دیاکو رسول‌زاده و صابر شیخ‌ عبدالله در زندان ارومیه اعدام شدند

گزارش

اعدام و کشتار فرزندان ایران در سکوت مطلق خبری ….

# مرگ بر خامنه ای

دقایقی پیش صابر شیخ عبدالله و دیاکو رسول‌زاده، دو زندانی سیاسی محکوم به اعدام توسط گارد ویژه از سلول انفرادی زندان ارومیه به محوطه اجرای حکم اعدام در حیاط اصلی زندان منتقل شدند.

دیاکو رسول‌زاده و صابر شیخ‌ عبدالله در زندان ارومیه اعدام شدند
دو زندانی سیاسی کرد به نام‌های دیاکو رسول‌زاده و صابر شیخ‌ عبدالله در زندان مرکزی ارومیه اعدام شدند. سازمان حقوق بشر ایران و وب‌سایت حقوق بشری هه‌نگاو خبر اعدام این دو زندانی را منتشر کرده‌اند. رسول‌زاده و شیخ‌ عبدالله به اتهام همکاری با حزب کومله کردستان ایران و «بمب‌گذاری در رژه سالگرد جنگ ایران و عراق»، در حالی اعدام شدند که منکر این اتهامات بودند….

بنا بر اعلام سازمان حقوق بشر ایران، صبح روز سه‌شنبه ۲۴ تیر، حکم اعدام دیاکو رسول‌زاده و صابر شیخ‌ عبدالله در زندان مرکزی ارومیه (دریا) به اجرا درآمد. شبکه حقوق بشر کردستان هم نوشته است این احکام با حضور خانوادەهای تعدادی از کشتە شدگان انفجار در رژه مهاباد اجرا شد.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
اعتصابات و اعتراضات کارگری و قیام سپید ، شورای هماهنگی رهبری و سامانه همبستگی ملی ایرانیان با منصور اسانلو

سامانه همبستگی ملی در حال گسترش است Instagram: @channelyektv http://www.facebook.com/ChannelYek  

خبر
#فورى 🔴 اعتصاب غذاى پنج نفر از زندانیان سیاسى محکوم به اعدام زندان مرکزى اهواز

#لب_دوزى جاسم حیدرى، على خسرجى،حسین سیلاوى، على مطیرى و على مجدم، پنج زندانى در انفرادى زندان مرکزى اهواز در اعتراض به شکنجه،رفتار مسؤلین زندان و ممنوعیت از ملاقات با خانواده هایشان از سه روز پیش اقدام به اعتصاب غذا کردند. منابع حقوق بشر مى گویند: این ۵ زندانى در انفرادى …

خبر
”مفاد پایبندی و باورمندی همکاری فعالین سیاسی و مدنی“ (( بیاییم به هم بپیوندیم ))

ما از شما یاران گرامی خواهش می کنیم بر پایه خواسته های مشترک حداقلی به هم بپیوندیم . منصور اسانلو کارگرسندیکالیست و سخنگوی دوره ای جنبش ستمدیدگان دادخواه ایران : ”مفاد پایبندی و باورمندی همکاری فعالین سیاسی و مدنی“ (( بیاییم به هم بپیوندیم )) ما بخشی از نیروهای مردمی …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: