راحله احمدی که پیشتر حکم ۴ سال و ۲ ماه زندان او از سوی دادگاه تجدید نظر تائید شده بود روز شنبه ۱۲ بهمن برای تحمل دوران محکومیت فراخوانده شد. او مادر صبا کرد افشاری فعال مدنی و معترض به حجاب اجباری است که در مجموع به ۲۴سال زندان محکوم شده است.

سومین مادر به «جرم»! مادری کردن راهی زندان می شود

راحله احمدی، فعال مدنی طی احضاریه‌ای جهت اجرای حکم ۲ سال و هفت ماه حبس تعزیری به شعبه ۳ اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب تهران فراخوانده شد. حکم چهار سال و دو ماه حبس تعزیری برای ایشان به خاطر این صادر شده که به عنوان مادر نتوانسته و نخواسته در باره حکم وحشیانه زندان دخترش صبا کرد افشاری سکوت کند و به فشار بازجویان برای مشارکت در تواب شدن دخترش و برائت از آزادی پوشش از سوی صبا تن نداد، بلکه راه دخترش را پی گرفت. با فراخواندن راحله احمدی به زندان، سومین مادر به «جرم»! مادری کردن راهی زندان می شود.

روز یکشنبه ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۸, راحله احمدی, شهروند ساکن تهران که فرزندش صبا کردافشاری در بند زنان زندان اوین در حال تحمل دوران محکومیت حبس خود می باشد با توجه به ابلاغیه ای الکترونیکی که روز گذشته به وی ابلاغ شد جهت اجرای حکم حبس تعزیری ۲ سال ۷ ماه حبس تعزیری به شعبه ۳ واحد اجرای احکام کیفری بیدادسرای عمومی و انقلاب تهران واقع در دادسرای امنیت تهران « بیدادسرای مقدس » در زندان اوین فراخوانده شد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: