رضا پهلوی: وظیفه‌ام را ایجاد وحدت و هماهنگی در جامعه می‌دانم

مصاحبه ها

شماری از ناظران و تحلیل‌گران سیاسی حتی در داخل ایران معتقدند نظام جمهوری اسلامی در حال فروپاشی است. برخی حتی پا را از این هم فراتر گذاشته و می‌گویند ایران در حال فروپاشی است.

آنچه اما همه بر سر آن توافق دارند، بزنگاهی است که ایران در آن قرار گرفته است. نیروهای اپوزیسیون جمهوری اسلامی در این بزنگاه تاریخی چه می‌توانند بکنند؟ چه باید بکنند؟ نقشه راه آنها برای گذار از این مرحله چیست؟

رضا پهلوی در گفت‌وگوی اختصاصی با دویچه‌ وله فارسی می‌گوید: «وظیفه‌ای که در این مرحله برای خودش قائل است، ایجاد وحدت، هماهنگی و یک‌صدایی در جامعه ایران است.»

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
آیا به زودی شاهد مجازات رژیم ایران خواهیم بود!

‏بخشى از پرونده جورجیا، صفحه ٩، مورد ١۴: عوامل رژیم ایران و چین به دستگاههاى شمارش آراء، نرم افزار دومینیون، دسترسى داشته اند! پرزیدنت ترامپ چند ماه پیش به مقامات جمهوری اسلامی هشدار داده بود وی در گفتگو با “راش لیمبا” مجری رادیویی محافظه‌کار گفت: ایران این را می‌داند و …

خبر
🔴 اعتصاب، مدنی ترین شکل اعتراض در همه جای دنیا است و اعتراض به گرانی و طرز مملکت داری هم، حق مسلم ماست.

↩️ با اعتصاب‌های سراسریِ یک روزه در روز وسط هر هفته، هم به صورت نمادین و یکپارچه اعتراض خود را نشان میدهیم و هم، معیشت همکاران در اصناف مختلف، مختل نمیشود.

خبر
ویدیوی از وحشیگیری شبه نظامیان خامنه ای در عراق گروه جنایتکار موسوم به «ربع الله»

این جنایتکاران برای ایجاد رعب و وحشت این کار ها را می کنند. مقابله مردمی با این جنایتکاری ها ضعیف است، چون اینها از دروغ های اسلام استفاده میکنند تا به تعصب و جنایت خودشان لباس مقدس دین بپوشانند. ویدیوی از وحشیگیری شبه نظامیان خامنه ای در عراق گروه جنایتکار …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: