دوست داشتی موشک نداشتی بجاش یک دوز واکسن داشتی؟ بازجوخبرنگار علی رضوانی در دام کرونا

🔹اگر واکسن ساخت رژیم کارآمد بود رژیم ابتدا مزدوران خود را نجات میداد.

علی رضوانی علاقه دارد خود را یک خبرنگار ساده و کنجکاو نشان دهد اما در پرونده‌های امنیتی و بازجویی‌های شماری از فعالان سیاسی و مدنی حاضر بوده است.

دربیستم تیر ماه ۱۳۹۹ در برنامه «بدون تعارف» شبکه دوم سیمای جمهوری اسلامی، در صندلی مقابل زنده یاد روح‌الله زم مدیر آمدنیوز در ظاهر خبرنگار و در عمل بازجو حضور داشت.
او مامور بازجویی از روح‌االله زم در برنامه بدون تعارف بود، خبر بازداشت زم که نیروهای اطلاعات سپاه در کانال آمدنیوز منتشر کردند را به او نشان می‌دهد و با لحنی وقیحانه و پوزخند می‌گوید: «کانالته، اون لحظه‌ای که دستگیریت منتشر شد.» بعد در ادامه می‌گوید: «این لحظه‌ایه که منتشر شد که سازمان اطلاعات سپاه روح‌الله زم را دستگیر کرد … و آرم سپاه اومد به جای کانالت. … بعد می‌دونی این صحنه چیش قشنگ بود؟ وقتی این منتشر شد، به سرعت نور داشت اعضای کانالت می‌ریخت. همه داشتن در می‌رفتن!»
رضوانی دو بار به دروغ در ابتدا و انتهای برنامه، وانمود می‌کند که محل ضبط برنامه جایی خارج از زندان است.

ضوانی مجری برنامه‌هایی مثل “بیست و سی”، و “بدون تعارف” است که از سوی بسیاری از کاربران و فعالان ایرانی برنامه‌‌هایی به ظاهر خبری و تحلیلی، اما “امنیتی” تلقی می‌شوند تا جایی که به علی رضوانی لقب “بازجو-خبرنگار” داده‌اند.

نام رضوانی تاکنون در پرونده‌های امنیتی شاخصی نظیر پرونده روح‌الله زم، کاووس سید امامی، و “فشار به خانواده مسیح علی‌نژاد برای مصاحبه علیه او” به میان آمده است.
خوب حال منتظر هستیم ایشان مثل بقیه متوسلین به نظام سلامت از این بیماری و بیمارستان خارج میشود مرگ به استقبالش می آید

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: