هر چند کە دیر زمانی است دین ابزار سوءاستفادە دولتمردان قرار گرفتە است، اما این بار تاریخ، هدف خانوادە مافیای ایران زمین قرار گرفتە است.
هر جا یاسر رفسنجانی حضور داشتە باشد بی گمان بدانید بوی زیرخاکی است کە او را بدانجا کشیدە است.
دیدار وی با شخصیتهای مذهبی منطقە کە آنها هم همرنگ این جرثومە هستند و هر دو با فریب مردم تنها، اهداف شخصی خود را دنبال می کنند، این حضور، تنها ماسکی بیش نیست تا راحتتر بتواند با منطقە ارتباط پیدا کند هم اینکە در پوشش دیدار هدفش را پیگیری نماید.

در طول چهار دهە اگر قصد خدمت داشتند فرصت خوبی بود کە بە کردستان خدمت نمایند، اما اینان و هم کیشانشان آیا جز تاراج دستاوردی برای کردستان داشتەاند؟
یاسر رفسنجانی همان “ایوب رب نوع” دهەهای پیشین است کە با حرص و ولعی سیری ناپذیر، همراە با ملا قادرها بر جان و مال کردستان می تازند.

‍ مەلا “قادر قادری” امام جمعه پاوه ملقب بە “مەڵا قاڐر” شریک پسر هاشم رفسنجانی

مُلا قادر از اوایل قیام ٥۷ (شکست انقلاب) ریاست دادگاە انقلاب شهر پاوه را عهدەدار شد. او ضمن اینکە نمایندەی ولایت فقیە و نمایندە اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی است، یکی از کادرهای امنیتی نهادهای سرکوبگر در کُوردستان، بە ویژە در اورامان، است.

مەڵا قاڐر طی این سالها در تعقیب، دستگیری و مجازات کردن فعالان سیاسی، کارگری و اجتماعی نقش بە سزای داشتە. او هیچ وقت دشمنی خود را با احزاب و جنبش آزادیخواهانەی کُردستان پنهان نکردە و در پروپاگاندای مسموم نظام حاکم علیە این جنبش از جملە اینکه گویا” کُردها سر میبرند” مهر تائید زده و تمام قد پشت دشمن ملت کُرد ایستادە است.

بارها بە جنازەی جانباختگان جنبش انقلابی کُردستان اهانت و بیحرمتی کردە و آنها را مُشتی دزد و غارتگر نامیدە.
همین چندی پیش مزبوحانە بە زندە یاد #شریف_باجور حملە کرد و ایشان را فردی اخلالگر معرفی کرد.
مەڵا قاڐر سالهاست همراە مسئولان این نظام عدالت ستیز از جملە #یاسر_رفسنجانی، پسر هاشم رفسنجانی در پی غارت کردن منابع و ثروت زیر خاکی در روستاهای #ناو، #داریان، #ژیوار، #سلین، #کوهستان_کوسالان، #کوهستان_درویان و … هستند
و تاکنون زیان و خسارات بسیار فراوانی بە این مناطق زدەاند و این روند وسیعا ادامە دارد.
باید جلو تاراجگران و تخریب کنندەگان با زور و عمل جمعی گرفتە شود.
photo_2018-09-29_17-57-55.jpg

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: