“ریحانه عامری” رومینایی دیگر!

گزارش

دختر جوانی که تنها به علت دیر آمدن به منزل توسط پدرش با تبر به قتل رسید.

. پدر این دختر که اکنون در بازداشت به سر می برد پس از قتل، جسد ریحانه را به یکی از روستاهای اطراف منتقل کرده است. در قوانین جمهوری اسلامی  مواردی در نظر گرفته شده تا افرادی که مرتکب “قتل‌های ناموسی” می‌شوند را از مجازات‌های سنگین معاف کند

خواهرش می‌گوید: صبح حدودای ساعت نه صبح به خانه پدری و مادرش می‌رود تا سری به آنها بزند، وقتی وارد خانه می‌شود،می‌بیند کسی در خانه نیست و در اتاق ریحانه هم قفل است،هرچه در میزند جوابی دریافت نمی‌کند و گمان می‌کند که خواهرش در اتاق نیست،منتظر می‌ماند تا مادر یا پدرش به خانه بیایند،هنگام چرخیدن در خانه متوجه به هم ریخته بودن قالی‌ها می‌شود ولی بی توجه فقط آنها را با پایش به حال قبل برمی‌گرداند.
چند دقیقه‌ای که می‌گذرد، پدرش وارد خانه می‌شود و وقتی دخترش را می‌بیند، دستپاچه شده و با اعلام بی اطلاعی خودش از اعضای خانواده وارد اتاق خوابشان می‌شود،خواهر ریحانه می‌گوید که وقتی پدرش از اتاق بیرون آمد، لباس‌هایش را تابه‌تا پوشیده و با عجله از خانه خارج شد.
وقتی مادر ریحانه به خانه می‌آید،دخترش سراغ ریحانه را از مادر می‌گیرد و مادر می‌گوید زمانی که صبح برای تعویض پلاک ماشین از خانه خارج شده، ریحانه داخل اتاقش بوده و در اتاق هم باز بوده و برای دختر تعریف می‌کند که شب گذشته چه اتفاقی در خانه افتاده است.

ریحانه شب قبل حدود ساعت یازده و نیم شب به خانه آمده و با باباش بحث شده بخاطر دیر آمدن و بعد از بحث ریحانه رفته توی اتاقش و خوابیده، پدر ریحانه رو کرده به زنش و گفته من سر یک فرصت مناسب بالاخره ریحانه را می‌کشم(سال ۹۶ هم یکبار قصد کشتن ریحانه را کرده و او را با چوب تا سرحد مرگ زده که تمام بدن ریحانه کبود و دست و پایش شکسته و خواهرش او را نجات داده).
خواهر ریحانه نگران می‌شود و می‌گوید شاید ریحانه داخل اتاق باشد و اتفاقی برایش افتاده، مادر و خواهر ریحانه هر جور شده در اتاق را باز می‌کنند و می‌بینند که اتاق بسیار به‌هم ریخته و تمامی لباس‌ها وسط اتاق پهن شده‌اند، مادر قصد جمع‌آوری لباس‌ها را می‌کند که متوجه خیسی لباس‌ها می‌شود و وقتی لباس‌ها را کنار می‌زند، می‌بیند وسط اتاق غرق در خون است و به دیوارها هم خون پاشیده شده.

پلیس را درجریان می‌گذارند، وقتی پلیس می‌آید متوجه می‌شوند که زیر فرش‌های داخل خانه پر از خون است و احتمال می‌دهند که قاتل، ریحانه را از اتاق تا کنار ماشین روی زمین کشانده است.
پلیس منتظر می‌شود تا پدر ریحانه باز گردد و در نهایت با بازداشت پدر، او اعتراف به قتل می‌کند که ریحانه را با «تبر» کشته و در بیابان‌های جاده چوپار رها کرده است.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
چرا رژیم هارتر شده است؟ خامنه‌ای مرض‌های معمول همه دیکتاتورها در آخر عمر را دارد

چرا رژیم هارتر شده است؟ خامنه‌ای مرض‌های معمول همه دیکتاتورها در آخر عمر را دارد کاوه کامرانیان 🔸انقلاب‌های رنگین در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی همیشه کابوس خامنه‌ای بوده و مخصوصا فروپاشی اتحاد شوروی او را دچار وحشت کرد. همان زمان گفته می‌شد که لیست بلند بالایی از یلتسین‌های بالقوه …

خبر
🔶 آخرین قمار جمهوری اسلامی با کارت هسته‌ای خود

کیا حمیدی ماجراجویی خارجی یا خودزنی داخلی 🔸دوم ژوئیه بود که سازمان انرژی اتمی ایران از وقوع حادثه‌ای در تاسیسات غنی‌سازی اورانیوم نطنز در استان اصفهان خبر داد. همچون رویه همیشگی جمهوری اسلامی ابتدا خبر مسکوت گذاشته شد تا رسانه‌های خارجی آن را پوشش دهند و بعد مقامات مربوطه درمورد …

خبر
یورگن هاردت: «نقض مداوم حقوق بشر در ایران قابل تحمل نیست»

سخنگوى سیاست خارجی فراکسیون دموکرات مسیحی و سوسیال مسیحی در پارلمان آلمان: نقض مداوم حقوق بشر در ایران قابل تحمل نیست؛ مرگ نوید افکاری باید در سیاست ما در ایران تأثیر بگذارد. 🔸بوندستاگ آلمان روز جمعه در مورد اعدام نوید افکاری کشتی گیر ایرانی و سیاست این کشور در مورد …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: