سندیکا از کارگران می خواهد تا بازرسین را پیدا کنند.

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه, [23.07.17 05:01]
🔴قابل توجه همکاران گرامی 🔴

بیش ازدوهفته است که تبلیغات و اطلاع رسانی هایی درمورد اینکه استقرارهیئتی از بازرسی کل کشور برای رسیدگی به مشکلات رانندگان وکارگران شرکت واحد دراداره مرکزی درکنار دفتر حقوقی شرکت واحد مستقر شده وهمکاران میتوانند نظرات ومشکلات وشکایات خودشان را به این هیئت اعلام کنند. گویا عوامل مدیریت با روش های همیشگی, این بازرسین کل کشور را هم تحت اختیار خود درآورده اند .

💢متاسفانه درروزهای گذشته وامروز مورخ یکم مرداد ماه تعدادی از همکاران برای ثبت وگزارشات تخلفات مسئولین شرکت واحد به این اطاق به اصطلاح بازرسی مراجعه کرده اند اما با درب بسته مواجه شده اند و از این هیئت بازرسی که ازوزرات کشور برای رسیدگی به تخلفات آمده اند‌ هیچ کس دردفتر حضور ندارد که پاسخگوی مراجعین باشد ودر واقع فقط این اطاق نام هیئت بازرسی از کل کشور را یدک میکشد و کارگران ورانندگان مراجعه کننده همچنان برای پیدا کردن این بازرسین سردرگم هستند.

💢سندیکای کارگران شرکت واحد اعلام میدارد عوامل مدیریت ومسئولین بدانند اینگونه ترفندها ونمایش هابرای کارگران ورانندگان شرکت واحد‌ نخ نما شده و هرگونه اجحاف و پایمال کردن حقوق حقه رانندگان وکارگران با اعتراضات جمعی مواجه خواهد شد .

 

💢همکاران به سندیکای خود بپیوندید وبا پرداخت حق عضویت همکاران خود را درسندیکا یاری وهمراهی کنید.

 

اخبار، تصاویر، پیشنهادات ومشکلات درمحل کار خودرا در برای ما ارسال کنید
@pvsyndica

 

https://telegram.me/vahedsyndica

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.