سلطان مافیای زیرخاکی باز کردستان را هدف قرار دادە است.

گزارش

هر چند کە دیر زمانی است دین ابزار سوءاستفادە دولتمردان قرار گرفتە است، اما این بار تاریخ، هدف خانوادە مافیای ایران زمین قرار گرفتە است.
هر جا یاسر رفسنجانی حضور داشتە باشد بی گمان بدانید بوی زیرخاکی است کە او را بدانجا کشیدە است.
دیدار وی با شخصیتهای مذهبی منطقە کە آنها هم همرنگ این جرثومە هستند و هر دو با فریب مردم تنها، اهداف شخصی خود را دنبال می کنند، این حضور، تنها ماسکی بیش نیست تا راحتتر بتواند با منطقە ارتباط پیدا کند هم اینکە در پوشش دیدار هدفش را پیگیری نماید.

در طول چهار دهە اگر قصد خدمت داشتند فرصت خوبی بود کە بە کردستان خدمت نمایند، اما اینان و هم کیشانشان آیا جز تاراج دستاوردی برای کردستان داشتەاند؟
یاسر رفسنجانی همان “ایوب رب نوع” دهەهای پیشین است کە با حرص و ولعی سیری ناپذیر، همراە با ملا قادرها بر جان و مال کردستان می تازند.

‍ مەلا “قادر قادری” امام جمعه پاوه ملقب بە “مەڵا قاڐر” شریک پسر هاشم رفسنجانی

مُلا قادر از اوایل قیام ۵۷ (شکست انقلاب) ریاست دادگاە انقلاب شهر پاوه را عهدەدار شد. او ضمن اینکە نمایندەی ولایت فقیە و نمایندە اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی است، یکی از کادرهای امنیتی نهادهای سرکوبگر در کُوردستان، بە ویژە در اورامان، است.

مەڵا قاڐر طی این سالها در تعقیب، دستگیری و مجازات کردن فعالان سیاسی، کارگری و اجتماعی نقش بە سزای داشتە. او هیچ وقت دشمنی خود را با احزاب و جنبش آزادیخواهانەی کُردستان پنهان نکردە و در پروپاگاندای مسموم نظام حاکم علیە این جنبش از جملە اینکه گویا” کُردها سر میبرند” مهر تائید زده و تمام قد پشت دشمن ملت کُرد ایستادە است.

بارها بە جنازەی جانباختگان جنبش انقلابی کُردستان اهانت و بیحرمتی کردە و آنها را مُشتی دزد و غارتگر نامیدە.
همین چندی پیش مزبوحانە بە زندە یاد #شریف_باجور حملە کرد و ایشان را فردی اخلالگر معرفی کرد.
مەڵا قاڐر سالهاست همراە مسئولان این نظام عدالت ستیز از جملە #یاسر_رفسنجانی، پسر هاشم رفسنجانی در پی غارت کردن منابع و ثروت زیر خاکی در روستاهای #ناو، #داریان، #ژیوار، #سلین، #کوهستان_کوسالان، #کوهستان_درویان و … هستند
و تاکنون زیان و خسارات بسیار فراوانی بە این مناطق زدەاند و این روند وسیعا ادامە دارد.
باید جلو تاراجگران و تخریب کنندەگان با زور و عمل جمعی گرفتە شود.
photo_2018-09-29_17-57-55.jpg

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
♦️ شکنجه عباس عسکری از بازداشت شدگان آبان ۹۸ جهت گرفتن اعتراف اجباری♦️

♦️عباس عسکری یکی از بازداشت شدگان اعتراضات آبان ۹۸ برای اعترافات اجباری مورد شکنجه های شدید قرار گرفته است. ♦️عباس عسکری ۳۴ ساله در اعتراضات آبان ۹۸ در اهواز دستگیر شد. وی پس از کشته شدن رضا نیسی نوجوان ۱۶ ساله در ۲۵ آبان ۹۸ که توسط نیروهای سپاه مورد …

خبر
🔴‏ شکایت زنده یاد نوید افکاری از وکیل مزدور تحمیلی، حمیدرضا جمشیدی اردکانی

زنده یاد نوید افکاری، در ۲۵ آذر ۱۳۹۸، از حمیدرضا جمشیدی اردکانی، وکیل دادگستری مزدور جمهوری اسلامی که با فشار دستگاه اطلاعاتی به وی تحمیل شده بود، به خاطر تبانی در تضییع حق و تأیید گزارش دروغین آگاهی و دیگر خیانت های این وکیل فاسد دادگستری، به دادستانی استان فارس …

خبر
ویدیو مراسم چهلم جانبخش راه آزادی مصطفی صالحی قهرمان قیام دی ماه ۹۶

ساعت ۴ و نیم بعدازظهر امروز پنجشنبه ۲۷شهریور ۱۳۹۹ مراسم باشکوه چهلم شهید مصطفی صالحی در گلزار شهدای کهریزسنگ برگزار شد. پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ ، مراسم باشکوه چهلم دلاورقیام مصطفی صالحی در گلزار شهدای کهریزسنگ برگزار شد. حدود ۱۰۰۰ تن از مردم، دوستان و آشنایان و خانواده این جانبخش …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: