زهرالاریجانی دختر صادق لاریجانی به کجا فرار خواهد کرد ؟

گزارش

قبل از خواندن مقاله لطفا به چشمهای صادق انگلیسی توجه فرمائید. روز چهارشنبه اول شهریورماه، «آمدنیوز» از تشکیل جلسه مجمع فرماندهان سازمان اطلاعات سپاه (ساس) برای طراحی چگونگی بازداشت «احمدی‌نژاد» و «حسین فریدون» خبر داد و برای نخستین‌بار گوشه‌ای از پرونده‌ی فوق محرمانه‌ی جاسوسی «زهرا اردشیر لاریجانی» را نشان داد.
💠 پس از انتشار گزارش «آمدنیوز»، «صادق لاریجانی» رئیس قوه قضائیه برای جلوگیری از عدم درز اطلاعات بیشتر این پرونده، در تاریخ چهارشنبه پانزدهم شهریورماه ۱۳۹۶، جلسه‌ای را با حضور اسماعیل خطیب رئیس حفاظت اطلاعات این قوه، «پور زارع» و «نوروزی» دو تن از معاونان خطیب برگزار کرد. «لاریجانی» در این جلسه گفت: «نمی‌شود این اطلاعات از حفاظت اطلاعات قوه قضائیه به آمدنیوز نشت داده شده باشد. این اطلاعات یا باید از سوی «خسروی» و «میلانی» (دو تن از نیروهای حفاظت اطلاعات قوه قضائیه استان تهران که مأمور تعقیب و مراقبت زهرا اردشیر لاریجانی بودند و اکنون به مدت ۴ ماه است که در بند ۲۴۱ زندانی‌اند) به «آمدنیوز» ارسال شده باشد یا سرویس امنیتی MI6 انگلستان این خبر را به آمدنیوز نشت داده باشد!!»

💠 پس از این سخنان، «حسین شریعتمداری» به عنوان «بوقچی» جریان خود عمار پندار، طی مصاحبه‌ای با خبرگزاری امنیتی فارس اعلام کرد: «وابستگی آمدنیوز به سازمان میت ترکیه به کلی دروغ است و این رسانه توسط سازمان MI6 انگلستان اداره می‌شود!»
💠 بررسی گزارشات ارسالی به «آمدنیوز» در این پرونده نشان می‌دهد که پس از انتشار خبر فوق سری جاسوسی «زهرا اردشیر لاریجانی» برای سفارت بریتانیا در تهران، پرونده از حالت محرمانه خارج شده و معاونت ضد جاسوسی وزارت اطلاعات به عنوان مرجع صالح رسیدگی کننده به این موضوعات، در جلسه شورای هماهنگی نهادهای اطلاعاتی کشور از سازمان اطلاعات سپاه (ساس) و سازمان حفاظت اطلاعات قوه قضائیه برای مخفی نگاه داشتن این پرونده گلایه‌های تندی را مطرح کرده است. مسئولین معاونت ضد جاسوسی وزارت اطلاعات در این جلسه گفته‌اند: «برای ما پرونده جاسوسی وابستگان مقامات ارشد کشور با پرونده‌های جاسوسی دیگران تفاوتی ندارد. چطور به اتهامات مطرح شده جاسوسی علیه مهدی هاشمی در دوران مصلحی رسیدگی شد؟ چرا نباید به پرونده جاسوسی زهرا لاریجانی رسیدگی شود؟»
💠 یک منبع آگاه در حفاظت اطلاعات قوه قضائیه به «آمدنیوز» می‌گوید: «این معاونت پس از انتشار خبر آمدنیوز برای بررسی صحت‌وسقم آن، دریافته است که زهرا اردشیر لاریجانی با آموزش‌های جمع‌آوری پنهان که پیش‌تر در سفارت بریتانیا در تهران توسط مأموران امنیتی آن‌ها دیده، بولتن‌های فوق سری که در سه نسخه برای رؤسای سه قوه تهیه می‌شود را عکس‌برداری و در اختیار بریتیش کنسول در ایران و کالج ایتالیایی‌ها در خیابان فرمانیه تهران قرار داده است. وی در این مکان‌ها، جلسات متعددی را نیز به صورت هفتگی با مقامات این دو کشور به طور محرمانه برگزار کرده است.»
👈 لینک کوتاه گزارش در وب‌سایت:
💠 به گفته‌ی این منبع آگاه، «مقامات وزارت اطلاعات با محسنی‌اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه در حال رایزنی هستند تا تحقیقات از دختر صادق لاریجانی به اتهام جاسوسی برای غرب آغاز شود، اما محسنی‌اژه‌ای صدور این اجازه را منوط به رایزنی با رهبری کرده که این موضوع باعث نارضایتی شدید میان اعضای شورای هماهنگی نهادهای اطلاعاتی کشور شده است. اعضاء این شورا معتقدند آیت‌الله خامنه‌ای به دلیل ضعف‌ها و مفاسد خود که صادق لاریجانی از آن مطلع است، با آغاز تحقیقات این پرونده موافقت نمی‌کند.»
💠 اکنون جان «خسروی» و «میلانی» دو تن از مأموران حفاظت اطلاعات قوه قضائیه استان تهران که از چهار ماه پیش به خاطر مکتوم ماندن این پرونده بازداشت شده‌اند، در بند ۲۴۱ زندان اوین در خطر است. بر اساس گزارش‌ها، پس از انتشار این خبر، مأموران این قوه در حال شکنجه‌ی «خسروی» و «میلانی» در بند ۲۴۱ حفاظت اطلاعات قوه در زندان اوین هستند تا به ارسال اطلاعات این پرونده برای «آمدنیوز» اعتراف کنند! شدت این شکنجه‌ها به حدی است که «میلانی» زیر شکنجه‌های سخت مأموران، یکی از کلیه‌های خود را از دست داده است.

💠 در همین راستا شورای هماهنگی نهادهای اطلاعاتی کشور، اولین قدم برای جلوگیری از نشت اطلاعات به کشورهای غربی توسط خانواده صادق لاریجانی را برداشته است. این شورا که بولتن‌های «فوق سری» اخبار کشور را برای سران سه قوه در سه نسخه واحد تهیه می‌کند، اکنون تغییر رویه داده و اخبار درجه دو – سه کشور و بعضا مغشوش را طی بولتنی جداگانه برای «صادق لاریجانی» ارسال می‌کند که این موضوع خشم «صادق لاریجانی» را برانگیخته است.

خبرگر:لطیفه گویی می گوید خامنه ای از صادق می پرسد  زهرا کجاست؟ زود ردش کنید برود تا گرفتاریمون بیشتر نشده .

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گزارش
اعتصاب و تحصن سراسری معلمان و فرهنگیان

  امروز شنبه نهم بهمن‌ماه معلمان و فرهنگیان در سراسر کشور دست به اعتصاب زده و در محل کار خود تحصن کرده‌اند. این تصاویر از تحصن معلمان مدارسی در شهرهای نجف‌آباد، خمینی‌شهر، فلاورجان، جزیره قشم، همدان، ایلام و کرمانشاه است. معلمان شاغل و بازنشسته خواهان اجرای کامل رتبه‌بندی به میزان …

گزارش
یورش زندانبانان به زندانیان اعتصاب کننده در زندان تهران بزرگ

  بنابر گزارش‌های رسیده  ساعاتی قبل در پی وخامت حال زندانیان اعتصاب کننده زندان تهران بزرگ و انتقال این زندانیان به بهداری؛ ماموران امنیتی و زندانبانان به این زندانیان در بهداری حمله‌ور شدند و آنها را مورد ضرب و شتم قرار دادند که به اعتصاب غذای خود پایان بدهند. شنیده‌ها …

گزارش
یادداشت محبوبه رمضانی مادر پژمان قلی‌پور از جان‌باختگان آبان ۹۸ خطاب به اصغر فرهادی:

  آقای اصغر فرهادی! فضای مجازی دشمن این مردم نیست بلکه در این دوران سرکوب که ظاهرا شما از آن بی‌نصیبید، تنها صدای این مردم ستمدیده است. فضای مجازی نه فضای تخریب و دروغ‌پراکنی که تنها جاییست که در حکومتی سراسر دروغ و سانسور میتوان حقیقت را در آن یافت. …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: