سرداران سپاه نامه سرگشاده امیر سعیدی افضل به رهبر انقلاب :

رهبر عزیزم جناب آقای خامنه ایی مد ظله العالی ، انقلاب درست! دین درست! نظام درست! همه جای خودش، شما بفرمایید که ما دقیقاً بر سر چه آرمانی باید ایستادگی و مقاومت کنیم؟

⚛️ ۴۰۰۰ دزدزاده در انگلیس زندگی می‌کنند.
طی ۳ ماه *۳۰ میلیارد دلار* از کشور خارج شده که قطعاً «مردمِ عادی» این پول را خارج نکرده‌اند!
هزاران میلیارد *اختلاس* شده، امّا با غارتگران مثل *تاجِ سر* رفتار می‌شود!
⚛️ حالا صحبت از *مقاومت* در برابرِ *«جنگِ سرد»* می‌شود!
از خطر سلطهٔ «استکبارِ جهانی» گفته می‌شود، آیا با این ساختارِ فاسد چنین مقاومتی ممکن است؟

⚛️ مردم وقتی *محمدساشاها و عیسی هاشمی* ها (فرزند معصومه ابتکار) و *ویلای لواسانِ سردار فیروآبادی‌ها و پرادو سواریِ امام جمعه‌ها و مشاغل و پستهای خواهرزاده ها و برادرزاده های امامی کاشانی ها را می‌بینند، از خودشان می‌پرسند چرا من باید برای آرمانی که نیست و نبوده جان بدهم؟
مردم وقتی می‌بینند برادرانِ و خانواده های تمامیِ اعضای *ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، پروندهٔ «فساد اقتصادی» دارند، از خود می‌پرسند* ما دقیقاً بر سر چه آرمانی باید ایستادگی کنیم؟

⚛️ مردم وقتی می‌بینند طیّ‌ِ این سال‌ها هزاران دستگاه مازراتی و پورشه و بنز با ارز دولتی وارد شده، امّا برای خرید لودر و گریدر و هلی‌کوپتر امداد و نجات برای زاگرس در حال سوختن بودجه نیست، از خود می‌پرسند ما دقیقاً بر سر چه آرمانی باید ایستادگی کنیم؟

⚛️ مردم وقتی می‌بینند با آمدنِ *زلزله*، تمامِ دَم و دستگاهِ حاکمیّت، تنها کاری که از دستش برمی‌آید *توصیه به خواندن آیات الکرسی* است! در حالی‌که هر کس فقط یک‌بار از *خیابانِ اندرزگو*، یا فرعی‌های بالای *نیاوران* رد شود و *کاخ‌ها و قصرها* ی آنجا که نظیرش حتی در *بِوِرلی هیلزِ* امریکا هم دیده نمی‌شود را با امکاناتِ توسعه‌ای *چابهار و ایلام و کردستان و خوزستان* مقایسه کند، اعتمادش به‌نظام به‌ همین‌جا می‌رسد که می‌بینید!

⚛️ مردم وقتی می‌بینند در همه‌جا مُشتی تَه‌ریش‌دارِ یقّه‌‌آخوندیِ زیرِ۳۰ سال در مقام *«مدیرعامل» و «رئیس هیات مدیره» و «رئیس» و «معاون»* و… مدام در حال انجام *معاملات میلیاردی* برای *شرکتهای صوری‌* شان هستند، حال آنکه عُرضهٔ مرتّب‌کردنِ تخت‌‌خوابشان را هم ندارند، به همین‌جا می‌رسند که می‌بینید.

⚛️ مردم وقتی فرزندان لایق‌شان را می‌بینند که کنارِ میدان‌ها پلاکارد *استخدام نیرو برای اسنپ* به‌دست گرفته‌اند، ناگهان یاد *«احمد عراقچی»*آنم با سابقهٔ *۲ سال نصبِ ویندوز* می‌افتند که از روزی که *معاون بانک مرکزی* شده، دلار ۶ هزار تومان گران شده‌است. این‌طوری‌ست که مردم به اینجا می‌رسند که می‌بینید رسیده‌اند.

⚛️ مردمِ ایران عاشق آمریکا نبودند، شما و جمهوری اسلامی آنها را عاشقِ آمریکا کرد، مردم عاشقِ رضا پهلوی نبودند، شما و جمهوری اسلامی آنها را عاشق *خاطرهٔ های پهلوی‌ها* کرد.
مردمِ ایران شایددچارِ انحطاطِ اخلاقی شده باشند که هستند، امّا مقصّرش تنها خودشان نیستند، که سهمِ نظامِ مقدّس در این انحطاطِ فراگیر به‌ مراتب بیشتر از هر عاملِ دیگری است!

⚛️ مردم انقلاب کردند، یعنی از همه چیزشان گذشتند، نه فقط النگوهای طلا، آنها بر سر امرِ محال قمار کردند، عرش را به لرزه انداختند، امّا حالا قیافهٔ شنگولِ مُشتی دزد و بچّه مزلّفِ آویزان از نامِ *انقلاب* را می‌بینند که در اروپا و امریکا *جت ‌اسکی* می‌کنند!

⚛️ مردم *علی انصاری‌ها، حسین هدایتی ها و بابک زنجانی ها* را می‌بینند که مال‌ها و بانک‌ها و ویلاهای‌شان کفافِ ده‌ها سال مقاومت در برابرِ هر اهریمنی را می‌‌داد، امّا کدام مقاومت؟ برای کدام آرمان؟ برای چی؟
شما را به‌خدا، خیر بخودت قسم یک دلیل بیاور که من به‌ فرزندان تحصیل کرده بیکارم بگویم…

⚛️از عجایب هم اینکه یک عده با ارسال چند نفتکش به ونزوئلا آنرا نشانه اقتدار میدونند!؟
یعنی کاری که بطور عادی تمام دنیا میکند و بهش میگن “تجارت”، اینها براشون در حد رویاست و بهش میگن “اقتدار”!
خلاصه که آنقدر به اردنگی خوردن عادت کردیم که هربار نمیخوریم برامون جشن پیروزی میگیرند.

⚛️سهم مردم فقط فقر، تورم، ناامنی، بیکاری، گرانیهای پی درپی و استرس بوده…

عزیزان لطفا فقط خواننده پست نباشید
انتشار حداکثری کوچکترین سهم هر ایرانی زجر کشیده است.#ایران_راسراسر_خوزستان_می_کنیم
#خوزستان_فریاد_کل_ایران
#من_یک_کارگر_هستم
#نه_به_رژیم_اسلامی #اعتصابات_اعتراضات_سراسری_فروپاشی_رژیم #مرگ_بر_خامنه_ای #دفاع_مسلحانه_حق_مسلم_ماست #فریدون_توللی #دیکتاتوربه_پایان_سلام_کن #MANSOUROSANLOUSENDIKALIST #آری_به_حکومت_آزاد_دموکراتیک #ه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: