زندانیان عرب در زندان فجر دزفول در هنگام نماز شکنجه مى شوند

افشاگری

به گزارش منابع حقوق بشر از اهواز، زندانیان عرب در زندان فجر شهر دزفول در حین برگزارى نماز به سبک اهل سنت مورد شکنجه فرمانده یگان حفاظت این زندان قرار مى گیرند.

بنا به این گزارش،سرپاسیار ‘نادعلى کرمى’ فرمانده یگان حفاظت زندان فجر همیشه مانع نماز زندانیان عرب شده و با “باتوم و شوکر الکتریکی” به آنها حمله و مورد شکنجه و آزار قرار مى دهد. دلیل این برخورد خشن او بدلیل برپایی نماز به سبک نماز اهل سنت مى باشد.

این منبع افزود: زندانیان عرب در زندان فجر دزفول از تمام سازمانهاى حقوق بشرى درخواست مى کنند که با فشار بر ایران و سازمان زندانهاى ایران به این وضع غیر انسانى و غیر اسلامى پایان دهند.

زندان دزفول دومین زندان پرجمعیت درخوزستان  است که ظرفیت این زندان فقط ۹۰۰ نفر مى باشد در حالى که هم اکنون بیش از 22090156_1295288303927908_3889086246857255278_n.jpgدو هزار نفر زندانی در این زندان حضور دارند.

 

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
هجوم نیروهای انتظامی به تجمعات مسالمت آمیز بازنشستگان در شهر تبریز را محکوم میکنیم.

امروز ۷بهمن ماه براساس فراخوان بازنشستگان جان به لب رسیده ، تجمعات اعتراضی مسالمت‌آمیز ی در تهران و شهرهای رشت ، اصفهان و تبریز، اراک ، کرمانشاه ، لرستان ، کرج درمقابل سازمان های تامین اجتماعی برگزار گردید که براساس گزارشات رسیده نیروهای انتظامی شهر تبریز به تظاهرکنندگان معترض حمله …

خبر
دروغ‌پردازی مدیرعامل شرکت واحد در مصاحبه با خبرگزاری ایلنا در مورد خدمات بیمه‌ای کارگران/

ایلنا که حیات خلوت مدیران شهرداری است با هماهنگی شرکت واحد در حمایت از مدیرعامل این بخش از مصاحبه را حذف کرد دوم بهمن مدیرعامل شرکت واحد با خبرگزاری ایلنا مصاحبه‌ای داشت که بخش اول آن مربوط به عدم تعویق خدمات بیمه‌ تامین اجتماعی به کارگران بود و در تیتر …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: