دلیل تخته گاز گذاشتن حکومت پشت عزاداری محرم

ویدیو ها

Goftar 15 / گفتار ۱۵
دلیل تخته گاز گذاشتن حکومت پشت عزاداری محرم وخاطره دوستی از سفر کربلا

✅یک دقیقه بخوان ایرانى اگر ایرانی هستی

✍️عزادارى براى اعراب و گنبد طلا مُردگان عرب و خاکستر نشینى مردم گرسنه ایران را بنگرید
✍️تنفروشى مادران ایران و عضو فروشى پدران از بدبختى وفقرا را نظاره کنید
✍️کجاست شرف و وجدان بیدار مردم ایرانزمین
✍️صدها سال است که ما به مردگان به زیر خاک پوسیده تازیان چه در ایـران و چه کشورهای دیگر همچنان بدهکاریم و بدهکاری مان نیز هرگز تمامى نـدارد
✍️چه کسانى به کودکان بدون سرپرست کشور ما باید توجّه کنند
چه زمانی نوبت اینهمه کودکان خیابانی و زنان بی سر پناه و کارتن خوابان و آوارگان ایرانی می رسد؟
✍️تا کی باید شاهد این باشیم که سرمایه ایرانمان را یا برای این امامان یا برای تخم و ترکه شان یا برای آن لبنان و حزب الله و فلسطین خرج می کنند و ما حق اظهار نظر نداریم؟
✍️من بعنوان یک ایرانی راضی نیستم ریالی از اموال کشورمان به کودکان گرسنه اعراب برسد چرا که چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است.
✍️به ما چه ارتباط دارد که حزب الله برای ادامه ی اعمال تروریستی اش احتیاج به حمایت مالی دارد؟ چرا باید پولی که خرج من و هموطنانم شود هزینه طلا کاری و ساخت گنبد و بارگاه برای یک مشت عرب زاده بی فرهنگ و دشمنان اصلی ما ایرانیان گردد؟
✍️آیا ندیده ایم تا بحال کودکانی را که برای فروش یک شاخه گل یا یک بسته آدامس بال بال می زنند در گوشه و کنار خیابان های کشورمان؟ آیا مردان و زنانی را ندیده ایم که اسپند دود میکنند و شیشه ماشین هایمان را دستمال می کشند؟ آیا فساد و فقـر بیداد نمیکند آیا آن آقایانی که پول خرج این حرم ها و ضریح ها می کنند، می توانند نگاه های تحقیر آمیزی که به آن ها می شود را تحمّل کنند؟
✍️همه ما می دانیم که آن گلی که با تلخی از آن دخترک ۶ ساله معصوم می خریم ضامن کتک نخوردن اوست.
✍️حال برای آن کاظم که تنها کارش عشق و حال بوده است و چند ده کنیز صیغه ای داشته، بیاییم وگنبد طلا بسازیم آن هم با این عظمت؟ ۳۵ متر بلندی مناره ها با خشت هایی از طلای ناب؟
✍️هر ساله چقدر هزینه سفر به مکّه و کربلا و مدینه و سوریه و…میشود؟
✍️تا کی ایرانیان باید سرمایه خود را خرج
گورستان هایی کنند که درونشان انسان هایی خون خوار و پلید بیگانه خوابیده اند؟
✍️کوروش و مولوی و حافظ و سعدی و امیر کبیر و دیگر بزرگان تاریخ این مرز و بوم را رها کرده ایم و در عوض چسبیده ایم به حسین تشنه لب و ابوالفضل بی دست و پا؟
✍️کسانی که برای قدرت طلبی داشتند به سمت ایران میآمدند باید براستی درود فرستاد بر روح یزید که از یک جنایت تاریخی بیشتر علیه ایرانیان جلوگیری کرد.
✍️تا کی می خواهیم گردن عرب ها را کلفت کنیم؟ بیش از ۶ سده هستی کشور را بعنوان مالیات، باج و عنوان های دیگر به تازیان دادیم کافی نیست
✍️چرا باید سرمایه را از ایران که از نظر اقتصادی فلج شده است خارج کرده و به عربستان و عـراق به آن بتکده ها ببریم؟
✍️اعمال ما دشمن شاد کن است اعراب به ریش ما می خندند از طریق یک حقّه تاریخی ۱۴۰۰ سال است که دارند از ایران و ایرانی می چاپند و می خورند
✍️تا زمانی که ایرانی بزرگترین آرزویش زیارت مکّه و مدینه و عـراق است و در ذهن سفر به کربلا و نجف را می پروراند
✍️ تا زمانی که یک ایرانی با رسیدن ماه محرّم سیاه می پوشد و اشک می ریزد و بر سر و سینه می زند ایرانی مسخ شده و فرهنگ باخته است و ایران، ایران نخواهد شد.
✍️خلایق هر چه لایق
شایسته ایران و ایرانی نیست چرا که همگان واقفیم که ایران مهد تمدّن است و ایرانی سمبل دانش و فرهنگ و ادب. ولی سر انجام به این نتیجه می رسیم از ماست که بر ماست!
✍️خودمان اصل وجودمان را فراموش کرده ایم.
✍️کسی ایرانیان را مجبور نکرده هر ساله به حج بروند یا خمس و زکات بدهند.
✍️مشکل اینجاست که ما قدرت تفکر را از دست داده ایم و بر حسب عادت و تکرار اعمالی را انجام می دهیم بدون اینکه لحظه ای بیاندیشیم که آیا کارمان درست است یا خیر؟
✍️من یک قطره ی اشکی را که مظلومانه از چشم دختران و پسران کوچکی که در خیابان هاى ایران سرگردانند را با شما و جد و آبادتان عوض نمیکنم بدانید که شماها حق این بیچارگان را ضایع کردید و آه و نفرین آنها و من و تمام ایرانیان تا ابد پشت سر شماست.
✍️به امید روزیکه بینوایان کشور خاکسترنشین مان گرمای محبّت را پس از اینهمه سرمای روزگار استبـداد سیاه آخوندى تجربه کنند.
١ دقیقه بخوان ایرانى
✍️ سرباز ملى فرزند ایران

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
پیام سهیلا حجاب زندانی سیاسی شجاع از درون زندان وپیوستن وحمایت وی از #پیمان نوین رضا پهلوی

  سهیلا حجاب وکیل دادگستری و زندانی سیاسی آزادی خواه از درون زندان خطاب به مردم: اعتصابات و اعتراضات را به خیابانها بیاورید و به رهبران جهان بفهمانید که این حکومت شیطانی را نمی خواهید. دست تمامی احزاب و گروههای مخالف رژیم جمهوری اسلامی را می فشارم و از آنها …

خبر
پرونده سازی و تفهیم اتهام جدید به رضا محمد حسینی، زندانی سیاسی

رضا محمدحسینی، زندانی سیاسی که دوران محکومیت ۷ ساله خود را در زندان رجایی شهر کرج سپری می‌کند، با دو پرونده جدید مواجه شده است. جلسه رسیدگی به اتهام مطروحه علیه آقای محمدحسینی در پرونده‌ای که اخیرا برای او گشوده شده، روز یکشنبه ۶ مهر در شعبه ۳ دادسرای اوین …

خبر
رنجنامه پدر نرگس محمدی: دست از ازار و اذیت دخترم بردارید

در دی ماه سال ۹۸در پی تحصن دخترم به کشتار مردم در خیابان، با تعرض وضرب و شتم رییس زندان و مامورین،وی را به زندان زنجان تبعید کردید با دیدن کبودیهای بدنش در اتاق ملاقات به عصایم تکیه دادم وسه بار خدایم را صدا کردم ⭕️وقتی توسط زندانی محکوم به …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: