رضاپهلوی : امروز سالروز قتل عبدالرحمان قاسملو است و چندی دیگر سالروز قتل شاپور بختیار و فریدون فرخزاد.

گزارش
1

فرقه تبهکار حاکم، ۴۱ سال است که فرزندان #ایران را از نیزارهای ماهشهر تا شهرهای اروپا می‌کشد. دادخواهی خون همه جان‌باختگان تا تحقق عدالت، وظیفه همه ماست،از هر قشر و مسلک و قوم و باور که باشیم.

دیباجی(نوه برادر زاده ناتنی حضرت امام ملا محمد مهدی مصدق السلطنه قجر در نقش دووووکتووووور…زنا زاده حاصل تجاوز مظفر الدین سلطان قجر به نجمه الدین فرمانفرما از خاندان فعودال قجری) را با نام ساختگی فرح دیبا….شهبانو فرح پهلوی صدا می زنند!؟مگر ایشون شهریار ایران بود !؟. ایا ایشون فرزند رضا شاه بزرگ پهلوی بود.مگر ایشون گرداننده گردونه شهریاری ایرانزمین بود .ایشون اصلاچه کاره بودند. که نام شاه یا شهریار گرفته بودند و اگر ایشون شهریار ایران بود که نام شاه بانو گرفته بود پس شاهنشاه اریامهر گرامی این وسط کی بودند و چه کاره بودند!؟نابودی یک شخص یا مردم یا یک فرهنگ یا یک سیستم یا یک گردونه یا یک سرزمین از نا اگاهی و نادانی اغاز می شود . همچنان که شاهنشاه اریامهر گرامی روانشاد فرزند پهلوی یکم بزرگ . نا اگاه و نادان به نقش و کردار این قجر زاده های نفوذی بودند(که نقش این ملاها و سیده ها و قجرها و عوامل . سوق دادن ایران به سوی کیش چرکین تازیان و نگه داشتن مردم نادان ایران در این خرافات و خریت بود) . که به مانند بقیه قجرها . نوکر بیگانه و انهم این بار وابسته به گروهای الیومینیاتی و بیلدر برگی(سرمایه داری و برده داری نوین جهانی) به نمایندگی دولت امریکا بودند!؟همچنان که مردم ایران پس از گذشت چهل و یک سال تحمل ملاتاریای انگلی قجری جنایتکار ضد بشری و ضد ایرانی و دست نشانده بگانه ..عاجز از درک واقعیت چگونه ساخته شدن.این دست نشاندگان کاملا مزدور بیگانه گان در ایران هستند!؟ و همچنین عاجز از درک نقش تک تک این مهرهای بیگانه و بویژه قجری در نابودی خود همین مردم می باشند …و دور از انتظار و در انتهای ناباوری و نادانی . همین مردم . پرستنده این جانوران نابود کننده خودشان هم شده اند؟

۱ دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
پیام زندانی سیاسی پیروز منصوری در پاسخ به ادعای اعزام زندانیان به مراکز درمانی

در پی ادعاهای اخیر سخنگوی قوه قضاییه مبنی بر اینکه زندانیان به مراکز درمانی خارج از زندان منتقل می شوند، زندانی سیاسی پیروز (محمدعلی) منصوری طی پیامی به دروغ بودن این ادعا پرداخت و نوشت این ادعا «دروغی است که مرغ های پخته تاریخ را هم به خنده وا می …

خبر
مولود حاجی‌زاده یکی دیگر ازروزنامه‌نگارانی که به دلیل سوال درباره کشتار آبان به زندان محکوم شد

مولود حاجی‌زاده، روزنامه‌نگار در رشته توییتی نوشت: «برای اینکه نوشتم چرا در آبان ۱۵۰۰ نفر کشتید یکسال حبس گرفتم، برای اینکه گفتم چرا به هواپیما شلیک کردید، به جزای نقدی محکوم شدم، حالا دو سال حکم پرونده قبلی هم از تعلیق درآورده‌اند و بنا به اجرایش دارند.» مولود نوشت که …

خبر
مقاومت شهروندی با منصور اسانلو : با تکیه بر تلاش های کارگران و مزد بگیران بعنوان اساس نیروهای دموکراسی خواه،

با تکیه بر تلاش های کارگران و مزد بگیران بعنوان اساس نیروهای دموکراسی خواه، همبستگی های بزرگ‌تر را در مسیر های سیاسی پیشنهاد می‌کند . مسیر دموکراسی از تقاطع و اتحاد تشکل های. مردمی مثل سندیکاها می گذرد.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: