f1.jpg

رئیس کمیته کنترل امور مالی فدراسیون جهانی اتحادیه‌های کارگری در گزارشی درباره امور مالی این فدراسیون گفت: در تاریخ دوم و سوم فوریه در ستاد بودیم و گزارش‌های ۲۰۱۷ را ارائه دادیم. شرایط مالی «دبیلو‌اف‌تی‌یو» رضایت‌بخش نیست. البته افتخار می‌کنیم که این فدراسیون در حال گسترش بوده و اعضای ما در حال افزایش است.

وی ادامه داد: ما فعالیت‌های مستمری را در کل سال گذشته داشتیم و تصمیم داریم در سال جاری اقدام‌های بیشتری انجام دهیم. «دبیلو‌اف‌تی‌یو» علیه استثمار مردم، کارگران، جوانان و مستمری‌بگیران مبارزه می‌کند. امپریالیسم مسائل ما را حل نکرده‌ بلکه برای طبقه کارگری در جوامع مختلف بحران ایجاد کرده‌ است، می‌بینیم که چالش‌ها تشدید شده است بنابراین تلاش‌های ما نیز باید بیشتر شود.

این مسئول فدراسیون جهانی اتحادیه‌های کارگری گفت که این وظیفه دبلیو‌اف‌تی‌یو است که با برنامه‌های انسجامی فعالیت‌های خود را پیش ببرد. در این کنگره تصمیم‌های مهمی را اتحاذ کردیم. باید برنامه‌های جامع برای پیاده‌سازی سیاست‌های داشته باشیم. متاسفانه بحران‌ها با منابع مالی ما سازگاری ندارد. در سال ۲۰۱۵ کل وصولات، ۳۰۰ هزار دلار بود، در سال ۲۰۱۶ به ۳۶۰ هزار دلار و در سال ۲۰۱۷ وصولات مالی ۲۶۹ هزار دلار بوده است. وصولی‌های ما کم و هزینه‌های ما زیاد شده است. به دلیل تورم، هزینه‌های مدیریت نیز افزایش پیدا کرده است. از جورج ماوریکوس، دبیرکل فدراسیون جهانی اتحادیه‌های کارگری انتظار داریم به کل کشورهای عضو سرکشی کرده و چالش‌ها را بررسی کند ولی هزینه‌های این سرکشی بسیار بالا است و ما به کمک مالی و همکاری اعضا نیاز داریم.

وی همچنین گفت که برخی از اتحادیه‌ها به هیچ عنوان به دبلیو‌اف‌تی‌یو پول نمی‌دهند. تمام اتحادیه‌ها باید بدون هیچ بهانه‌ای کارمزد خود را پرداخت کنند. اگر منابع مالی کافی نباشد، دبلیو‌اف‌تی‌یو نمی‌تواند وظایف خود را به صورت اثربخش و قوی انجام دهد. از یونان تشکر می‌کنیم که به ستاد دبلیو‌اف‌تی‌او کمک مالی زیاد کرده‌ است.

در پایان بار دیگر تاکید می‌کنیم که باید وصولی‌ها را زیاد و هزینه‌ها را کم کنیم.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: