زندگی در زندان به قلم محمد نوریزاد

ویدیو ها

قصه هشتم؛ امین و علی ـ ۲۵ خرداد ۹۹

 

محمد نوریزاد در پایان این فایل صوتی به رسم فایلهای دیگرش خطاب به مردم ایران می گوید؛ فراموشمان نشود که «از سید علی خامنه ای بپرسیم از کشتار زندانیان در سال ۱۳۶۷ چه خبر»!

محمد نوریزاد در فایل صوتی، « قصه هشتم؛ امین و علی» که از زندان اوین بیرون داده

به داستان پنج جوان عرب زبان خوزستانی که برای اعتراف گرفتن از آنها، از خانواده هایشان استفاده کرده بودند می پردازد.

این زندانی سیاسی می گوید در زمانی که در زندان اطلاعات مشهد زندانی بود، پنج جوان عرب زبان خوزستانی را که به عنوان «داعشی» بازداشت کرده بودند به زندان اطلاعات منتقل کردند، نام دو نفر از آنها «امین و علی» بود و برای اعتراف گیری از آنها وقتی شلاق و شکنجه های بدنی کار نکرده بود، زن و بچه چهارساله شان را از خوزستان به مشهد و سلول بازجویی آورده بودند و تهدید کرده بودند که اگر به آنچه آنها می خواهنداعتراف نکنند، زن وبچه هایشان را در زندان نگاه می دارند و به این صورت از آنها اعتراف گرفته بودند!

آقای نوریزاد در ادامه می افزاید هنگامی که از بازداشتگاه اطلاعات مشهد به بند عمومی زندان وکیل آباد بند «۶-۱» که بند زندانیان سیاسی است منتقل شدم آن دو جوان عرب زبان نیز آنجا بودند و به من گفتند که ما شیعه بودیم ولی چون خیری از شیعه بودن ندیدیم، سنی شدیم و همین سنی شدن، ما را در نگاه اطلاعاتیها داعشی کرده است و ما هم با دیدن زن و بچه هایمان هر چه خواستند نوشتیم و امضا کردیم.

این مبارز نستوه و آزادیخواه می گوید؛ در همین بند «۶-۱» زندان وکیل آباد مشهد به دو زندانی سنی دیگر برخورد کردم که «برادران اطلاعاتی امام زمان» برای به زانو درآوردنشان به مقعدو آلت تناسلی شان گاز فلفل تزریق کرده بودند….

محمد نوریزاد در پایان این فایل صوتی به رسم فایلهای دیگرش خطاب به مردم ایران می گوید؛ فراموشمان نشود که «از سید علی خامنه ای بپرسیم از کشتار زندانیان در سال ۱۳۶۷ چه خبر»!

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
صداقت و شجاعت و علم قیام سپید، سپید دلان را به سخن می آورد.

💠صداقت و شجاعت و علم قیام سپید، سپید دلان را به سخن می آورد. اگر چند باشد شب دیر باز بر او تیرگی هم نماند دراز شود روز، چون چشمه رخشان شود جهان چون نگین بدخشان شود کانال ما👈 @sakariyouha1414 ادمین👈 @ghiam14 💎 @iranyarannetwork1398

خبر
اعتصابات و اعتراضات کارگری و قیام سپید ، شورای هماهنگی رهبری و سامانه همبستگی ملی ایرانیان با منصور اسانلو

سامانه همبستگی ملی در حال گسترش است Instagram: @channelyektv http://www.facebook.com/ChannelYek  

خبر
#فورى 🔴 اعتصاب غذاى پنج نفر از زندانیان سیاسى محکوم به اعدام زندان مرکزى اهواز

#لب_دوزى جاسم حیدرى، على خسرجى،حسین سیلاوى، على مطیرى و على مجدم، پنج زندانى در انفرادى زندان مرکزى اهواز در اعتراض به شکنجه،رفتار مسؤلین زندان و ممنوعیت از ملاقات با خانواده هایشان از سه روز پیش اقدام به اعتصاب غذا کردند. منابع حقوق بشر مى گویند: این ۵ زندانى در انفرادى …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: