خالد پیرزاده، زندانی سیاسی محبوس در زندان شیبان اهواز در وضعیت وخیم جسمانی بسر می برد. او با توجه به وضعیت وخیم جسمانی و عدم کنترل ادرار و کاهش ۴۰‌ کیلوگرم وزن از حق اعزام به مرخصی و یا اعزام به مرکز درمانی تخصصی خارج از زندان محروم است.

روز یکشنبه هشت خرداد ماه ۱۴۰۱، خالد پیرزاده، زندانی سیاسی محبوس در زندان شیبان اهواز، با توجه به وضعیت وخیم جسمانی و عدم کنترل ادرار و کاهش ۴۰‌ کیلوگرم وزن از حق اعزام به مرخصی و یا اعزام به مرکز درمانی تخصصی خارج از زندان محروم است.

این زندانی سیاسی در حال سپری کردن دوران حبس تعزیری پنج ساله خود از بابت اتهام« اجتماع و تبانی به قصد بر هم زدن امنیت کشور» است.

چند روز پیش که نظریه پزشکی قانونی خوزستان درخصوص وضعیت جسمانی خالد پیرزاده زندانی سیاسی را خواندم، ناخودآگاه به یاد ” مورد عجیب بنجامین باتن” افتادم!، پزشکی قانونی خوزستان که علی القاعده و بنا بر قسمی که پزشکان شاغل در آنجا خورده‌اند، باید حافظ سلامتی افراد باشند، درخصوص خالد پیرزاده که بیش از هشت ماه است تنها با سرم و آمپول‌های تقویتی تغذیه می‌کند، و بیش از ۵۰ کیلو از وزنش را از دست داده، نه تنها توصیه به مرخصی فوری استعلاجی نمی‌کند، بلکه به زندانبانان توصیه می‌کند، خالد را در زندان تحت نظر روانپزشک وادار به استفاده از داروهای اعصاب و روان کنند!

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: