در زندان آگاهی کرج چه می‌گذرد؟ گزارشی از پروین محمدی طی ۱۶ روز حبس در این زندان

گزارش

گزارش پیش رو شرح مختصری است از زندان اگاهی کرج در استان البرز که فعال کارگری و نائب رئیس اتحادیه آزاد کارگران ایران خانم پروین محمدی آن را به رشته تحریر در آورده است.

خانم پروین محمدی که به مدت ۱۶ روز در اردیبهشت ماه سال ۹۸در این زندان محبوس بود گزارش مختصری را از آنچه که دیده منتشر کرده است. متن کامل گزارش به شرح زیر می‌باشد:

« ۶ اردیبهشت امسال پس از بازداشت در پارک جهان نمای کرج توسط همان تیمی که در ۹ بهمن پارسال من و جعفر عظیم زاده را دستگیر کرده بودند، با چشم بند جهت بازجویی به زندان گوهردشت منتقل شدیم و سپس به بهانه اینکه در زندان گوهردشت بند زنان موجود نیست من و هاله صفرزاده را به مکان دیگری منتقل کردند.
بعد از برداشتن چشم بند دیدم که به بازداشتگاه موقت آگاهی کرج منتقل شدیم.
این مکان را میشناختم چرا که در بازداشت سال گذشته دو شب در این مکان نگهداری شدم. این بازداشتگاه دارای یک سالن ۲۰ یا ۳۰ متر مربع و یک سلول ۳ متری ویک محوطه مسقف ۴۰ متری و سه توالت و یک حمام با سه دوش که یکی از آنها سالم بود.

همگی بازداشتی ها در این سالن اصلی که با موکت فرش شده بود با ۱۰ پتوی سربازی سبز رنگ بسر میبردند موکت و پتویی که معلوم نبود تاریخ آخرین شستشوی آنها چه زمانی بوده است.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
صدای مادر #امید_رضایی که برای جان‌بخشان #آبان۹۸ می‌خواند.

🔴با نزدیک شدن به  آبان  خونین دل مادران داغدیده پر از حزن و اندوه بیشتری میشود …. بلند بگو مرگ بر خامنه ای مرگ بر استبداد 🔹 در ویدیو تصویر برخی از جانباختگان آبان ۹۸ دیده می‌شود. #آبان_زنده_است #آبان_ادامه_دارد #آبان_خونین

خبر
آرزوی مادران داغدیده: طناب دار بر گردن خامنه‌ای!

مادر آرش (علیرضا) بابامیری وکیل جوان پایه یک مهابادی که قربانی تصمیم خامنه‌ای برای نخریدن واکسن معتبر کرونا شد، دعا میکند خامنه‌ای خائن توسط جوانان حلق آویز شود. هر مرگ بر اثر کرونا یک نفرین علیه خامنه‌ای بعنوان عامل قتل عام مردم ایران.

خبر
ازدیکتاتوری خامنه ای میراثی تلخ به یادگار مانده،میراثی به نامِ«مادرانِ داغدیده»…

مادرانِ داغداری که هیچ چیزی مرهم دردشان نیست،آنها چیزی برای از دست دادن ندارند،خشم و دردِ مادرِ داغدار،تا ابدالدهر تمام نمی‌شود. این خشم،این غم،این دلِ شکسته،اگر که لبریز شود،اگر که طاقتش طاق شود،مهار شدنی نیست. در فیلم «سریرِ خون»از آکیرا کوروساوا دیالوگی است که میگوید: «تاج و تختی که از …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: