زندانی سیاسی مریم اکبری منفرد محبوس در زندان اوین ممنوع‌الملاقات شد.

گزارش

مریم اکبری منفرد زندانی سیاسی محبوس در زندان اوین به مدت ۳ هفته از ملاقات محروم شد.
این زندانی سیاسی به دلیل اعتراض به وضعیت و شرایط نامناسب نگهداری یکی از زنان زندانی، به مدت سه هفته از ملاقات با خانواده خودم محروم شد.
مریم اکبری منفرد که یازدهمین سال محکومیتش را بدون حتی یک روز مرخصی پشت سر می‌گذراند در حالی از ملاقات با خانواده محروم شده است که وی مادر سه فرزند بود و تنها راه ارتباط او با سه فرزندش ملاقاتهای هفتگی می‌باشد.

محرومیت از ملاقات مریم اکبری منفرد در شرایطی به او ابلاغ شده که هیچ کمیته انضباطی برای وی تشکیل نشده است. در حالی که طبق قوانین زندان اگر زندانی خلافی مرتکب شده باشد اول کمیته انضباطی تشکیل شده و بعد حکم صادر می‌شود.

خانم اکبری فقط به خاطر اعتراض به شرایط بد نگهداری یک زندانی دیگر که او را بدون رسیدگی در بند زنان رها کرده بودند به زندانبانان اعتراض کرده است.

غلامرضا ضیایی رئیس زندان اوین از وی خواسته است که درخواست کتبی برای لغو ممنوع‌الملاقات شدن بدهد اما خانم اکبری گفته است: «من هیچ درخواستی نمیدهم چون هیچ کار غیرقانونی نکرده ام».

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
میوه های درختان نوفل لوشاتو : …شهردار نیس فرانسه: مهاجم فریاد «الله اکبر» سر می‌داد⁣

دو هفته پس از قتل یک معلم تاریخ در فرانسه توسط یک اسلامگرای احمق ، فرد دیگری در جنوب فرانسه با حمله به یک کلیسا سه نفر را به ضرب چاقو کشته و سر یکی از آنها را بریده است . 🔴 دست‌کم سه کشته در حمله با چاقو در …

خبر
چرا #انسولین_نیست ؟

چون ۳۰۰ هزار انسولین قلمی احتکار شده، در غرب تهران کشف کرده‌اند. مدیونید فکر کنید از خودشون بوده کار آمریکاست نونشونو تو خون ملت میزنن میخورن . تحریم دارو و قاچاق انسولین . هیچوقت «دارو و غذا» جزو تحریم‌های ایران نبوده! پس چرا حاکمیت ناتوانیش در تهیه‌ی دارو یا کنترل …

خبر
اعتراض کارگران همچنان ادامه دارد!

به گزارش خبرنگار پیام سندیکا، محمد شــریعتمداری اعلام کرد: روند همســان سازی حقوق مســتمری بگیران ســازمان تأمین اجتماعی که مورد اعتراض بازنشســتگان مشاغل ســخت و زیان آور واقع شــده، بازنگری می شود و فرآیند بازنگری در این مســیر به پایان نرسیده است و شیوه اجرای نظام همســان سازی حقوق مســتمری …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: