زندانی سیاسی برزان محمدی طی بیانیه ای از تاریخ ۱۲ بهمن و اعلام اعتصاب غذا نوشت : پیروزی از آن ماست و خیلی نزدیک است

بیانیه ها

زندانی سیاسی برزان محمدی طی بیانیه ای اعلام کرد که در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالبات زندانیان سیاسی در زندان اوین، از تاریخ ۱۲ بهمن ۹۸ دست به اعتصاب غذا زده است.
در بخشی از این بیانیه چنین آمده است:
بنده زندانی برزان محمدی به دلیل بی توجهی و بی عدالتی و عدم رسیدگی به بخش کوچکی از مطالبات زندانیان سیاسی از تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ خورشیدی در اولین روز دهه زجر، اعتصاب غذای خود را اعلام می نمایم و به جمع اعتصابیون آقایان مهدی مسکین نواز، رضا محمدحسینی و خالد پیرزاده اضافه شدم.
این زندانی علت اعتصاب غذای خود را چنین برشمرده است:
۱.عدم موافقت آزادی مشروط بنده و دیگر زندانیان سیاسی
۲.عدم رسیدگی به مطالبات زندانیان سیاسی
۳.عدم رعایت اصل تفکیک جرائم و بازداشت موقت های طولانی
۴.گرفتن احکام سنگین زندانیان سیاسی و قطعی شدن حکم های بدوی بدون برگزاری دادگاه تجدید نظر که بهتر است بگوییم دادگاه تایید نظر
برزان محمدی در ادامه بیانیه خود اعلام کرد:
لازم به ذکر است که بنده با آزادی مشروط برای زندانیان سیاسی در صورت عدم همکاری با خواسته‌های رژیم جمهوری اسلامی و قیدوشرط های نابرابری و بیعدالتی که در نظر گرفته اند، مخالفت خواهم کرد.
بنده و دیگر زندانیان سیاسی هم به هیچ عنوان به خواسته های رژیم جمهوری اسلامی تن نخواهیم داد و حتی در داخل زندان هم برای حق و حقوق زندانیان در برابر بی‌عدالتی جمهوری اسلامی سکوت نخواهیم کرد و به هر نحوی که شده اعتراض خواهیم کرد و پا پس نخواهیم گذاشت.
در ضمن در ۴۱ امین سالگرد شورش سال ۱۳۵۷ خورشیدی و دهه زجر و همچنین در آستانه یکی دیگر از انتصابات نمایشی و قلابی مجلس در دوم اسفند ۱۳۹۸ اعلام می کنیم که هم میهنان گرامی فریب گول زدنهای ۴۱ سال گذشته را نخواهند خورد. ما انتصابات دوم اسفند را تحریم می کنیم.
مطمئن باشید پیروزی از آن ماست و خیلی نزدیک است
زنده باد آزادی و برابری زن و مرد
زندان اوین – اندرزگاه ۴
۱۳ بهمن ۱۳۹۸
یادآوری می کنیم که آقای محمدی به اتهام “فعالیت تبلیغی علیه نظام” از سوی شعبه ۱۵ بیدادگاه انقلاب تهران قاضی صلواتی” به تحمل ۶ سال حبس تعزیری محکوم شد.
برزان محمدی فرزند احمد و اهل روستای گوشخانی سروآباد به دلیل شرکت در اعتراضات مردادماه ۹۷ در تهران به زندان محکوم شد و در زمان رسیدگی به پرونده و مراحل دادرسی‌ از حق داشتن وکیل محروم بود. حکم ۶ سال حبس تعزیری برزان محمدی بعدتر در یک دادگاه تجدیدنظر در استان تهران در روز دوشنبه ۶ اسفند ۹۷ به سه سال و نیم کاهش یافت.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
برنامه مقاومت شهروندی با منصور اسانلو فورى.. هشدار اجراى حکم اعدام پنج شهروند در اعتراضات دى ماه ٩۶

  گامی در جهت همبستگی ملی ایرانیان ، توافق همه دموکراسی خواهان بر سر یک حکومت غیر متمرکز سکولار دموکرات، برای نجات از شر سیستم ولایت فقیه! با منصوراسانلو کارگرسندیکالیست ۲۳ نوامبر ۲۰۲۰ – ۳ آذر ۱۳۹۹ خورشیدی پخش به وقت ایران ساعت ۲:۳۰ بامداد سه شنبه ها هر هفته …

خبر
به یاد زنده یاد نوید بهبودی مهویزانی (زاده‌‌‌ی۲۷ شهریور ۱۳۷۵از جانبخشان ۲۶ آبان ۱۳۹۸) جوان بیست و سه ساله‌

به یاد زنده یاد نوید بهبودی مهویزانی (زاده‌‌‌ی۲۷ شهریور ۱۳۷۵- جان باخته‌ی ۲۶ آبان ۱۳۹۸) جوان بیست و سه ساله‌ای بود که در جریان اعتراضات آبان نود و هشت از پشت سر توسط نیروهای امنیتی و لباس شخصی هدف گلوله قرار گرفت و جان باخت. نوید بهبودی در مدرسه‌ی تیزهوشان …

خبر
بشنوید این مناطره را و مثل بید بر خود بلرزید. این حضرات اوقاف مدعی یک سوم کل اراضی ملی ایران نیز هستند

اگر با همین اشتها به سراغ اراضی طبیعی هم بروند واویلا. در چله دوم انقلاب تازه اشتهایشان باز شده. می‌گویند طلاب اصفهان گرسنه اند برویم کل خیابان صفائیه را از دشمنان پس بگیریم! خلاصه ماجرا : ائمه میلیاردر بودند پس طلاب و روحانیون هم باید میلیاردر باشند. قرار نیست فقط …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: