در طول تاریخ ،کشتار نشان قدرت هیچ دیکتاتوری نبوده .
طی بیش از چهل سال جواب هر خواست مردم را با گلوله داده اند.
کشتار مردم گرسنه، بی‌خانمان‌، کارگران کولبرها سوختبرها و قتل عام ۳۰ هزار زندانی سیاسی در سال ۶۷ جنایت علیه بشریت است.
همه امکانات کشور دراختیار خامنه ای ومزدوران او و سرداران سپاه میباشد با پول مردم در قصر نشسته ، و دستور زندان ، شکنجه ، ترور ،میدهند.
خود و همپالگیهایش بهترین واکسن را میزنند و بعد ورود واکسن را برای مردم محروم و ستمکشیده ممنوع میکنند تا با قتل عام بوسیله کرونا چند صباحی برای حاکمیت فاسد و ضد مردمیشان عمری بخرند و مانع قیام و سرنگونی شوند .
دلارهای و سرمایه های این مردم خرج مزدوران و مواجب بگیران خامنه ای در سوریه و لبنان و یمن و…. میشود اما
سهم مردم ایران ، گرسنگی زندان، فقر و آوارگی ، است .
با سرمایه های همین مردم در لبنان و سوریه وعراق برای مزدوران خامنه ای خانه و بیمارستان و مدرسه میسازند اما سهم مردم ایران خانه خرابی است و رئیسی جنایتکار با شقاوت و بیرحمی در سرمای زمستان خانه های مردم محروم را که با خون دل یک آلونک برپا کرده اند که سرپناهی برای خود و خانواده شان داشته باشند اما این حاکمان پلید همین راهم بر نمیتابند و بر سرشان خراب میکنند، و بیشرمانه وعده ساخت ۴ میلیون خانه هم میدهند باید به این شیخک جلاد و وطن فروش گفت: مارا به خیر تو امید نیست شر مرسان و گورتان را گم کنید و از مملکت ما بروید فاسدان تبهکار.
اما،
تاریخ هر ملتی را مبارزان با جانفشانی نوشته اند هرتظاهرات، طی بیش از چهل سال صدای همه اقشار مردم و بر علیه دیکتاتور بوده که بخاک وخون کشیده شده ، آبانماه صدای در گلو خفه شده مخالفین خامنه ای بود که با گلوله‌وبدستور مستقیم وی بخاک وخون کشیده شد و لکه ننگی بر عبا وعمامه خونین خامنه ای پیر دیکتاتور خواهد ماند .
فریاد حق طلبانه مردم خاموش نخواهد شد .مادران و پدران شهدا و جوانان خشمگین ،قهرمانان این مبارزه نابرابر مشعل مبارزه رابدوش می کشند وآتش خشم آنها، بیت العنکبوت رهبری را به آتش خواهد کشید .
ترس ملاها از منابر نماز جمعه ها،کاملا بگوش میرسد.

آخوندهای قصر نشین خوش گذران با هواپیماهای شخصی به لحاظ فرهنگی همانند طالبان از عقب مانده ترین اقشار جامعه بودند وهستند واراده شان را با مسلسل بر جامعه حقنه می‌کنند انواع واقسام گشت‌های ارشاد امربمعروف و…نشان بیچارگی ملایی که از ترس خشم گرسنگان ومحرومین از سوراخ موش بیرون نمی آید و حرفهای ضد و نقیض او حتی طرفدارانشان را هم قانع نمی کند
خامنه ای از منفورترین دیکتاتورهای جهان است چند سال قبل در یکی از ایستگاه‌های قطار پاریس gère de leste عکس خامنه ای ودیکتاتورها روی زمین نقش بسته بود ومردم از روی آن رد میشدند این تازه در موقعی است که شیرهای نفت را دراختیار دارد آخر وعاقبت دیکتاتورها در طول تاریخ عبرت انگیز قصر نشینان امروزی تهران است
خواست مردم را همیشه با گلوله داده اید منتظر جواب آن باشید، بدون شک شرایط همیشه اینطور نخواهد ماند اکنون این حاکمیت در اوج ذلت و درماندگی است و در باتلاق فساد و اختلاس و دروغ و دزدی غرق است، و خونهای شهدایی که در قیامهای قبلی توسط این جلادان بر زمین ریخته شده همه بذر انقلاب بزرگی است که بزودی دودمان حاکمیت ولی فقیه را تاریخ درهم خواهد پیچید و ایران را بعد از بیش از۴۲ سال مبارزه و درد و رنج به رهایی و آزادی خواهد رساند ،
بله روز پیروزی با قیام ارتش گرسنگان و پا برهنگان نزدیک است بسیار نزدیک تراز آنچه که فکر میکنیم بدون شک ماهم باید سربازی از این ارتش باشیم . این سند افتخار ایران و ایرانی است . سرنگونی نزدیک است وقت برخاستن است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: