماه ۱۳۹۷ و حبیب افکاری در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۷ در رابطه با اعتراضات سراسری مرداد ۹۷ بازداشت شدند. این افراد در جریان بازجوییها برای اخذ اعتراف بارها مورد ضرب و شتم و شکنجه قرار گرفته‌اند.

این شهروندان توسط «بیدادگاه» ضد انقلاب و «بیدادگاه» کیفری شیراز مورد محاکمه قرار گرفتند و نوید افکاری به ۲ بار اعدام، ۶ سال و ۶ ماه حبس و ۷۴ ضربه شلاق، وحید افکاری به ۵۴ سال و ۶ ماه حبس و ۷۴ ضربه شلاق، حبیب افکاری به ۲۷ سال و ۳ ماه حبس و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شده‌اند.

نوید افکاری، کشتی گیر ایرانی در نهایت سحرگاه روز شنبه ۲۲ شهریورماه ۹۹ علیرغم ابهامات جدی در پرونده و موج جهانی حمایت از وی در زندان عادل آباد شیراز اعدام شد.
#نوید_افکاری_را_کشتند
#نوید_مان_را_کشتند
#سعید_افکاری
#برادران_افکاری
#وحید_افکاری
#حبیب_افکاری
#زندانیان_سیاسی
#خامنه_ای_دیکتاتور_حقیر

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: