راه پهلوان اصغر نحوی ادامه دارد

گزارش

به گزارش شاهدان : روز سه شنبه ۳مرداد۹۶ یکی از آخوندهای نهاوند به بهانه امر به معروف مزاحم یکی از زنان نهاوندی شده بود، که دو جوان نهاوندی با شنیدن صدای کمک خواهی زن جوان به کمک او شفافتند و خواهان رها کردن زن از دست آخوند موصوف شدند که پس از حمله آخوند به سوی آنها به ناچار مجبور به دفاع از خود گردیده ، که در نتیجه آخوند فوق راهی بیمارستان شد. اقدام این دو جوان مورد استقبال حاضرین قرار گرفت و همه حاضرین بر این عقیده بودند که این آخوند در کار و زندگی مردم دخالت بیجا و فضولی میکند و حقش همین است که با کتک سر جای خودش قرار گیرد.

روایت واقعه به زبان فرد کتک خورده :

سعید کمریان طلبه جوان نهاوندی (استان همدان) برای انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر با فک شکسته راهی بیمارستان شد.

به گزارش تالار خبر به نقل از فردای نهاوند؛ سعید کمریان  طلبه جوان نهاوندی در تشریح این اتفاق میگوید: هنگامی که شب جهت خرید به مغازه می رفتم متوجه شدم که راکب موتور سواری در حال کتک زدن زنی است که به سوی او حمله ور شده است و مشخص بود از محارم او هم نیست.

برحسب وظیفه دینی و انسانی جلو رفتم و مودبانه از ضارب تقاضا کردم که رهایش کند و بیش از این موجبات آزار و اذیت نشود.

اما او دست بردار نبود و آن زن هم به شدت فریاد میزد و کمک میطلبید.

وی افزود: با این شرایط جلو رفتم و ضارب را گرفتم که بیش از این به آن بانو تعرض نکند. اما ضارب با فحاشی به من هم و با زد و خورد بسیار به کارش ادامه داد تا اینکه با آرنج خود به فکم کوبید و فکم شکست و خون ریزی آن بند نیامد و دیگر متوجه چیزی نشدم تا اینکه فهمیدم روی تخت بیمارستان هستم.

 

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
فوری شعار دانشجویان پلى تکنیک :«اینهمه سال جنایت، بسه دیگه ولایت»

فورى ⁩، دقایقى پیش، تهران: ‏نیروهاى امنیتى در ورودى پلى تکنیک را از بیرون به روى معترضان بسته اند تا آنها وارد خیابان نشوند. ‏ معترضان با شعار «بى شرف» و «اینهمه سال جنایت، بسه دیگه ولایت» علیه جمهورى اسلامى شعار مى دهند ‏

خبر
همبستگی نو با منصور اسانلو با نگاهی به زندگی سخت کارگران رانندگان و اتوبوسداران و کامیونداران

اعتراض و اعتصاب های مزدبگیران و راه های همبستگی پیرامون رسیدن به اعتصابا ت و اعتراضات با پروژه های هر اتوبوس یک چهار راه و همکاری دیگر مخالفان و ناراضیان با منصور اسانلو

خبر
🔴از دردهای سیستان و بلوچستان

اینجا خاک مردم زحمتکش بلوچ است. کمبود آب، عدم مدیریت، بی اعتنایی مسئولان وشرایط سخت، زندگی را برای این کشاورزان زحمتکش سخت تر کرده‌است. اما بی تردید، روزی نه چندان دور، فریاد این کشاورزان گرسنه به خشم تبدیل خواهد شد و حاصل این خشم مقدس، بهروزی زحمتکشان خواهد بود!

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: