به گزارش شاهدان : روز سه شنبه ۳مرداد۹۶ یکی از آخوندهای نهاوند به بهانه امر به معروف مزاحم یکی از زنان نهاوندی شده بود، که دو جوان نهاوندی با شنیدن صدای کمک خواهی زن جوان به کمک او شفافتند و خواهان رها کردن زن از دست آخوند موصوف شدند که پس از حمله آخوند به سوی آنها به ناچار مجبور به دفاع از خود گردیده ، که در نتیجه آخوند فوق راهی بیمارستان شد. اقدام این دو جوان مورد استقبال حاضرین قرار گرفت و همه حاضرین بر این عقیده بودند که این آخوند در کار و زندگی مردم دخالت بیجا و فضولی میکند و حقش همین است که با کتک سر جای خودش قرار گیرد.

روایت واقعه به زبان فرد کتک خورده :

سعید کمریان طلبه جوان نهاوندی (استان همدان) برای انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر با فک شکسته راهی بیمارستان شد.

به گزارش تالار خبر به نقل از فردای نهاوند؛ سعید کمریان  طلبه جوان نهاوندی در تشریح این اتفاق میگوید: هنگامی که شب جهت خرید به مغازه می رفتم متوجه شدم که راکب موتور سواری در حال کتک زدن زنی است که به سوی او حمله ور شده است و مشخص بود از محارم او هم نیست.

برحسب وظیفه دینی و انسانی جلو رفتم و مودبانه از ضارب تقاضا کردم که رهایش کند و بیش از این موجبات آزار و اذیت نشود.

اما او دست بردار نبود و آن زن هم به شدت فریاد میزد و کمک میطلبید.

وی افزود: با این شرایط جلو رفتم و ضارب را گرفتم که بیش از این به آن بانو تعرض نکند. اما ضارب با فحاشی به من هم و با زد و خورد بسیار به کارش ادامه داد تا اینکه با آرنج خود به فکم کوبید و فکم شکست و خون ریزی آن بند نیامد و دیگر متوجه چیزی نشدم تا اینکه فهمیدم روی تخت بیمارستان هستم.

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: