دلیل تخته گاز گذاشتن حکومت پشت عزاداری محرم

ویدیو ها

Goftar 15 / گفتار ۱۵
دلیل تخته گاز گذاشتن حکومت پشت عزاداری محرم وخاطره دوستی از سفر کربلا

✅یک دقیقه بخوان ایرانى اگر ایرانی هستی

✍️عزادارى براى اعراب و گنبد طلا مُردگان عرب و خاکستر نشینى مردم گرسنه ایران را بنگرید
✍️تنفروشى مادران ایران و عضو فروشى پدران از بدبختى وفقرا را نظاره کنید
✍️کجاست شرف و وجدان بیدار مردم ایرانزمین
✍️صدها سال است که ما به مردگان به زیر خاک پوسیده تازیان چه در ایـران و چه کشورهای دیگر همچنان بدهکاریم و بدهکاری مان نیز هرگز تمامى نـدارد
✍️چه کسانى به کودکان بدون سرپرست کشور ما باید توجّه کنند
چه زمانی نوبت اینهمه کودکان خیابانی و زنان بی سر پناه و کارتن خوابان و آوارگان ایرانی می رسد؟
✍️تا کی باید شاهد این باشیم که سرمایه ایرانمان را یا برای این امامان یا برای تخم و ترکه شان یا برای آن لبنان و حزب الله و فلسطین خرج می کنند و ما حق اظهار نظر نداریم؟
✍️من بعنوان یک ایرانی راضی نیستم ریالی از اموال کشورمان به کودکان گرسنه اعراب برسد چرا که چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است.
✍️به ما چه ارتباط دارد که حزب الله برای ادامه ی اعمال تروریستی اش احتیاج به حمایت مالی دارد؟ چرا باید پولی که خرج من و هموطنانم شود هزینه طلا کاری و ساخت گنبد و بارگاه برای یک مشت عرب زاده بی فرهنگ و دشمنان اصلی ما ایرانیان گردد؟
✍️آیا ندیده ایم تا بحال کودکانی را که برای فروش یک شاخه گل یا یک بسته آدامس بال بال می زنند در گوشه و کنار خیابان های کشورمان؟ آیا مردان و زنانی را ندیده ایم که اسپند دود میکنند و شیشه ماشین هایمان را دستمال می کشند؟ آیا فساد و فقـر بیداد نمیکند آیا آن آقایانی که پول خرج این حرم ها و ضریح ها می کنند، می توانند نگاه های تحقیر آمیزی که به آن ها می شود را تحمّل کنند؟
✍️همه ما می دانیم که آن گلی که با تلخی از آن دخترک ۶ ساله معصوم می خریم ضامن کتک نخوردن اوست.
✍️حال برای آن کاظم که تنها کارش عشق و حال بوده است و چند ده کنیز صیغه ای داشته، بیاییم وگنبد طلا بسازیم آن هم با این عظمت؟ ۳۵ متر بلندی مناره ها با خشت هایی از طلای ناب؟
✍️هر ساله چقدر هزینه سفر به مکّه و کربلا و مدینه و سوریه و…میشود؟
✍️تا کی ایرانیان باید سرمایه خود را خرج
گورستان هایی کنند که درونشان انسان هایی خون خوار و پلید بیگانه خوابیده اند؟
✍️کوروش و مولوی و حافظ و سعدی و امیر کبیر و دیگر بزرگان تاریخ این مرز و بوم را رها کرده ایم و در عوض چسبیده ایم به حسین تشنه لب و ابوالفضل بی دست و پا؟
✍️کسانی که برای قدرت طلبی داشتند به سمت ایران میآمدند باید براستی درود فرستاد بر روح یزید که از یک جنایت تاریخی بیشتر علیه ایرانیان جلوگیری کرد.
✍️تا کی می خواهیم گردن عرب ها را کلفت کنیم؟ بیش از ۶ سده هستی کشور را بعنوان مالیات، باج و عنوان های دیگر به تازیان دادیم کافی نیست
✍️چرا باید سرمایه را از ایران که از نظر اقتصادی فلج شده است خارج کرده و به عربستان و عـراق به آن بتکده ها ببریم؟
✍️اعمال ما دشمن شاد کن است اعراب به ریش ما می خندند از طریق یک حقّه تاریخی ۱۴۰۰ سال است که دارند از ایران و ایرانی می چاپند و می خورند
✍️تا زمانی که ایرانی بزرگترین آرزویش زیارت مکّه و مدینه و عـراق است و در ذهن سفر به کربلا و نجف را می پروراند
✍️ تا زمانی که یک ایرانی با رسیدن ماه محرّم سیاه می پوشد و اشک می ریزد و بر سر و سینه می زند ایرانی مسخ شده و فرهنگ باخته است و ایران، ایران نخواهد شد.
✍️خلایق هر چه لایق
شایسته ایران و ایرانی نیست چرا که همگان واقفیم که ایران مهد تمدّن است و ایرانی سمبل دانش و فرهنگ و ادب. ولی سر انجام به این نتیجه می رسیم از ماست که بر ماست!
✍️خودمان اصل وجودمان را فراموش کرده ایم.
✍️کسی ایرانیان را مجبور نکرده هر ساله به حج بروند یا خمس و زکات بدهند.
✍️مشکل اینجاست که ما قدرت تفکر را از دست داده ایم و بر حسب عادت و تکرار اعمالی را انجام می دهیم بدون اینکه لحظه ای بیاندیشیم که آیا کارمان درست است یا خیر؟
✍️من یک قطره ی اشکی را که مظلومانه از چشم دختران و پسران کوچکی که در خیابان هاى ایران سرگردانند را با شما و جد و آبادتان عوض نمیکنم بدانید که شماها حق این بیچارگان را ضایع کردید و آه و نفرین آنها و من و تمام ایرانیان تا ابد پشت سر شماست.
✍️به امید روزیکه بینوایان کشور خاکسترنشین مان گرمای محبّت را پس از اینهمه سرمای روزگار استبـداد سیاه آخوندى تجربه کنند.
١ دقیقه بخوان ایرانى
✍️ سرباز ملى فرزند ایران

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
”مفاد پایبندی و باورمندی همکاری فعالین سیاسی و مدنی“ (( بیاییم به هم بپیوندیم ))

ما از شما یاران گرامی خواهش می کنیم بر پایه خواسته های مشترک حداقلی به هم بپیوندیم . منصور اسانلو کارگرسندیکالیست و سخنگوی دوره ای جنبش ستمدیدگان دادخواه ایران : ”مفاد پایبندی و باورمندی همکاری فعالین سیاسی و مدنی“ (( بیاییم به هم بپیوندیم )) ما بخشی از نیروهای مردمی …

خبر
مراسم اهداء شاخه گل برای جانباختگان قیام دیماه ۹۶ و قربانیان هواپیمای اکراینی

در گرامیداشت سومین سالگرد قیام دیماه ۹۶ و یاد جان باختگان این قیام و همچنین اولین سالگرد کشته شدگان جنایت سپاه

خبر
نامه تکان دهنده سهیل عربی ؛ هرآینه سکوت جایز که نیست، هیچ! بلکه جنایت است

وقتی زندان هم مقدس می شود؛ انتقاد به عملکرد مسولان زندان و افشاگری درباره ی زندان مصداق ارتکاب جرم توهین به مقدسات ! ‌ هرآینه سکوت جایز که نیست ،هیچ! بلکه جنایت است من ۹۹۱۱۶ هستم ،شما پیشتر مرا با نام سهیل عربی می شناختید . ۹۹۱۱۶ باز هم بازداشت …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: