رسول حردانی را بدون توجه از بهداری باز گرداندند، خالد هم اعتصاب غذا کرد

خبر

اعلام اعتصاب غذای حمایتی خالد حردانی از رسول حردانی

زندانی سیاسی خالد حردانی در نامه ای اعلام کرد که در حمایت از برادرش رسول حردانی اقدام به اعتصاب غذا خواهد کرد. وی از تمام نهادهای حقوق بشری خواهان حمایت از زندانیان سیاسی در حال اعتصاب غذا شد.
رسول حردانی در دهمین روز اعتصاب غذا ست ، او ۱۸ دهمین سال حضور در زنان را تحمل می کند. باید سه سال پیش ازاد می شد، آزادش نکردند. حالا برای رسیدن به آزادی ویا مرخصی در اعتصاب غذاست. حالش وخیم شد. او را به بهداری بردند وبدون هیچ درمانی باز گرداندند.خالد حردانی برادر بزرگترش که او هم ۱۸ سال در زندان است، برای حمایت از خواسته برادرش دست به اعتصاب غذا زده است.این برادران در بند ۴ زندانن رجایی شهر ودر سالن ۱۲ سان زندانیان سیاسی به سر می برند. رسوا فقط ۱۶ سال داشت که دستگیر شد. اتهام انها هواپیما ربایی است. فیلم ارتفاع پست را ابراهیم حاتمی کیا از روی پرونده قضایی انها ساخت. تلاش های مهدی کروبی وانجمن دفاع از حقوق زندانیان به مدبریت عمادالدین باقی حکم انها را از اعدام به حبس ابد وسپس برای سه نوجوان پرونده به ۱۵ سال زندان کاهش داد. دو نوجوان دیگر این پروند در ۱۸ سال پیش فرهنگ پور منصوری وشهرام پورمنصوری برادران همسر خالد حردانی بودند. که انها هم اکنون در همان سالن ۱۲ در زندان به سر می برند. با انکه سند ملکی هم برای رفتن به مرخصی بعد از ۱۸ سال گذاشته اند ، بازهم انها را رها نمی کنند. ) برای دریافت اطلاعات بیشتر در باره این زندانیان سیاسی قدیمی می توانید نام یکی از انها را در قسمت جستجو سرچ کنید.)

خالد حردانی در اعتراض بهکشیدن دوران حبس طولانی در زندان می نویسد،

در اعتراض به ادامه نقض فاحش و سیستماتیک حقوق بشر در زندانها و ادامه شکنجه ها و پرونده سازی ها و اعدام های گسترده و مستمر غیرانسانی و همچنین در حمایت از زندانی سیاسی در حال اعتصاب غذا آقای رسول حردانی اینجانب خالد حردانی زندانی سیاسی زندان رجایی شهر کرج روز جمعه ۱۹ خردادماه ۱۳۹۶ دست به اعتصاب غذا خواهم زد و از تمام نهادهای حقوق بشر خواستار حمایت از زندانیان سیاسی ایران به خصوص زندانیان khaledrasool_hardaniدر حال اعتصاب غذا هستم.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
فوری شعار دانشجویان پلى تکنیک :«اینهمه سال جنایت، بسه دیگه ولایت»

فورى ⁩، دقایقى پیش، تهران: ‏نیروهاى امنیتى در ورودى پلى تکنیک را از بیرون به روى معترضان بسته اند تا آنها وارد خیابان نشوند. ‏ معترضان با شعار «بى شرف» و «اینهمه سال جنایت، بسه دیگه ولایت» علیه جمهورى اسلامى شعار مى دهند ‏

خبر
همبستگی نو با منصور اسانلو با نگاهی به زندگی سخت کارگران رانندگان و اتوبوسداران و کامیونداران

اعتراض و اعتصاب های مزدبگیران و راه های همبستگی پیرامون رسیدن به اعتصابا ت و اعتراضات با پروژه های هر اتوبوس یک چهار راه و همکاری دیگر مخالفان و ناراضیان با منصور اسانلو

خبر
🔴از دردهای سیستان و بلوچستان

اینجا خاک مردم زحمتکش بلوچ است. کمبود آب، عدم مدیریت، بی اعتنایی مسئولان وشرایط سخت، زندگی را برای این کشاورزان زحمتکش سخت تر کرده‌است. اما بی تردید، روزی نه چندان دور، فریاد این کشاورزان گرسنه به خشم تبدیل خواهد شد و حاصل این خشم مقدس، بهروزی زحمتکشان خواهد بود!

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: