رنج‌نامه صدیقه مالکی فرد همسر هاشم خواستار زندانی سیاسی

نامه های وارده

امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ برای ملاقات کابینی باهمسرم اقای سیدهاشم خواستار رفتم زندان وکیلااباد مشهد رفتم توصف نوبت ملاقات گرفتم(سری۳) بعداز مدتی نوبت ملاقات ماشد از ایستهای بازرسی عبور کردم همه افرادسری ۳ با زندانیشان ملاقات کردند ولی من هرچه منتظر شدم متاسفانه اقای خواستار را نیاوردند ازمسئول ملاقات کابینی سالن علت راپرسیدم ایشان تلفنی دلیل انراپرسیدند …به من گفتند بروید از رئیس سالن ملاقات دلیل انرا بپرسید رفتم از رئیس پرسیدم ایشان گفتند قبل از اپیدمی کرونا برای تنبیه زندانی ملاقات حضوری با خانواده را قطع می کردند ولی حالا که ملاقات حضوری نیست ملاقات کابینی و تماس تلفنی را قطع می کنند برگه دادند گفتند بروید از حفاظت زندان بپرسید.

حفاظت زندان رفتم گفتند بروید ازرئیس زندان بپرسید رفتم پیش رئیس زندان رئیس دفترشان گفتند شما که هفته گذشته هم امدید گفتم بله ولی شما گفتید رئیس جلسه دارند….گفتند ارباب رجوع زیادند امروز هم نوبت شما نمیشه همه مرا مثل توپ فوتبال به همدیگر پاس دادند.

از طرفی اقای خواستار۱۴ روزه زنگ نزدند و ازدیروقته که بخاطر پیک پنجم کرونا ایشان راندیده ام نگران سلامتی ایشان بودم خسته هم بودم چون ازپله ها زیاد بالا پایین رفته بودم صدایم را بلند کردم وتمام دردهای دلم راروی سر رئیس دفتر آوار کردم که بلافاصله معاون زندان از اتاق رئیس بیرون امد و مرا به اتاق خود برد ایشان گفتند پنجشنبه ۲۵ شهریور شورای انضباطی تشکیل شده واقای خواستار تا ۲۴ آذر به مدت سه ماه ممنوع الملاقات وممنوع التلفن هستند. گفتم ایشان از ۱۳ شهریور نه تلفن زدند ونه ملاقاتی داشته ایم و ازخیلی قبل بخاطر پیک پنجم کروناهم ممنوع الملاقات هستند اقای معاون زنگ زدند و از امیراقا پرسیدند ایشان گفتند ازهمان ۱۳ شهریور ۳ ماه حساب میشه باتوجه به اینکه ایشان قراربوده نوبت دوم واکسن کوید ۱۹ رابزنند و از طرفی دردهای ارتروزشان شدید شده سال سوم است که بدون یک روز مرخصی محبوسند فشارخون بالا بیماریهای گوارشی بانزدیک۷۰ سال سن خیلی نگران سلامتی ایشان هستیم.

زمانی که اقای خواستار از زندان تماس تلفنی میخواست بگیرد چند مامور بالای سرشان هست و به وی دیکته میکنند که چه بگوید یا نگوید. اقای خواستار به همراه هم بندیهایش آقای جعفری وسپهری در یک اتاق تاریک نگهداری میشوند هیچ کدام از زندانیان را نمیگذارند با اینها ارتباط داشته باشند.

رژیمی که شهروند سالم (به اعتقادروانشناسان وروان پزشکان بیمارستان بوعلی سینا)خودرا ابان ۱۳۹۷ از جلوباغش برباید و به بیمارستان روانی بوعلی مشهد ببرد که هرچه می خواهد برسرش درآورد میشه حالا که درچنگالشان اسیر است نگران نباشم که اینها چه بلایی سرش درمی اورند؟؟

مطمئنم وقتی اجازه ملاقات به من نمیدهند که ازسلامتی ایشان مطلع شوم حتما بلایی سرشان اورده اند. و به عمد آنها را زیر فشارهای مختلف قرار میدهند.

ای آزادیخواهان جهان، ارگانها و نهادهای حقوق بشر ملل، سازمان عفو بین الملل، گزارشگر ویژه سازمان ملل در ایران …

از شما میخواهم به داد ملت ستمدیده ایران و زندانیان بیگناه که بی جهت زندانی شدند و تحت فشار و درمعرض بیماری کرونا هستند توجه و رسیدگی عاجل شود. از شما میخواهم یک هیات تحقیق، جهت بازدید و رسیدگی به وضعیت اسفناک زندانیان بخصوص زندانیان سیاسی به ایران بفرستید

نظام حاکم بر ایران،‌ حقوق زندانی ذره ای برایشان اهمیتی ندارد لذا از شما تقاضا دارم زندانیان بیگناه ما را امروز دریابید چراکه فردا دیراست.

صدیقه مالکی فرد همسرسیدهاشم خواستار نماینده معلمان ازاده ایران زندانی زندان وکیل آبادمشهد
٢٧ شهریور ١۴٠٠

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گزارش
آزادی امیرحسین مرادی با وثیقه ۴ میلیارد تومانی

  بابک پاک‌نیا وکیل امیرحسین مرادی از متهمان اعتراضات آبان ۹۸ از آزادی موکلش با تودیع وثیقه خبرداد و اظهار داشت: مبلغ وثیقه موکل من، مبلغ ۴ میلیاردتومان بود که روز شنبه هفته جاری به صورت کامل تودیع شد. به گفته‌ی آقای پاک‌نیا از آن جا که امیرحسین مرادی در …

گزارش
کشته و زخمی شدن هفت نفر در درگیری شهرستان دلگان

  بر اثر درگیری در شهرستان دلگان، ۶ نیروی نظامی و یک شهروند بلوچ کشته و زخمی شدند. به گزارش کمپین فعالین بلوچ، امروز ۴ آبان ماه ۱۴۰۰، بر اثر درگیری نیروهای نظامی با یک شهروند بلوچ در شهرستان دلگان، هفت نفر کشته و زخمی شدند. گفته می شود صبح …

گزارش
همزمان با سالگرد کشتار #آبان_۹۸ بیلبوردهای دیجیتال هک شدند

🔻 حمله سایبری به پمپ‌بنزین‌ها تایید شد «رئیس انجمن کانون جایگاه‌داران حمله سایبری به پمپ‌بنزین‌های کل کشور را تایید کرد و گفت این مشکل در حال بررسی است. از ساعتی قبل امکان سوخت‌گیری در بسیاری از پمپ بنزین‌ها وجود ندارد»

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: