«زیر بار ظلم و دروغ نمی‌روم» پخش صدای #نوید_افکاری قهرمان بر مزارش

مقالات ونوشته ها

«زیر بار ظلم و دروغ نمی‌روم»
پخش صدای #نوید_افکاری بر مزارش

دیکتاتوری ضحاک خامنه ای برای نشان‌دادن اقتدار پوشالی‌اش به حدی عجله داشت که حتی اجازه آخرین دیدار با فرزند را به مادرش نداد.
نویدافکاری دیشب در زندان بدست ماموران اطلاعات حین شکنجه کشته شد!
#چونکه :
۱.نویـد با خانواده اش ملاقات آخر نداشت!
۲.میگویند بخاطر قتل اعـدام شداگر قصاص شـدپس چـرا خانواده مقتول همین امـروز با خانواده نویدافکاری و فعالین مـدنـی جهت جلب رضایت قـرار و ملاقات داشتند و در زنـدان حضور نداشتند

#قهرمان_نویـدافکارى
#زیرشکنجه_جانباخت

#اعتراضات_سراسری
#بیشماریم_براندازیم

فیلم روشن کردن شمع بر مزار #نوید_افکاری ، «تختی ایران» توسط دوستانش
دوستان نوید او را قهرمان و تختی ایران نامیدند.
آنها اعلام کردند: «پهلوان نوید افکاری جاودانه است و در یادها و خاطرات ایران زمین جاودانه می ماند. او تختی زمان ماست»
#نویدمان_را_کشتند
🔴 بخشی از صحبتھای نویدافکاری

اگر اعدام شدم، همه بدانند در قرن بیست‌ویکم، با این همه سازوکارهای حقوق بشری و سازمان ملل و شورای امنیت و غیره، یک انسان بی‌گناه در حالی که با تمام توانش تلاش کرد و جنگید، اعدام شده است.

اگر من بی‌گناه اعدام شدم، عقل و منطق حکم می کند که این اولین قربانی بی‌عدالتی این بی‌دادگاه به‌اصطلاح عدالت‌محور نبوده است..

‏سکوت شما یعنی حمایت از ظلم و ظالم؛ یعنی حمایت از اعدام‌شدن یک انسان بی‌گناه. نه تریبونی دارم نه پول و پارتی. تنها قدرتی که داریم، صدای انسان‌های آزادی‌خواه و ظلم‌ستیز است.
#اعدام_نکنید
#قیام_نزدیک_است

محمد رسول اف، کارگردان سینما، در واکنش به اجرای حکم اعدام نوید افکاری خطاب به مسئولان در صفحه شخصی خود نوشت: “نوید افکاری طعمه‌ی نمایش قدرت سرکوب‌تان شد، اما جان او در جان ما نشست. همان‌جا که یاد کشته‌های آبان، یاد مسافران پرواز اوکراین، یاد پویا بختیاری، اعدام‌ها در کردستان، یاد رنج‌های نسرین ستوده، نرگس محمدی‌ و همه کوشندگان آزادی نشسته است. از اقیانوس نفرتی که می‌سازید نمی‌هراسید؟”

 

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ویدیو ها
فایل صوتی بیدادگاه #نوید_افکاری که امیدوار به تغییر این نظام میشوی!

درود بر قهرمانی ات. سلام به جنگ ات. نبردی ناعادلانه را بردی! سلام و درود بر تو که باعث غرور آدم، باعث افتخار و عامل تولید امید به تغییر این نظام میشوی! در بخشی از این فایل صوتی، نوید افکاری سعی در ارائه دفاع در مقابل قاضی دارد که با …

مقالات ونوشته ها
پیام زندانی سیاسی مهدی فراحی شاندیز پس از اعدام ظالمانه نوید افکاری

  متن کامل پیام زندانی سیاسی مهدی فراحی شاندیز: درود به روان پاک تمامی قهرمانان ملی که در راه حق شهید شدند. به ویژه پهلوان عزیزمان نوید افکاری. به همه هواداران میلیونی نوید افکاری اعلام می کنم ایشان توسط شخصیتی قهرمان ملی نامیده شدند که بسیاری از این قهرمانان را …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: